اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

کشور گرجستان از جمله کشورهای همسایه ای است که به دلیل نزدیکی و هزینه های پایین زندگی بسیار مورد استقبال ایرانیان برای اخذ مهاجرت و سرمایه گذاری قرار گرفته است. برای اخذ اقامت کشور گرجستان روش های مختلفی وجود دارد از جمله روش ها می توان به اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری اشاره کرد، سرمایه گذاری روشی است که در تمام کشورها وجود دارد و بسیار مورد اساقبال کشور مورد سرمایه گذاری قرار می گیرد زیرا سرمایه بسیاری وارد اقتصاد کشور می شود.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

 

در قوانین کشور گرجستان سرمایه گذار شخصی تعریف می شود که حد اقل مبلغ 300 هزار لاری را به طور مستقیم در این کشور سرمایه گذاری کند. اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر کمتر از این مبلغ داشته باشید نمی توانید اقامت گرجستان ازطریق سرمایه گذاری را اخذ نمایید و باید از طریق ثبت شرکت اقدام نمایید.

این نکته بسیار مهم را مد نظر داشته باشید که مبلغ ذکر شده باید به طور میتقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری به کار گرفته شود و خرید ملک برای شرکت سرمایه گذاری مستقیم محسوب نشده و اقامت گرجستان از طریق خرید ملک قانون  و روش دیگری است که در مقاله ای دیگر در خصوص آن توضیح خواهیم داد.

دولت گرجستان برای فرد متقاضی سرمایه گذاری در این کشور احترام بسیار زیادی قائل است و امکانات زیادی در اختیار فرد متقاضی قرار می دهد از آن جمله می توان به امکان استفاده از اطلاعات اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در کشور گرجستان، امکان مشارکت در برخی از بانک های گرجستان در پروژه شخص سرمایه گذار ، اعطا کارت اقامت 5 ساله و یا حتی امکان واگذاری اقامت دائم کشور گرجستان برای سرمایه گذاری در صورت داشتن سابقه سرمایه گذاری و مدیریت مکان های دیگر ...

برای اخذ اقامت کشور گرجستان روش های مختلفی وجود دارد که متقاضی در انتها این امکان را دارد که به اقامت دائم و پاسپورت دست پیدا کند، و با داشتن پاسپورت به کشور های حوزه شینگن بدون ویزا سفر کند، این امکان برای شهروندان کشور اوکراین نیز وجود دارد اشخاصی که پاسپورت این کشور را دارند بدون ویزا شینگن می توانند به کشور های حوزه شینگن سفر کنند، کشور اوکراین تنها کشوری است که متقاضی از همان ابتدا اقامت دائم خود را اخذ کرده و بعد از سه تا پنج سال به پاسپورت می رسد. این در حالی است که در سایر کشورها این مدت صرف گرفتن اقامت دائم می شود و حتی در برخی از کشورها مانند آذربایجان اقامت دائم به متقاضی اعطا نمی شود بنابراین متقاضی هیچ گاه به پاسپورت نمی رسد تا از مزایا پاسپورت بهره مند شود.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری برای شما عزیزان بیان کردیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد