پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

اوکراین

اقامت اوکراین برای ایرانیان

اقامت اوکراین برای ایرانیان

کشور اوکراین به عنوان دومین کشور بزرگ پس از روسیه، از آنجایی که به عنوان سومین کشور ارزان دنیا لقب گرفته است، به تازگی مورد توجه اشخاص بسیاری در سر تا سر دنیا به منظور مهاجرت قرار گرفته است. اخذ اقامت اوکراین برای ایرانیان امکان پذیر م

ادامه مطلب
دانشگاه پزشکی خارکف اوکراین

دانشگاه پزشکی خارکف اوکراین

 

دانشکده پزشکی خارکف اوکراین به دانشکده دولتی این کشور معروف است و از جمله بزرگترین دامشگاه های کشور اوکراین است. حدود 70 استاد در این دانشگاه مشغول به تدریس هستند. ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص دامشگاه پزشکی خارکف اوکراین برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد، همچنین ?

ادامه مطلب
هزینه ویزا دانشجویی اوکراین

هزینه ویزا دانشجویی کشور اوکراین

 

کشور اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشد. پایتخت تین کشور شهر کی یف است. واحد پول کشور اوکراین گریونا می باشد.پس از روسیه کشور اوکراین وسیع ترین کشور اروپا محسوب می شود. آب و هوای این کشور در قسمت شمالی سرد و در  قسمت جنوبی معتدل می باشد. به دلیل اینکه هزینه

ادامه مطلب
مهاجرت تحصیلی به اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین مهاجرت تحصیلی به اوکراین چگونه انجام می شود؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت تحصیلی به اوکراین پرداخته ایم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی به اوکراین کسب نمایید، علاوه بر مطالعه این مقاله می توانید با موسسه رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره ک?

ادامه مطلب
شرایط گرفتن اقامت اوکراین

شرایط گرفتن اقامت اوکراین شرایط گرفتن اقامت اوکراین چیست؟

در این مقاله به بررسی شرایط اقامت اوکراین پرداخته ایم. راه های مهاجرت به اوکراین را بررسی نموده و  توضیحاتی درباره شرایط خواهیم داد. در صورتی که میخواهید اطلاعات کاملی از شرایط گرفتن اقامت اوکراین داشته باشید با ما تماس بگیرید. کارشناسان

ادامه مطلب
شرایط اقامت دائم اوکراین

شرایط برای کسب اقامت دائم در اوکراین چیست؟

در این مقاله شرایط اقامت دائم اوکراین را بررسی نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کسب اقامت اوکراین بصورت دائم و شرایط آن می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید.

 

 

اوکراین کشوری در شرق اروپا و عضو ناظر اتحادی?

ادامه مطلب
مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری برای مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری چکار باید کرد؟  آیا بهترین راه برای مهاجرت به اوکراین ازدواج صوری است؟ آیا مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج قانونی است؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور اوکراین با استفاده از ازدواج صوری خواهیم پ

ادامه مطلب
دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

کشور اوکراین از جمله کشورهایی است ، که به دلیل هزینه های پایین زندگی و تحصیل بسیار متقاضی دارد، دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل از دانشگاه های کشور اوکراین پذیرش می گیرند. از جمله رشته هایی که خصوصا از ایران بسیار تقاضا دارد رشته پزشکی می باشد. دانشگاه پز?

ادامه مطلب
اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

برای مهاجرت به کشورهای دیگر برای افراد راه های مختلفی وجود دارد از قبیل ازدواج،ثبت شرکت،سرمایه گذاری،تمکن مالی، پذیرش تحصیلی و... . پذیرش تحصیلی از جمله ارزانترین و آسان ترین راه برای مهاجرت است، اغلب جوانانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند از طریق پذیرش تحصیلی به کشورهای

ادامه مطلب
تحصیل در اوکراین 2018

تحصیل در اوکراین 2018

اوکراین از جمله کشورهایی است که از چندین سال گذشته بسیار مورد توجه دانشجویان برای تحصیل قرار گرفته است، هزینه های پایین تحصیل و زندگی از جمله نکاتی است که بسیار مورد توجه دانشجویان است، سطح بالای دانشگاه های کشور اوکراین و مورد پذیرش بودن و حتی شرایط برای انتقالی گرفتن به دانشگاه ?

ادامه مطلب