پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

اوکراین

ویزا تحصیلی اوکراین

شرایط ویزا تحصیلی در اوکراین

کشور اوکراین از جمله کشورهای اروپایی است که متقاضیان زیادی برای پذیرش تحصیلی دارد. هزینه های پایین زندگی و تحصیل و سطح مطلوب زندگی در این کشور موجب شده است تا افراد بسیاری متقاضی اخذ ویزا تحصیلی اوکراین هستند،سطح بالای علمی دانشگاه ها و امکان پذیری اخذ انتقال به کشورهای ا

ادامه مطلب
شرایط پناهندگی در اوکراین

بررسی شرایط پناهندگی در کشور اوکراین

آیا در خصوص شرایط پناهندگی در اوکراین اطلاعاتی داریم؟ شرایط پناهندگی در اوکراین می دانید چگونه است؟ در خصوص پناهندگی و شرایط پناهندگی در اوکراین چه سوالاتی ممکن است مطرح شود؟ آیا وضعیت پناهندگان در اوکراین نسبت به سایر کشورها مشابه است؟

هدف ما از این مقاله ا?

ادامه مطلب
اقامت اوکراین از طریق کار

گرفتن اقامت کشور اوکراین از طریق کار

بسیاری از تمای های ما مبنی بر سوالاتی پیرامون گرفتن اقامت اوکراین از طریق کار و یا مهاجرت به کشور اوکراین از طریق کاری می باشد از جمله سوالاتی مانند اینکه شرایط کار در اوکراین چگونه است؟ قوانین و مقررات اخذ ویزای کار چیست؟ چه روش هایی برای مهاجرت به کشور اوکراین وج?

ادامه مطلب
قوانین پناهندگی در اوکراین

قوانین پناهندگی در اوکراین

یکی از روش های مهاجرت در کنار سایر روش ها مهاجرت مانند سرمایه گذاری با ثبت شرکت، ازدواج ،تحصیل مهاجرت از روش پناهندگی می باشد. بنابر این شرایط جغرافیایی اوکراین نسبت به آسیا و اروپاموجب شده است که سوالات بسیاری من باب قوانین پناهندگی در اوکراین از کارشناسان حقوق بین الملل خ

ادامه مطلب
گرفتن ویزای کار اوکراین

گرفتن ویزای کار اوکراین

آیا در فکر گرفتن ویزای کار اوکراین هستید؟ شرایط گرفتن ویزای کار اوکراین را میدانید؟ آیا امکان گرفتن ویزای کار اوکراین به راحتی امکانپذیر است؟ آیا با گرفتن ویزای کار اوکراین اقامت و تابعیت این کشور را می توان اخذ کرد؟ اگر تمایل به مهاجرت به کشور اوکراین دارید این امکان را د?

ادامه مطلب
گرفتن اقامت اوکراین

گرفتن اقامت اوکراین

در چندین سال گذشته افراد زیادی تقاضای گرفتن اقامت اوکراین را دارند، کشور اوکراین به علت شرایط بسیار مناسبی که برای زندگی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است از این جمله شرایط می توانیم به هزینه های پایین زندگی، عضو ناظر بودن اتحادیه اروپا، هزینه پایین تفریح و طبیعت بسیار زیبای ای?

ادامه مطلب
شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی است که در چندین سال اخیر بسیار مورد توجه و استقبال برای تحصیل است، سطح علمی بالا دانشگاه های کشور اوکراین و همچنین هزینه های پایین زندگی شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل در این کشور ایجاد کرده است از جمله مزایای بسیار مهمی که می توان اشاره کرداخذذ پ?

ادامه مطلب
مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

کشور اوکراین از جمله کشور هایی است که بسیار متقاضی برای تحصیل دارد، زیرا رنکینگ دانشگاهی اوکراین بالا است و از سطح علمی بسیار خوبی برخوردار است. هزینه های پایین تحصیل و زندگی در این کشور موجب شده است تا مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل بسیار مورد توجه قرار گیرد. ما در این

ادامه مطلب
مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری

با توجه به اینکه تکنولوژی هر روز رو به رشد است و حرکت به سمت دهکده جهانی شدن می باشد، مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری را در زمره ایجاد شغل های جذاب و با در نظر گرفتن ریسک بسیار پایین می توان سرمایه گذاری کرد. برای مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری متقاض?

ادامه مطلب
شرایط ویزای کار اوکراین

شرایط ویزای کار اوکراین

اکثر قشر متوسط جامعه برای مهاجرت و اخذ تابعیت کشورخارجی تمایل به ویزا کار و یافتن شغل در کشور خارجی دارند، زیرا آغاز مهاجرت و ورود به کشور خارجی مجوز اخذ کار را دارند و با کسب درآمدی که می کنند سرمایه ای از کشور خود به همراه نمی برند. برای مثال در چند سال گذشته افراد بسیاری از ایر

ادامه مطلب