اقامت قانونی روسیه

اقامت قانونی روسیه

اقامت قانونی روسیه چگونه است؟

در این مقاله به بررسی راههای اقامت قانونی روسیه خواهیم پرداخت. در صورتی که میخواهید در رابطه با اقامت قانونی روسیه بیشتر بدانید می توانید این مقاله را مطالعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید.

اقامت قانونی روسیه

 

روسیه کشوری است پهناور در شمال قاره اوراسیا که بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر در قاره اروپا واقع شده است. علاوه بر روسیه که پهناورترین کشور جهان می باشد، شهر مسکو نیز بعنوان بزرگترین شهر در قاره اروپا محسوب می شود. روسیه با جمعیت 145 میلیون نفری دارای تراکم انسانی بسیار پایینی می باشد و دلیل اصلی این موضوع وجود مناطق سردسیر و بدون بارش است که اسکان بشر در این مناطق را غیر ممکن کرده است. همچنین امکان کشاورزی در این مناطق نیز وجود ندارد.

روسیه به دلیل داشتن شرایط اقتصادی مناسب و سطح رفاه نسبتا بالا یکی از مقاصد کسانی است که قصد مهاجرت دارند. شما نیز اگر قصد مهاجرت به روسیه را دارید راههای گوناگونی خواهید داشت  که اقامت قانونی روسیه را اخذ نمایید. در ادامه به معرفی راههای اقامت قانونی روسیه خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به هر یک از راهها می توانید مقاله تخصصی را در بخش مقالات کشور روسیه مطالعه نموده و یا با موسسه تماس حاصل نمایید.

راههای اقامت قانونی روسیه

در هر یک از روشهای گرفتن اقامت روسیه، شما در ابتدا می توانید اقامت موقت بگیرید. در هر کدام از روشها مدت اقامت موقت متفاوت است اما فرصت کافی برای درخواست و کسب اقامت دائم خواهید داشت. پس از کسب اقامت دائم روسیه، می توانید برای دریافت تابعیت روسیه اقدام نمایید.

پروسه اقامت قانونی در هر روش اقامت بصورت زیر بطول خواهد انجامید

مدت لازم برای اقامت قانونی روسیه از طریق ازدواج

اقامت موقت:حدود  6 ماه زمان خواهد برد و 3 سال اعتبار دارد

اقامت دائم: با احتساب اقامت موقت حداقل 2 سال زمان خواهد برد و 5 سال اعتبار دارد

تابعیت روسیه: با احتساب اقامت دائم 4 سال زمان خواهد برد و مادام العمر اعتبار خواهد داشت.

مدت لازم برای اقامت قانونی روسیه از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم: 6 ماه زمان می برد و 3 سال اعتبار دارد.

تابعیت روسیه: با احتساب اقامت دائم، حداقل 4 سال زمان می برد و مادام العمر اعتبار دارد.

مدت لازم برای اقامت قانونی روسیه از طریق کار و تخصص

اقامت دائم : حدود 4 ماه زمان می برد و 5 سال اعتبار دارد

تابعیت روسیه: با احتساب اقامت دائم، حداقل 6 سال زمان می برد و مادام العمر اعتبار دارد.

شما می توانید با داشتن وکیل مهاجرت متخصص، زمان های مورد نیاز را به کوتاهترین زمان کاهش دهید و همچنین خیالتان از بابت همه چیز آسوده باشد. رادیو وکالت با داشتن وکلای زبده، موسسه حقوقی مورد اعتماد شماست.

در صورت داشتن هر گونه سوال پیرامون اقامت قانونی روسیه می توانید با شماره موسسه تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهرمند گردید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
شاهین مهرگان
سلام ببخشید چطور میتونم پاسپورت روسی دریافت کنم وثبت شرکت هم داشته باشم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست محترم. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت دائم روسیه انجام نمی دهد. اما کشورهای نزدیک را می توان به شما پیشنهاد کرد، کشورهایی که اخذ اقامت دائم آن به واقع بسیار راحت تر می باشد. کشوری نظیر اوکراین در این خصوص می توانید با ما در تماس باشید تا مشاوره های لازم را از کارشناسان ما جویا شوید.