پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

اوکراین

شرایط مقیم شدن در اوکراین

شرایط مقیم شدن در اوکراین شرایط گرفتن اقامت کشور اوکراین چیست؟ چه راهکاری برای مقیم شدن در اوکراین وجود دارد؟

در این مقاله به بررسی شرایط مقیم شدن در اوکراین خواهیم پرداخت. تمامی شرایط را به تفکیک بیان خواهیم نمود و سعی خواهیم نمود پاسخ سوالات شما را بدهیم. در صورتی که سوالات بیشتری دارید و یا می خوا

ادامه مطلب
تحصیل دکترا اوکراین

تحصیل دکترا اوکراین

در اوکراین شرایط پذیرش برای تمامی مقاطع برای دانش جویان بین المللی وجود دارد، تحصیل دکترا اوکراین از جمله مقاطعی است که متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل دارد، هزینه های پایین تحصیل و زندگی در کشور اوکراین از جمله مزایایی است که افراد را مشتاق به تحصیل در کشور اوکراین می کند، سطح عل

ادامه مطلب
تحصیل کارشناسی در اوکراین

تحصیل کارشناسی در اوکراین

تقاضا پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های خارجی همیشهدر صدد درخواست ها بوده است اما با توجه به افزایش تنوع دانشگاه ها در ایران و افزایش ظرفیت رشته ها موجب شده است که رشته های کارشناسی نیز ارزش خود را تا حدودی در ایران از دست بدهند، بنابراین افراد زیادی متقاضی ?

ادامه مطلب
اقامت اوکراین از طریق تحصیل

اقامت اوکراین از طریق تحصیل اقامت اوکراین از طریق تحصیل چگونه است؟ شرایط کسب اقامت تحصیلی در اوکراین چیست؟

در این مقاله به بررسی اقامت اوکراین از طریق تحصیل خواهیم پرداخت. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اقامت اوکراین به شکل تحصیلی، با موسسه رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره ر?

ادامه مطلب
ویزا تحصیلی اوکراین

ویزا تحصیلی اوکراین

کشور اوکراین از چندین سال گذشته بسیار مورد توجه برای ادامه تحصیل قرار گرفته است، هزینه های پایین زندگی و تحصیل در این کشور و دارای بودن رتبه علمی بالا موجب شده است که دانش جویان بین المللی زیادی تقاضا ویزا تحصیلی اوکراین را داشته باشند. همچنین در طی چندین سال گذشته از ایران نیز متق?

ادامه مطلب
تحصیل کارشناسی ارشد در اوکراین

تحصیل کارشناسی ارشد در اوکراین

 

کشور اوکراین از جمله کشورهایی است، که از چندین سال گذشته بسیار مورد استقبال دانشجویان بین المللی برای تحصیل قرار گرفته است. رتبع علمی بالای دانشگاه های این کشور، همچنین هزینه های پایین تحصیل و زندگی در کشور اوکراین افراد بسیاری را ترغیب به ادامه تحصیل در این کش?

ادامه مطلب
کاریابی در اوکراین

کاریابی در اوکراین

مطالبی که در این مقاله ارائه می شود برای آشنایی و کسب اطلاعات شما هم وطنان عزیز در خصوص کاریابی در اوکراین در سال 2016 است. بنابر این اگر تصمیم بر یافتن کار در اوکراین  را دارید و از موسسات کاریابی در اوکراین شناختی ندارید پیشنهاد ما بر این است که این مقاله را مطالعه کنید.در این مقاله

ادامه مطلب
اقامت اوکراین از طریق کار

اقامت اوکراین از طریق کار

بسیاری از تمای های ما مبنی بر سوالاتی پیرامون گرفتن اقامت اوکراین از طریق کار و یا مهاجرت به کشور اوکراین از طریق کاری می باشد از جمله سوالاتی مانند اینکه شرایط کار در اوکراین چگونه است؟ قوانین و مقررات اخذ ویزای کار چیست؟ چه روش هایی برای مهاجرت به کشور اوکراین وجود دارد؟ رو?

ادامه مطلب
شرایط بورسیه تحصیلی در اوکراین

شرایط بورسیه تحصیلی در اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی است که از چندین ساله گذشته متقاضیان بسیار زیادی برای تحصیل و زندگی یافته است، شرایط بسیار مناسب از لحاظ سطح تحصیل و هزینه های پایین زندگی بسیاری از افراد را متمایل به تحصیل و اقامت در این کشور کرده است. ما در این مقاله شرایط بورسیه تحصیلی در اوکر?

ادامه مطلب
تحصیل مهندسی در اوکراین

تحصیل مهندسی در اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی است که متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه دارد، هزینه های پایین تحصیل و زندگی و رتبه علمی بالا دانشگاه ها ، موجب شده است تا شرایط مساعدی برای ادامه تحصیل در کشور اوکراین فراهم باشد. ما در این مقاله شرایط تحصیل مهندسی در اوکراین را برای شما عزیزا

ادامه مطلب