بورسیه تحصیلی چین

بورسیه تحصیلی چین

 

در سال های اخیر دولت چین به منظور ارتقا سطح کیفی تحصیلی دانشگاه های خود اقدام به ارائه بورسیه تحصیلی نموده است.از این رو متقاضیان زیادی از سراسر دنیا برای گرفتن این بورسیه ها اقدام میکنند و در ایران نیز متقاضیان زیادی برای اخذ بورسیه تحصیلی چین وجود دارد.این بورسیه میتواند شامل تمامی هزینه های تحصیلی یا بخشی از آن شود که کاملا بستگی به دانشگاهی دارد که در آن پذیرش میگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ بورسیه تحصیلی چین با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای مهاجرتی ما بهره مند شوید.

 بورسیه تحصیلی چین

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی چین:

 

برای گرفتن بورسیه در اکثر کشورها، داشتن مدرک زبان الزامی است.اما برای بورسیه تحصیلی چین الزامی برای داشتن مدرک زبان انگلیسی وجود ندارد.اما داشتن مدرک زبان میتواند شانس قبولی و اخذ بورسیه را افزایش دهد.پیشنهاد ما این است که حتما مدرک زبان داشته باشید.

در هر مقطعی که میخواهید برای بورسیه تحصیلی چین اقدام کنید،باید معدل مقطع قبلتان بالاتر از 17 باشد.با توجه به حجم زیاد متقاضیان حتی میتوان گفت معدل 17 هم شانس کمی دارد و نیاز به معدل های بالاتری دارید.

برای متقاضیان مقطع کارشناسی به دلیل اینکه در مقطع قبلی امکان ارائه مقاله نداشته اند،تمامی شرایط معدل و مدرک زبان است.اما برای متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیازمند مقالاتی هستید که در مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ شده باشند و به نوعی رزومه قوی تحصیلی داشته باشید.همچنین سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی میتواند شانس اخذ بورسیه را بالاتر ببرد.

 

انواع بورسیه تحصیلی چین:

 

بسته به دانشگاهی که موفق به اخذ بورسیه آن میشوید،خدمات و مزایای خاصی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.اگر بتوانید در دانشگاهی که بورسیه کامل ارائه میدهد پذیرش بگیرید،تقریبا تمامی هزینه های شما توسط دانشگاه تامین خواهد شد.هزینه های شهریه،خوابگاه،درمانی،کتاب ها و آزمایشگاه ها از جمله مواردی است که با داشتن بورسیه کامل در اختیاز شما قرار خواهد گرفت.همچنین با داشتن بورسیه کامل سالیانه حدود 5000 یورو کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد.

دیگر بورسیه ها ممکن است شامل بخشی از هزینه های تحصیلی شود و بخش های دیگرش را باید دانشجویان پرداخت کنند.

 

رشته هایی که شامل بورسیه تحصیلی چین میشوند:

 

تقریبا میتوان گفت در تمامی رشته ها میتوان بورسیه تحصیلی چین را گرفت.اما در رشته های پزشکی و دندان پزشکی به دلیل داشتن متقاضیان زیاد از سراسر دنیا،گرفتن بورسیه بسیار سخت تر از دیگر رشته ها میباشد.

البته بسیاری از رشته ها نیز به دلیل خاص بودن به زبان انگلیسی تدریس نمیشود که قطعا برای دانشجویان ایرانی یادگیری زبان چینی بسیار دشوار است و متقاضی این بورسیه نخواهند شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های چین و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی چین با ما تماس بگیرید.همچنین هلدینگ حقوقی رادیو وکالت در زمینه اخذ بورسیه بسیاری از کشور های دنیا فعالیت دارد که میتوانید با مراجعه به بخش مربوطه هر کشور در وب سایت و یا تماس با موسسه از شرایط این بورسیه ها مطلع شوید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد