تحصیل در اسپانیا

تحصیل در اسپانیا - هزینه تحصیل در اسپانیا

 

یکی از کشور هایی که برای تحصیل مورد توجه ایرانیان قرار دارد،اسپانیا است.اسپانیا با دانشگاه های معتبری که دارد مورد توجه دیگر کشور های اروپایی نیز هست.سطح تحصیل در اسپانیا بالا است و هزینه های زندگی و تحصیل نیز پایین است که باعث شده بسیاری از افراد تمایل داشته باشند برای تحصیل به اسپانیا مهاجرت کنند.

 

برای مشاهده مهم ترین خدمات رادیو وکالت برای کشور اسپانیا ویدیو زیر را تماشا کنید

 تحصیل در اسپانیا

 

هزینه تحصیل در اسپانیا:

اسپانیا کشوری توریستی است و هزینه های زندگی در این کشور نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار پایین تر است.تحصیل در اسپانیا نیز به همین صورت است.هزینه های تحصیل دراسپانیا در حدود ماهیانه 400 یورو است که با توجه به خوابگاه های دانشجوی،هزینه زیادی بابت مسکن پرداخت نخواهید کرد.همچنین در مقطع دکترا که بورسیه تحصیلی ارائه میشود میتوان به صورت رایگان در اسپانیا تجصیل کرد.

در دانشگاه های دولتی اسپانیا به زبان اسپانیایی تدریس میشود.اما در دانشگاه های خصوصی به زبان انگلیسی تدریس میشود و لازم است متقاضیان ابتدا مدرک زبان خود را در ایران کسب کرده و سپس به اسپانیا برای تحصیل مهاجرت کنند.

دانشگاه های معتبر اسپانیا از جمله دانشگاه بارسلون و مادرید مورد تایید بسیاری از کشور های جهان است.

برای تحصیل در اسپانیا ابتدا باید پذیرش یکی از دانشگاه های اسپانیا را دریافت کرده و سپس به این کشور مهاجرت کنید.برای این کار لازم است ترجمه رسمی از مدارک تحصیلی خود را به وکلای مهاجرتی ما ارائه دهید و سپس منتظر بمانید که مراحل اخد پذیرش تحصیلی شما در اسپانیا سپری شود.

 

برای تامین هزینه های تجصیل در اسپانیا میتوان به صورت نیمه وقت به کار مشغول شد.اکثر دانشجویان ایرانی اسپانیا از این روش برای تامین هزینه های خود استفاده میکنند.نکته مثبت در مورد تحصیل در اسپانیا این است که پس از اتمام دوره تحصیلی،معمولا در تمامی رشته برای دانشجویان کار موجود است و با تضمین آینده ی کاری اسپانیا میتواند یکی از اصلی ترین مقاصد تحصیلی برای ایرانیان باشد.

تحصیل در اسپانیا در تمامی مقاطع ارائه خواهد شد و فقط در مقطع دکترا است که شامل بورسیه تحصیلی میشود.در رشته های همچون پزشکی،دندانپزشکی،فنی و مهندسی میتوان در اکثر دانشگاه های اسپانیا پذیرش گرفت.

 

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت و تحصیل در اسپانیا،این آمادگی را دارد که به متقاضیان گرامی به صورت رایگان مشاوره تلفنی بدهد.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد