تحصیل در اوکراین 2018

تحصیل در اوکراین 2018

اوکراین از جمله کشورهایی است که از چندین سال گذشته بسیار مورد توجه دانشجویان برای تحصیل قرار گرفته است، هزینه های پایین تحصیل و زندگی از جمله نکاتی است که بسیار مورد توجه دانشجویان است، سطح بالای دانشگاه های کشور اوکراین و مورد پذیرش بودن و حتی شرایط برای انتقالی گرفتن به دانشگاه های اروپایی و آمریکایی از جمله مزایای دانشگاه های کشور اوکراین است.

ما در این مقاله در خصوص تحصیل در اوکراین 2018 برای شما عزیزان اطلاعاتی بیان خواهیم کرد اما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل اوکراین 2018 می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.  قابل ذکر است که کلیه مشاوره های تلفنی و حضوری موسسه حقوقی رادیو وکالت رایگان می باشد.

تحصیل در اوکراین 2018

تحصیل در اوکراین

 

در کشور اوکراین امکانپذیرش در تمامی مقاطع دانشگاهی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. در این کشور به دو زبان روسی و انگلیسی تدریس می شود. دانشجویانی که زبان روسی را انتخاب می کنند باید دوره ای به نام پاتفک که معادل پیش دانشگاهی ایران است را بگذرانند در این دوره زبان اوکراینی به دانش آموزان آموزش داده می شود، در حین تدریس دروس پایه رشته مورد نظر متقاضی مثلا در رشته پزشکی ، شیمی و ریاضی تدریس می شود.

 

نظام تحصیلی اوکراین

 

نظام تحصیلی در کشور اوکراین و روسیه شبیه نظام تحصیلی در کشورهای اروپا و آمریکا می باشد، کشور اوکراین دارای دوره لیسانس 4 ساله و فوق لیسانس حدودا 2 ساله می باشد.

 

حق کار

 

دانشجویانی که در کشور اوکراین در مقطع دکترا به تحصیل مشغول هستند به آنان اجازه کار در هفته به مدت 30 ساعت داده می شود و به طور میانگین حقوق بین 8 تا 10 یورو برای هر ساعت دریافت خواهند کرد. اما به طور کلی با در آمد دانش جویی،تمام هزینه های فرد پوشش داده خواهد شد و زندگی دانشجویی خوبی خواهد داشت.

 

تحصیل کارشناسی ارشد در اوکراین

 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد همانند اکثر کشورها دوره ای 2 ساله دارد.در کشور اوکراین برای مقطع ارشد محدودیت سنی وجد ندارد و به اصطلاح گپ تحصیلی که در کشورهای دیگر مد نظر است در کشور اوکراین تعریف نشده است. برای پذیرش رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد محدودیتی وجود ندارد و این نکته را بدانید که اگر رشته ها در دانشگاه های کشور اوکراین تدریس می شود و به این دلیل بسیار مورد استقبال دانش جویان بین المللی قرارگرفته است.

تحصیل در اوکراین در سال 2018 در رشته پزشکی از تایید وزارت علوم خارج شده است اما رشته های فنی همچنان مورد تایید وزارت علوم است همچنین تمامی کشورهای اروپایی و آمریکایی کشور دانشگاه های پزشکی و فنی اوکراین را مورد تایید و قبولشان است.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص تحصیل در اوکراین 2018 و تغییرات نظام تحصیلی در این سال برای شما عزیزان بیان کردیم، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 لازم به ذکر است،تمامی مشاوره های حضوری و تلفنی موسسه حقوقی رادیو وکالت رایگان می باشد برای مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
فرشته
سلام لطفا درمورد اقامت از طريق سرپرستي بيشتر توضيح بدين و اصلا مهاجرت به اوكراين كار درستي ميباشد و من دوست دارم اونجا برم تو كار آرايشگري يا رستوران كدام بهتر است
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز دولت اوکراینی قانونی دارد که اگر فردی خارجی مبلغی را به عنوان کمک هزینه اعطا نماید از امتیاز اقامت این کشور برخوردار خواهد شد برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مهدی عابری
سلام، لیسانس مدیریت هتلداری و10سال سابقه کار درهتل بابیمه، در زمینه آشپز وکافیمن ودوره های فنی حرفه ای راگذرانده ام چه روش مهاجرتی وکدام کشور مناسبتر میباشد خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین را میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم با کارشناسانما تماس حاصل فرمایید.