تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

چه طور این امکان وجود دارد که برای تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی اقدام کرد؟ آیا تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی انتخاب مناسبی است؟ آیا افرادی هم که مدرک زبان ندارند امکان تحصیل در روسیه به زبانانگلیسی را دارند؟ آیا امکان تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی برای تمام مقاطع وجود دارد؟تحصیل در روسیه به زبان انگلیسیو اخذ پذیرش تحصیلی در روسیه می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

پذیرش تحصیلی

کشور روسیه پهناورترین کشور دنیا است که در شمل اوراسیا قرار دارد و باید گفت با 14 کشور دارای مرز زمینی است . پایتخت این کشور شهر مسکو است و این شهر از جمله شهرهای پرجمعیت جهان است. روسیه دارای امکانات رفاهی می باشد و امنیت مناسب و مکان های دیدنی بسیار از جمله مزایای این کشور است که هر ساله حدودا صد هزار دانشجو خارجی را به خود جذب می کند.

از جمله نکات پر اهمیت این است که کشورهای محدودی هستند که برای تسهیل در دانشگاه مدرک زبان را شرط پذیرش نمی دانند ، افرادی که پذیرش دانشگاه های انگلیسی زبان را در کشور روسیه دارند این امکان برایشان مهیا شده است تا از کورس زبان دانشگاه استفاده کنند و مدرک بگیرند.

 

مدرک زبان

طی توافقاتی که بین ایران و روسیه صورت گرفته است، اخذ ویزا که از جمله شرایط ورود به کشور خارجی است را تسهیل کرده اند و این نکته موجب شده است تا روند اخذ پذیرش تحصیل در روسیه آسان تر انجام شود.

به طور کلی تحصیل در کشورهای حوزه اروپای شرقی از نظر هزینه تحصیل و زندگی بسیار ارزان تر از کشورهای اروپای غربی است، طوری که یک دانشجو بین المللی این امکان را دارد تا با هزینه ماهیانه  بین 400 تا 500 یورو زندگی بسیار مناسبی در روسیه داشته باشد.

نکته ای که بسیاری از دانشجویان برای تحصیل در کشورهای خارجی دارند، اخذ مدرک زبان است که باید آنها مژده دهیم که تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی نیازی به مدرک زبان ندارد و می توانند به راحتی از دانشگاه های کشور روسیه پذیرش بگیرند.

 

هزینه زندگی در روسیه

دولت روسیه به دانشجویان در طول هفته به مدت 10 ساعت اجازه کار می دهد. دانشجویان بابت هر ساعت کار حدود 7 تا 10 دلار مزد دریافت می کنند واین امکان برایشان مهیا می شود تا بخشی از مخارج خود را پرداخت کنند. هزینه های زندگی در روسیه حد اقل 500 دلار در طول 1 ماه می باشد و باید گفت بیشترین هزینه برای مسکن است. این نکته حائز اهمیت است که هر دانشجویی که تمایل به ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارد باید پیش از رفتن به کشور روسیه و در زمان مراجعه به سفارت، نامه ای با عنوان پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغی معادل یک سال زندگی در کشور روسیه می باشد.

ما در این مقاله در خصوص تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی برای شما عزیزان توضیح دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد