تحصیل دکترا اوکراین

در اوکراین شرایط پذیرش برای تمامی مقاطع برای دانش جویان بین المللی وجود دارد، تحصیل دکترا اوکراین از جمله مقاطعی است که متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل دارد، هزینه های پایین تحصیل و زندگی در کشور اوکراین از جمله مزایایی است که افراد را مشتاق به تحصیل در کشور اوکراین می کند، سطح علمی بالا و هزینه پایین در مقایسه با دانشگاه های کشورهای اروپای غربی حسن دیگر تحصیل دکترا اوکراین یا سایر مقاطع می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص تحصیل دکترا اوکراین و شرایط پذیرش آن بیان خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است تمام مشاوره های تلفنی و حضوری موسسه حقوقی رادیو وکالت رایگان می باشد.

تحصیل دکترا اوکراین

شرایط تحصیل دکترا در اوکراین

 

دکترا مقطع پیشرفته ای می باشد که به دانشجویان فارغ التحصیل این امکان را می دهد تا متخصص خود شوند. داشتن مقطع دکترا به دانشجویان می دهد تا برای حرفه خود شرایط بهتری را کسب کنند. سفارتخانه های کشور اوکراین مدارک دانش جویان مقطع دکترا ، را در تمام سال دریافت می کنند و به دانش جویان شایسته ویزا اعطا می نمایند.

 

پذیرش دکترا در دانشگاه های اوکراین

 

برای وارد شدن به دانشگاه های کشور اوکراین آزمون ورودی و مدرک آیلتس یا تافل نیاز نمی باشد. کشور اوکراین دارای آب و هوای متعادل می باشد و دارای سیستم حمل و نقل بسیار عالی در اروپا است، دانش جویان بین الملی از تخفیفات ویژه ای برای مسافرت بهره مند خواهند شد و آینده ی شغلی بسیار عالی خواهند داشت و دغدغه ای که در حال حاضر جوانان ما برای آینده شغلی خود را دارند.

 

مدارک زیر جهت پذیرش دانشگاه های اوکراین نیاز است:

 

فرم تقاضا ( همراه آدرس معتبر و شماره تلفن )

گذرنامه بین الملی،اسکن با تصویر و اطلاعات

مدارک تحصیلی (لیسانس،فوق لیسانس)

 

حق کار

 

دانشجویانی که در مقطع دکترا مشغول به تحصیل شوند مجوز کار در هفته به مدت 30 ساعت را خواهند داشت و به طور میانگین حقوق این دانشجویان حدودا بین 8 تا 10 یورو برای هر ساعت می باشد.که به طور کلی مجموع درآمدهای حاصل شده از کار دانشجویی شخص این امکان را برای او فراهم می کند تا هزینه های زندگی خود را در مدت یک سال پوشش دهد.

شاید این سوال برای شما خوانندگان عزیز مطرح شود که امکان یافتن کار حین تحصیل برای دانشجو امکان پذیر است؟

یافتن کار برای هر شخصی در دوران دانشجویی بستگی به یکسری ویژگی های فرد دارد، مانند دانستن زبان ، ویژگی های فردی، زمانی که فرد به کشور محل تحصیل ورود داشته است و چند عامل دیگر.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص تحصیل دکترا اوکراین برای شما عزیزان مطرح کردیم ، برای کسب اطلاعت در خصوص سایر مقاطع تحصیلی در کشور اوکراین ، همچنین سایر کشورهای اروپایی میتوانید به سایر مقالات موجود در سایت رادیو وکالت مراجعه فرمایید، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل دکترا اوکراین میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرماید. لازم به ذکر است که کلیه مشاوره های تلفنی و حضوری رایگان می باشد.