اقامت گرجستان

اقامت کشور گرجستان

 

اقامت گرجستان در طی چندین سال اخیر بسیار مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است، همچنین مردمان کشور هایی مانند روسیه، امارات و هند نیز تمایل بسیار زیادی برای اخذ اقامت گرجستان دارند. از جمله دلایل بسیار مهم و روشنی که موجب شده است بسیار مورد استقبال و تمایل برای اخذ اقامت گرجستان باشد احتمال بسیار بالا پیوستن کشور گرجستان به اتحادیه اروپا می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

اقامت گرجستان

روش های اخذ اقامت گرجستان

 

برای اخذ اقامت دائم کشور گرجستان روش های مختلفی وجود دارد ،این نکته را باید مد نظر داشته باشید که اخذ اقامت گرجستان کاملا تخصصی بوده و باید توسط وکیل و مشاور حقوقی صورت پذیرد.

 

اقامت از طریق خرید ملک

 

اخذ اقامت دائم کشور گرجستان از طریق خرید ملک برای فردی که اقدام به خرید ملک نماید میسر می باشد. ، اگر فرد متقاضی اقامت گرجستان ، یک ملک به ارزش 35000 دلار خریداری کند، این امکان برای او فراهم است تا اقامت گرجستان را اخذ نماید ،اینروش اخذ اقامت گرجستان یک ساله می باشد و در صورت دارا بودن ملک، قابل تمدید است ، سند ملکی به نام شخص متقاضی ثبت می گردد و همین طور باید بدانید همانند قانون املاک کشورهایی مانند امارات و ترکیه نیست بنابراین با اطمینان خاطر می توانید ملک را خریداری نمایید.

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک برای سایر اعضا خانواده

 

فردی که برای خرید ملک اقدام می کند با همان مبلغ 35000 دلار این امکان برای وی فراهم است که علاوه بر خود برای سایر اعضای خانواده نیز تقاضا اقامت گرجستان را دهد. این روش اخذ اقامت گرجستان برای فرزندان زیر 18 سال امکان پذیر است.

 

اقامت گرجستان از طریق کارمندی

 

اخذ اقامت کارمندی برای کشور گرجستان به این روش است که فرد متقاضی با عنوان کارمند یک شرکت در گرجستان به کار مشغول می شود و باید ماهیانه مالیات پرداخت نمایند. این پرداخت مالیات برای تمدید اقامت می باشد که تمام این امور دارای ریزه کاری های بسیاری است که حتما باید توسط یک وکیل متخصص صورت بگیرد.

 

اخذ اقامت کارمندی با تقاضا دو ماهه

 

در این روش موسسه حقوقی رادیو وکالت طی کدت 2 ماه کاری برای شما اقدامات ،اقامتی را انجام خواهد داد و کارت اقامت کشور گرجستان را برای شما عزیزان طی مدت 2 ماه اخذ خواهد شد ،  و این نوع روش با توجه به روش نخست که در مدت کمتر از 30 روز می باشد هزینه کمتری دارد اما در نظر داشتهباشید که هر دو روش توسط وکلای خبره موسسه حقوقی رادیو وکالت انجام خواهد شد.

 

اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

 

با توجه به اینکه ثبت شرکت در کشور گرجستان بسیار افزایش یافته است در حال حاضر از طریق ثبت شرکت در کشور گرجستان اقامت داده نمی شود اما پس از ثبت و راه اندازی شرکت و استخدام حسابدار و داشتن حساب شخصی و شرکتی و استخدام یک کارمند گرجی پس از مدت 90 روز متقاضی می تواند اقامت کشور خود را از طریق ثبت شرکت اخذ نماید.

ما در این مقاله اطلاعاتی روش های اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان بیان کردیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید و با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد