اقامت گرجستان از طریق کار

اقامت گرجستان از طریق کار

 

کشور گرجستان در طی چندین سال اخیر بسیار مورد تقاضا برای مهاجرت قرار گرفته است.از جمله روش هایی که برای اخذ اقامت یک کشور خارجی وجود دارد و بسیاری از متقاضیان تمایل به این روش دارند اقامت از طریق کار می باشد، زیرا هزینه های زیادی صرف نمی شود و همچنین متقاضی را از بدو ورود به کشور مشغول به کار شده و کسب درآمد می کند، بنابراین دغدغه ای برای صرف هزینه های خود ندارد.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اقامت گرجستان از طریق کار برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد، همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص اخذ اقامت گرجستان از طریق کار با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

 

اقامت از طریق کار در گرجستان

 

آیا شما اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت گرجستان از طریق کار دارید ؟می دانید چه شرایطی برای اخذ اقامت گرجستان از طریق کار وجود دارد، ما در این مقاله به این قبیل سوالات پاسخ خواهیم داد.

اقامت گرجستان از طریق کار

اخذ اقامت از طریق ویزای کار در گرجستان

 

افراد خارجی که تمایل دارند در کشور گرجستان کار کنند باید مجوز کار در کشور گرجستان را دریافت نمایند. در حالتی که ویزا برای فرد خارجی صادر شود، این فرد اجازه دارد که به کار در این کشور مشغول شود.  این مجوز کار بعد از یک تقاضا اعطا می گردد.

در کشور گرجستان در سال 2014 یک سیاست جدید برای اعطا ویزا صادر شد. اشخاصی که تمایل دارند در کشور گرجستان کار کنند ، باید در ابتدا یک ویزای بلند مدت دریافت کنند و پس از آن برای اقامت خود تقاضا دهند. این ویزا با عنوان مجوز کار عمل می کند، اما این در صورتی است که طولانی مدت باشد. هر چند برای برخی از مشاغل کوتاه مدت، کار در کشور گرجستان با استفاده از ویزای کوتاه مدت امکان پذیر نمی باشد.

هر کشوری ، برخی از کشورهای دیگر را مجاز اعلام دانسته که بدون ویزا و تنها با پاسپورت خود به کشور ورود کنند مانند ترکیه برای ایرانیان که بدون ویزا می توانند به این کشور ورود کنند.در کشور گرجستان نیز این قانون وجود دارد اما با این وجود حد اکثر مدت زمانی که افراد بدون ویزا می توانند در کشور گرجستان حضور داشته باشند یک سال است. همه شهروندان اتحادیه اروپا و همچنین 64 کشور دیگر این امکان را دارند که بدون ویزا به کشور گرجستان ورود کنند. همین قابل ذکر است که این قانون برای افرادی که پناهنده شده اند، در کشور گرجستان یا افرادی که دارای گذرنامه دیپلماتیک از کشورهای پرو، اروگوئه، مصر و چین هستند نیز اعمال می شود.

اخذ ویزا کاری برای کشور هایی مانند گرجستان، ارمنستان، مجارستان شاید تا حدودی آسان باسد اما این نکته را مد نظر داشته باشید که یافتن شغل در این قبیل کشورها کار آسانی نیست و همچنین به صورت موقت می باشد که باید تمدید شود، اما در صورت داشتن تخصص کمی شرابط بهتر خواهد شد.

در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ ویزا کار گرجستان برای شما عزیزان بیان کردیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت گرجستان از طریق کار می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
مجتبی
باسلام مجتبی هستم من مکانیک خودرو سواری هستم واز شرکت مگا موتور مدرک دارم میخواستم بدونم میتونم در اذربایجان ،گرجستان یا ارمنستان کار پیدا کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در این زمینه خدماتی ارائه نمیدهیم.