تحصیل دندانپزشکی در روسیه

تحصیل دندانپزشکی در روسیه

تحصیل دندانپزشکی در روسیه با وجود دانشگاه های معتبری که دارد برای دانش جویان بین المللی امکان پذیر می باشد. کشور روسیه برای افرادی که قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی را دارند انتخاب بسیار مناسب و عالی است دانشگاه های مشور روسیه برای اخذ پذیرش و تحصیل نیازی به مدرک آیلتس زبان ندارند و دانشجو در دانشگاه های روسیه می تواند به سه زبان روسی،فرانسه و انگلیسی تحصیل کنند. همچنین شما عزیزان برای اخذ پذیرش و آگاهی از شرایط تحصیل دندانپزشکی در روسیه می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

تحصیل دندانپزشکی در روسیه

 

اخذ ویزا تحصیلی کشور روسیه بسیار آسان و سریع می باشد و دانشجو با هزینه پایین می تواند با راهنمایی موسسه حقوقی رادیو وکالت ویزا تحصیلی را دریافت نماید  از مزایای تحصیل دندانپزشکی در روسیه و سایر رشته ها بهره مند گردد بنابراین اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور روسیه را دارند آسان ترین راه اخذ ویزا تحصیلی روسیه بعد از اتمام تحصیل اقدام برای اخذ اقامت و تابعیت است.

درباره تحصیل پزشکی در روسیه و دندانپزشکی در روسیه  توصیه موسسه حقوقی رادیو وکالت به اشخاص متقاضی این است که برای گزینش مناسب ترین دانشگاه در کشور روسیه رزومه تحصیلی ای که دارند را به کارشناسان ما ارائه نمایند تا بررسی آن مناسب ترین دانشگاه پیشنهاد شود . کارشناسان ما دانشگاه مناسب برای تحصیل دندانپزشکی در روسیه را با توجه به شرایط مالی و رزومه متقاضی ارائه می دهند.برای پذیرش ویزا تحصیلی در کشور روسیه و از جمله شرایط اعزام دانشجو دندانپزشکی به کشور روسیه نیازی به مدرک زبان نمیباشد. هزینه های تحصیل دندانپزشکی در روسیه و سایر رشته ها نسبت به سایر دانشگاه های هم ردیف در دنیا کمتر و متعادل تر می باشد و بنابراین شهریه دانشگاه ها سالیانه بین 10 تا 12 هزار دلار به صورت متغیر می باشد.

زبان تحصیل پزشکی در روسیه

تحصیل در کشور روسیه به صورت تمام وقت می باشد. تحصیل دندانپزشکی در روسیه به زبان انگلیسی، امکان پذیر می باشد، اما در رشته پزشکی، داروسازی امکان تحصیل به زبان فرانسه نیز امکان پذیر می باشد. دانشجویانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی یا فرانسه را در کشور روسیه دارند باید مصاحبه شوند. اشخاصی هم که تمایل به تحصیل در زبان روسی را دارند باید دوره پاتفک 7 تا 10 ماهه بگذرانن و سپس وارد دانشگاه شوند.

نظام آموزش عالی روسیه دوره آموزش عالی پزشکی روسیه

طول مدت زمان دوره آموزش

  • تحصیل پزشکی عمومی 6 سال
  • تحصیل پزشکی ورزشی 6 سال
  • تحصیل تخصص کودکان 6 سال
  • تحصیل دندانپزشکی 5 سال
  • تحصیل داروسازی 5 سال
  • تحصیل روانشناسی بالینی 6 سال

مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر روسیه

  • ترجمه دیپلم
  • ترجمه ریزنمرات دیپلم
  • کپی شناسنامه
  • ترجمه پاسپورت

در این مقاله به طور مختصر در خصوص تحصیل دندانپزشکی در روسیه برای شما عزیزان توضیح داده شد، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد