اقامت دائم روسیه (شرایط و قوانین 2019)

اقامت روسیه

کشور روسیه از جمله کشورهایی می‌باشد که به واسطه روابط سیاسی و اقتصادی بسیار خوب با ایران، شرایط بسیار ایده‌آلی را برای متقاضیان ایرانی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت روسیه را دارند، فراهم نموده است. از آنجایی که فرصت‌های سرمایه‌گذاری و شغلی بسیار خوبی در این کشور وجود دارد، از این رو دریافت اقامت روسیه از طریق کار و یا سرمایه‌گذاری بسیار مود توجه قرار گرفته است. متقاضیان و خوانندگانی که قصد اخذ اقامت روسیه را دارند در ابتدا شاید سوالاتی در خصوص کشور روسیه در ذهنشان پدیدار شود مانند:

 • جمعیت کشور روسیه چه تعداد است؟
 • آب و هوای این کشور چگونه است؟
 • وضعیت اقتصادی روسیه در جهان به چه شکلی است؟
 • از منظر موقعیت جغرافیایی و سیاسی روسیه در چه شرایطی قرار دارد؟
 • فرهنگ و آداب و رسوم مردم در روسیه چگونه است؟

در بخش اول مطلب پیش‌رو قصد داریم تا خوانندگان و متقاضیان را با اطلاعات جامعی از کشور روسیه آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

بخش اول: روسیه پهناورترین کشور اروپایی

روسیه چگونه کشوریست؟

روسیه بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده از سوی سازمان‌های تحقیقاتی این کشور در حدود 145 میلیون نفر می‌باشد و از منظر جمعیت نهمین کشور پرجمعیت دنیا شناخته شده است. اکثریت جمعیت روسیه در غرب این کشور (بخش اروپایی) متمرکز شده است. بر اساس سرشماری که در سال ۲۰۱۰ در راستای اصالت و قومیت مردم این کشور صورت گرفت، در حدود ۸۱ درصد از مردم این کشور از قومیت روس می‌باشند. جالب است بدانید در روسیه در مجموع ۱۶۰ گروه قومی زندگی می‌کنند. اقوام اوکراینی، چوواش، باشقیر، چچنی، و ارمنی نیز هر یک بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارند و آوارهای قفقازی، بلاروسی‌ها، آسی‌ها، آذربایجانی‌ها و قزاق‌ها از دیگر اقوام پرجمعیت روسیه به احتساب می‌آیند.

زبان رسمی مردم روسیه، زبان روسی می‌باشد اما نکته جالب توجه آن است که ۲۷ زبان رسمی دیگر نیز وجود دارد که مردم در جمهوری‌ها و مناطق خودگردان روسیه به آن زبان صحبت می‌کنند. روسیه کشوری فدرال با تقسیمات کشوری پیچیده‌ای‌ می‌باشد و شامل ۸۳ واحد فدرال از جمله ۲۱ جمهوری خودگردان می‌باشد. از منظر فرهنگی نیز این کشور دارای فرهنگ پرباری می‌باشد و نویسندگان معروفی مانند تولستوی و داستایوفسکی را در کارنامه فرهنگی خود قرار داده‌ است.

موقعیت اقتصادی کشور روسیه در جهان

روسیه با تولید ناخالص داخلی ۲۱۱۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ به عنوان هشتمین اقتصاد قدرتمند جهان و ششمین قدرت برتر بر مبنای برابری قدرت خرید است. روسیه پس از فروپاشی اتحادیه جماهیر شوروی به اقتصاد بازار آزاد روی آورده ‌است و در حال حاضر از منابع طبیعی عظیم خود در راستای شکوفایی اقتصاد کشور خویش استفاده می‌نماید. درآمد سرانه این کشور در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۸ هزار دلار است که این کشور را در رتبه پنجاه‌وهفتم دنیا قرار می‌دهد. همچنین این کشور در حال حاضر یکی از پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل، عضو گروه هشت، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری شانگهای و کشورهای مستقل همسود است.

موقعیت جغرافیایی روسیه

روسیه بزرگترین کشور جهان است که با وسعت 17.075.400 کیلومتر مربع، مساحت بیش از یک هشتم مناطق مسکونی دنیا را پوشش داده است. روسیه در سراسر شمال آسیا و بیشتر مناطق اروپایی شرقی گسترده شده است و این موضوع سبب شده است تا طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی و زیست محیطی و بازه‌های زمانی متفاوت در این کشور مشاهده شود. از شمال غرب تا جنوب شرقی، روسیه با کشورهایی مانند فنلاند، استونی، لتونی، لیتوانی و لهستان (هر دو با استان کالینینگراد)، بلاروس، اوکراین، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، چین، مغولستان و کره شمالی هم مرز است. همچنین مرز دریایی آن با ژاپن از طریق دریای اختسک و با ایالت آلاسکا در امتداد تنگه برینگ مشترک است.

واحد پول

واحد پول رسمی کشور روسیه روبل است. هر روبل معادل 100 کوپک می‌باشد. در این کشور از اسکناس‌های 50، 100، 500، 1000 و 5000 به صورت متداول و از اسکناس‌های 5 و 10 روبلی به ندرت استفاده می‌شود. رایج ترین سکه‌های این کشور 1، 2، 5، 10 روبلی است و نادرترین آنها 1، 5، 10 و 50 کوپکی می‌باشد.

 

 

بخش دوم: روش‌های اخذ اقامت روسیه

حال که از کشور روسیه و موقعیت‌های جغرافیایی و سیاسی و اقتصادی آن اطلاعاتی کسب نمودیم، به موضوع اخذ اقامت روسیه و راه‌کارهای کسب اقامت این کشور خواهیم پرداخت و مطمئنا سوالاتی در ذهن شما خوانندگان گرامی، در حال شکل گیری است مانند:

از چه روش‌هایی می‌توان به اقامت روسیه دست یافت؟

مطمئن‌ترین راه دریافت اقامت روسیه چیست؟

آیا امکان اخذ ویزای تحصیلی روسیه وجود دارد؟

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی نیز امکان‌پذیر است؟

از طریق ازدواج چگونه می‌توان به اقامت روسیه دست یافت؟

سرمایه‌گذاری در روسیه امکان‌پذیر است؟

اقامت روسیه از طریق ثبت شرکت چگونه است؟

وضعیت کار و نحوه دریافت ویزای کار روسیه به چه شکلی می‌باشد؟

 به شکل کلی روش‌های اخذ اقامت روسیه را می‌توان به صورت زیر طبقه‌بندی نمود:

1)اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج

2)کسب اقامت روسیه از طریق تحصیل

3)دریافت اقامت روسیه از طریق ثبت شرکت و یا سرمایه‌گذاری

4)اخذ اقامت روسیه از طریق کار

در ادامه مطلب اقامت روسیه، قصدمان آن است تا بررسی هر یک از راه‌کارهای مطرح شده در این زمینه، خوانندگان و متقاضیان مهاجرت به روسیه را آگاه نماییم تا با در نظر گرفتن مناسب‌ترین روش، به این مهم دست یابند.

 

1)اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج:

یکی از کم‌ هزینه‌ترین و در عین حال آسان‌ترین( در قیاس با سایر روش‌ها) راه‌کار کسب اقامت روسیه، ازدواج با تبعه روسی این کشور می‌باشد. در این روش متقاضیان از طریق ازدواج با یک شهروند روسی در ابتدا اقامت موقت دریافت نموده و پس از تمدید مجدد هر ساله آن به اقامت دائم روسیه دست می‌یابند.

اشخاصی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج را دارند در ابتدا نیازمند دریافت دعوت‌نامه معتبر از سوی شخص مورد نظر در روسیه می‌باشند. پس از دریافت دعوت‌نامه و مراجعه به سفارت روسیه، ایشان ویزای ورود به کشور روسیه را دریافت می‌نمایند. در این مرحله طرفین لازم است اقدامات لازم به منظور به جا آوردن مناسبت‌های ازدواج را با توجه به فرهنگ مردم روسیه به جا آورند. پس از ازدواج و مراجعه به سفارت در کشور روسیه، شخص متقاضی دریافت اقامت روسیه، اقامت یک ساله این کشور را دریافت می‌نماید.

توجه داشته باشید در روش دریافت اقامت روسیه از طریق ازدواج، شخص متقاضی پس از گذشت 3 الی 5 سال تنها در صورتی به اقامت دائم این کشور دست می‌یابد که بتواند افسر سفارت را متقاعد نماید که ازدواج و زندگی مشترک  ایشان واقعی بوده است. به منظور دریافت گذرنامه روسی نیز پس از گذشت 5 سال از اقامت دائم خود، می‌توانید درخواست خود را به مراجه ذی‌ربط ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز کسب اقامت روسیه از طریق ازدواج:

 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه کارت ملی و ترجمه آن
 • گذرنامه معتبری که حداقل 6 ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد
 • عکس مخصوص گذرنامه
 • داشتن تمکن مالی مناسب جهت زندگی مشترک در روسیه
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارک ازدواج
 • ارائه دعوت‌نامه از سوی شخص روسی زبان

 

2)کسب اقامت روسیه از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

کشور روسیه از جمله کشورهای بسیار پیشرفته و برجسته در حوزه‌های علمی و تکنولوژی می‌باشد و از این رو انتظار وجود دانشگاه‌هایی با سطح علمی بالا و مرد قبول در سطح جهان آن هم در کشور روسیه، دور از ذهن نمی‌باشد. در روسیه متقاضیان و دانشجویانی که قصد تحصیل و یا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را دارند به راحتی و بدون شرکت در کنکور می‌توانند وارد دانشگاه‌های این کشور شوند.

شایان توجه است تحصیل در روسیه در کلیه رشته‌های دانشگاهی مانند پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، فنی مهندسی و علوم انسانی امکان‌پذیر می‌باشد و متقاضیان به راحتی می‌توانند از دانشگاه‌های معتبر این کشور پذیرش کسب نمایند. همچنین دانشجویانی که قصد تحصیل در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکترا را دارند می‌توانند به راحتی در این مقاطع از دانشگاه‌های معتبر روسیه پذیرش کسب نمایند.

اشخاصی که قصد اخذ اقامت روسیه از طریق تحصیل در این کشور را دارند قادر می‌باشند تا به انتخاب خود به زبان روسی و یا انگلیسی در دانشگاه‌های روسیه تحصیل نمایند با این تفاوت که هزینه تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه‌های این کشور به مراتب بالاتر می‌باشد و دانشجویان نیازمند ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی می‌باشند. از طرف دیگر اشخاصی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت روسیه از طریق اخذ ویزای تحصیلی را دارند، پیش از ورود به دانشگاه لازم است تا در ابتدا در دوره پاتفک که همان کالج می‌باشد، شرکت نمایند. هدف از شرکت در این دوره فراگیری زبان روسی و همچنین گذراندن دروس عمومی پیش نیاز به جهت ورود به دانشگاه می‌باشد.

نکته حائز اهمیت دیگر به منظور تحصیل در روسیه مدت زمان اعتبار ویزای تحصیلی می‌باشد که یک ساله می‌باشد و دانشجو هر سال مستلزم تمدید اقامت خود به مدت یک سال دیگر می‌باشد. 

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های روسیه

هزینه تحصیل در روسیه در دانشگاه‌های روسیه با توجه به شه محل تحصیل، اعتبار دانشگاه و همچنین رشته مورد نظر، متفاوت می‌باشد. اما به طور مثال تحصیل در دانشگاه مسکو در رشته‌های فنی مهندسی مبلغی در حدود 6000 تا 7000 دلار می‌باشد. هزینه خوابگاه در مسکو نیز 1000 تا 2000 دلار در سال می‌باشد. به صورت میانگین هزینه زندگی ماهیانه دانشجویان در روسیه مبلغی درحدود 300 تا 500 دلار می‌باشد. هزینه تحصیل شته‌های پزشکی نیز در روسیه 3000 دلار در سال و دوره‌های دندان پزشکی مبلغی درحدود 3000 تا 4000 دلار در سال می‌باشد.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی روسیه

 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه کارت ملی و ترجمه آن
 • گذرنامه معتبری که حداقل 6 ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد
 • عکس مخصوص گذرنامه
 • داشتن تمکن مالی مناسب جهت زندگی مشترک در روسیه
 • ارائه مدارک دیپلم و پیش‌دانشگاهی همراه با ریز نمارت و ترجمه آن‌ها
 • ارائه مدارک دانشگاهی در صورت تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به همراه ریز نمرات و ترجمه آن
 • ارائه گواهی سلامت پزشکی

3)دریافت اقامت روسیه از طریق ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری

روش‌ دیگری که به منظور دریافت اقامت روسیه پیش‌روی متقاضیان مهاجرت به این کشور وجود دارد، سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در روسیه می‌باشد. در این روش اشخاصی که قصد دارند به اقامت دائم روسیه دست یابند، با انتقال سرمایه خود به این کشور به صورت خرید ملک، ثبت شرکت و یا سرمایه‌گذاری در پروژه‌هایی که توسط دولت این کشور مشخص می‌شود به این مهم دست یابند.

توجه داشته باشید در روش دریافت اقامت روسیه از طریق سرمایه‌گذاری، منبع درآمد شما و روش بدست آوردن آن بسیار مهم است و بدین منظور شخص مستلزم ارائه مستندات کافی به منظور اثبات درستی منبع درآمد خود به سفارت این کشور می‌باشد. لازم به ذکر است امکان ثبت شرکت و در روسیه توسط اشخاص ایرانی وجود دارد و ایشان به راحتی می‌توانند اقدام به راه‌اندازی کسب و کار و تجارت دلخواه خود نمایند.

در نظر داشته باشید امکان اخذ اقامت روسیه از طریق خرید ملک نیز امکان‌پذیر می‌باشد و متقاضیان با انتقال سرمایه خود در راستای خرید ملک، می‌توانند به این کشور مهاجرت نمایند. البته روش‌های سرمایه‌گذاری در روسیه مناسب اشخاصی است که دارای تمکن مالی قابل توجهی می‌باشند و هنگام مراجعه به سفارت مستلزم ارائه مستنداتی در این راستا می‌باشند.

مدارک مورد نیاز به منظور سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و خرید ملک در روسیه:

 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه کارت ملی و ترجمه آن
 • گذرنامه معتبری که حداقل 6 ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد
 • عکس مخصوص گذرنامه
 • ارائه مستنداتی مبنی بر تمکن مالی مناسب
 • ارائه بیزینس پلن در صورت راه‌اندازی کسب و کار دلخواه
 • ارائه مدارک هویتی و گذرنامه همسر و فرزندان در صورت اخذ اقامت روسیه برای ایشان

 4)اخذ اقامت روسیه از طریق کار

متقاضیانی که قصد کسب اقامت روسیه از طریق کار در این کشور را دارند مستلزم دریافت ویزای کار این کشور را دارند. درنظر داشته باشید کشور روسیه با توجه وسعت بسیار زیاد و همچنین اقتصاد بسیار قوی و پویا، همواره نیازمند نیروی کار متخصص و مجرب می‌باشد. اما به منظور اخذ اقامت روسیه متقاضیان در ابتدا باید کارفرمایی در روسیه بیابند. پس از یافت کارفرمای روسی و مکاتبه و قبولی در مصاحبه، کارفرما اقدام به صدور دعوت‌نامه‌ای معتبر برای شخص جوی کار می‌نماید.

پس از دریافت دعوت‌نامه کاری از سوی کارفرما، متقاضیان اخذ اقامت روسیه از طریق ویزای کار مستلزم مراجعه به سفارت این کشور به منظور دریافت ویزای کاری خود می‌باشند. شایان توجه است اشخاصی که از این طریق اقدام به دریافت اقامت روسیه می‌نمایند، مدت زمان اعتبار اقامتشان در روسیه یک ساله می‌باشد و هر ساله نیاز به تمدید مجدد دارد. پس از گذشت 5 سال از کار و زندگی در روسیه متقاضیان می‌توانند اقدام به اخذ اقامت دائم روسیه نمایند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار روسیه:

 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه کارت ملی و ترجمه آن
 • گذرنامه معتبری که حداقل 6 ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد
 • مدارکی که اثبات کننده تخصص و مهارت شما در زمینه‌های شغلی مختلف باشد
 • تسلط به زبان روسی
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • عکس مخصوص گذرنامه
فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
آریا
سلام من مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه جندی شاپور دارم.میخواستم برای اخذ اقامت دائم به نظر شما چه روشی از همه مناسب تر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان دوست عزیز در حال حاضر خدماتی به منظور اخذ اقامت روسیه ارائه نمی‌دهیم. با تشکر
ناصر
با سلام بنده مدرک طب سنتی تخصصی از سازمان ملل متحد WSSPS دارم و مشغول درمان از طریق این طب هستم ، ميخواستم بدونم با این تخصصی که من دارم چه کشوری پذیرش داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز میتوانید در عمان شرکت ثبت کنید و در خیطه تخصص خود فعالیت نمایید.
Amir
سلام خسته نباشین من چند تا سوال کلی داشتم ک توی توضیحاتتون برام رفع ابهام نشد...اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید؟! 1.من 18 سالمه اگه بخوام از طریق تحصیل کسب اقامت روسیه رو بگیرم باید چه مبلقی رو برای پیش نیاز همراه خودم به روسیه ببرم... 2.آیا امکانش هست ک در حین تحصیل در روسیه خودم کار بکنم و خرج و مخارج خودم رو خودم در بیارم؟...3. آیا باید مدرک زبان رو همینجا کامل بکنم یا اونجا هم میشه زبان رو یاد بگیرم؟ 4. باید سربازی رو تموم کنم؟ ممنون میشم یه جواب مختصری بهم بدین
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام دوست عزیز، گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در راستای تحصیل در روسیه ارائه نمی‌کند. با سپاس
سیداحمد
سلام من مدرک لیسانس مهندسی پزشکی دارم.ودر این زمینه مهارت دارم .در ضمن من اتباع هستم ولی متاسفانه برای گرفتن ویزا سر در گم شدم که چه جوری میتونم اقدام کنم.سنمم۲۳ ساله هستم
پاسخ توسط کارشناس 4
درود فراوان دوست عزیز در حال حاضر خدماتی به منظور کار در روسیه ارائه نمی‌دهیم. با تشکر
امیر
با سلام و خسته نباشید خدمت شما بابت مطالب خوب شما کاملا ممنون هستم بسیار عالی و کامل بودن من خواستم بگم در روسیه دختری برای ازواج دارم و ما باهم دوست هستیم و همدیگرو دوست داریم و خواستم بگم باید چه جوری اقدام کنم ؟ و مراحل کاری شما کمک میکنید انجام دهم ؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب جهت کسب راهنمایی در خصوص مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج، لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر
bahram
سلام من تمایل دارم اقامت دائم بگیرم از طریق ازداوج ولی کیس جهت ازدواج در روسیه ندارم چه امکانات و امتیازی به من تعلق میگیرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشورهای دیگیری را میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم.
bahram
سلام من تمایل دارم اقامت دائم بگیرم از طریق ازداوج چه امکانات و امتیازی به من تعلق میگیرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر از روشهای دیگر کشوری مانند ا.کراین را به شما پیشنهاد میدهیم.
پیمان
سلام خسته نباشید من میخاستم ببینم در سن 16سالگی میتوان اقامت دائم روسیه را گرفت به هر روشی که امکان پذیر باشد از طرف مجوز ایرانم ازاد هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.
مهدی
سلام.چقدرزمان میبره تا اقامت روسیه بگیریم.من مهندس برق هستم.۳۷ساله.ازچه طریقی میشه اقامت بگیرم.ممنون
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام -برای کشور روسیه تنها از طریق تحصیلی اقدام می کنیم.شما باید ویزای تحصیلی روسیه را بگیرید و یک دوره آموزش زبان روسی بگذرانید وسپس وارد دانشگاه شوید.
ساغر
سلام خسته نباشید من و همسرم میخواستیم مهاجرت کنیم و بیشتر ند نطرمونه ک یک خونه کوچیک بخریم و یه کافی شاپ هم با اجاره معازه راه بندازیم کدوم کشور میشه اینکارو انجام داد و به مرور زمان اقامت دریافت کرد؟چون اونقدری سرمایه نداریم ک بخواییم شرکت راه بندازیم و اطمینان هم نداریم ک کشور عریب کل پولمونو سرمایه کنیم نه خونه داشته باشیم نه هیچی بعد اخرش دستمون هیچی نباشه نطر شما چیه کدوم کشور میتونیم با این روش اقامت بگیریم .اینک۶ پروسه ی زملنیش طولانی بشه مسیله ای نیست
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما ساغر عزیز. لطفا با ما در تماس باشید تا در این خصوص مشاوره های لازم و تخصصی را از کارشناسان ما جویا شوید.
محمد
سلام من ۲۷سال دارم دیپلم کامپیوتر پایان خدمت دارم برای ازدواج و اقامت دائم میخوام بیام شرایط چطوریه ممنون اگه راهنمایی کنین
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در خصوص کشور روسیه خدمات حال حاضر ما پذیرش تحصیلی می باشد که در این خصوص می توانید با کارشناسان تحصیلی ما در تماس باشید. با تشکر
امیر محمد
سلام خدمت شما دوست گرامی عرضم ب حضورتون من آتشنشان هستم و دوره های تخصصی حلال احمر رو گذروندم مدارکش هم موجوده دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه غیرانتفاعی هستم همین طور مدرک مربیگری درجه سی فوتبال هم دارم. ب نظر شما شرایط مهاجرت به كشور های اروپایی آمریکایی رو دارم؟ چه کشورهایی رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- با توجه به مهارت شما نمی توانیم برای ویزای کار اقدام کنیم اما شما می توانید با کمترین هزینه و کمترین زمان اقامت دائم اوکراین را اخذ کنید و در زمینه تخصصی خودتان کسب مهارت کنید.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید
Reza moradi
باید برای شروع کردن مقدماتم چیکار کنم من میخوام بیا روسیه زندگی کنم دیگ
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز میتوانیم ویزا تحصیلی روسیه برای شما بگیریم.
نیما
با سلام و عرض ادب. عزیز جان من لیسانس الکترونیک هستم و خودم شرکت اسانسور ، سیستم های حفاظتی و امنیتی دارم و خودم 13 سال به صورت تجربی و نصابی کار کردم به نظر شما توی کدوم کشور و کجا راحت تر میتونم کار پیدا کنم و اقامت بگیرم. واسم اقامت ازدواج مهم نیست فقط کار توی شاخه خودم کجا میتونم راحت پیدا کنم.
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- ما می توانیم برای شما ویزای کار استرالیا را اخذ کنیم مشروط بر این که امتیاز لازم برای اخذ ویزا کسب کنید.دولت استرالیا امتیاز 65 را برای ویزای مهارت شغلی در نظر گرفته که در صورت کسب این امتیاز می توانید برای اخذ ویزا اقدام نمایید.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه امتیازات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
داود
شرایط کامل گرفتن اقامت از طریق ازدواج در حداقل زمان ممکن همراه با هزینه وکالت شرکت شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز آیا شخصی را برای ازدواج در روسیه دارید؟ از طریق ویزا نامزدی یا عقد در ایران یا کشورهای همسایه میتوانید اقدام نمایید.
فرشاد
سلام .در روسیه کافه رستری وجود دارد که تخصصی روی قهوه کار می کنند طبق ایمیل هایی که زدیم به هم من رو باتوجه به اینکه براشون مفید هستم می تونن استخدام کنند و جایی که الان کار می کنم رو به خوبی می شناسند. راه حلی هست برای اقامت؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز آیا میتوانند برای شما دعوت نامه ارسال نمایند> در غیر این صورت باید از طریق ویزا تحصیلی یا کارآفرینی اقدام نمایید که هزینه ویزا کارآفرینی کمی بالا استو
سمیرا
سلام خانمی هستم دارای ۲فرزند دختر و در حال حاضر باردار هستم ۳ماه میخاستم بدونم از طریق تولد فرزند میشه اقامت گرفت وراههاش چی هست ممنون از راهنماببتون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر هیچ کشوری از طریق حضانت فرزند اقامت نمیدهد کشوری مانند کانادا نیز فقط به فرزند پاسپورت میدهد.
zainalabudin tasmim
سلام دوست عزیزآقای مشاور امید است سرحال باشید من شهروند افغانستان هستم شغل مهندسی صنایع ونفت دارم میخواهم به روسیه مهاجرت کنم اما نمیدانم ازکجا باید شرو ع کرد موضوع را با شما درمیان گذاشتم تا باشد برای برداشتن اولین گام های من ، من را رهنمایی وهمکاری کنید شاید این مهاجرت من ازطریق دفترشما صورت خواهد گرفت ممنون منتظرجواب تان هستم این است ایمیل آدرس من spenttird@yahoo.com
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز متاسفانه برای دوستان اهل افغان نمیتوانیم برای اخذ اقامت ، اقدام نماییم.
علی
سلام. من کاردانی حسابداری دارم و میخوام برا کار برم روسیه. شرایط رفتن ب روسیه چیه؟؟و چقدر هزینه میخواد تا اقامت دایم بگیری؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. مچکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت دائم کشور روسیه بسیار دشوار است و هزینه اقامت موقت فقط 15000 یورو است پیشنهاد میکنیم اقامت اوکراین را انتخاب نمایید.
بابک
با سلام و عرض ادب. لطفا بفرمایید؛ شخصی ایرانی، که پدر بزرگش شناسنامه روسی دارد و الان در قید حیات نیست و همچنین عمو ها وعمه ها و پدر همگی شناسنامه ایرانی دارند، می‌تواند بواسطه روسی بودن پدر بزرگ تابعیت روسی بگیرد؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- خیر برای اخذ تابعیت از طریق والدین باید شخص در قید حیات باشند.
محمد
سلام ببخشید مثلا باید چقدر سرمایه داشته بتشی برای سزمایه ؟؟؟ویا شرکت لطفا یکی کار بلد بیاد پیوی تلگرام
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در حال حاضر برای روسیه اقدام نمی کنیم. شما می توانید برای سرمایه گذاری در اسپانیا و استرالیا و اوکراین اقدام کنید. که برای سرمایه گذاری در اسپانیا و اخذ اقامت از این طریق باید 500 هزار یورو و برای سرمایه گذاری در استرالیا حداقل 800 هزار دلار و برای سرمایه گذاری در اوکراین 100 هزار دلار باید هزینه کنید.
حسام ابراهیمی
نحوی گرفتن اقامت روسیه
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت روسیه را انجام نمی دهد. در حال حاضر خدمات موسسه اخذ ویزای تحصیلی می باشد. با تشکر
محمد حسین کاوه پور
سلام جهت اقامت از طریق ازدواج چی جوری میتونم اقدام کنم ممنون ۳۵ ساله با یه فرزند پسر جدا شده ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
یا سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی نمایند.
ttmax
سلام من یک دوست دارم در روسیه ایا اون میتونه دعوت نامه برای من بفرسته و ازین راه من اقامتم بگیرم؟؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر دعوت نامه کاری باشد بله امکانش وجود دارد.
ttmax
سلام میخواستم ببینم من هیچ یک از اولویت های بالا ک گفتید رو ندارم ایا روش دیگه ای هم هست ک بتونم اقامتم رو در روسیه بگیرم؟؟؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت کشور روسیه خیلی آسان نیست اما میتوانیم اخذ اقامتکشور اوکراین را به شما پیشنهاد دهیم برای کسب اطللاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
reza
البته من 16ساله هستم میخواستم به روسیه برایدسربازی شون برم میخوام بعد قبولی به ارتش شون برم اماکن قبولی یا دیپورتش چقدر است
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند آمچه شما متقاضی آن هستید دارای شرایط ویژه است لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
reza
سلام خسته نباشید من افغانی هستم میخواستم به روسیه مهاجرت کنم از طریق قاچاق .امکان قبولی در روسیه چقدر است
پاسخ توسط کارشناسان
سلام دوست عزیز وقت بخیر رادیووکالت خدمات پناهندگی ارائه نمی کند و به شما هم بعنوان یک مشاور توصیه میکنیم که از پناهندگی صرف نظر کنید پناهندگی پروسه ای فرسایشی است که برای نود درصد افراد به سرانجام نمی رسد ما میتوانیم بصورت قانونی برای روسیه پرونده شما را اقدام کنیم در صورت تمایل برای مشاوره حضوری با تلفنهای دفتر ایران تماس بگیرید 88705123