اقامت دائم اسپانیا

 

برای گرفتن اقامت دائم اسپانیا راه های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط هر فرد میتوان از طریق یکی از این روش ها اقامت دائم اسپانیا دریافت کرد.کشور اسپانیا کشوری در حال رشد از لحاظ اقتصادی است و سطح رفاهی زندگی در این کشور در میزان مطلوبی قرار دارد.همچنین هزینه های زندگی در اسپانیا نسبت به دیگر کشور های اروپایی پایین تر است و این باعث شده هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان برای اقامت دائم اسپانیا اقدام کنند.

شماره تماس جهت اخذ مشاوره رایگان:

021-88705123

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 اقامت دائم اسپانیا از طریق تمکن مالی:

 

یکی از روش های گرفتن اقامت اسپانیا تمکن مالی است که منحصرا توسط موسسه حقوقی رادیو وکالت در ایران انجام میشود.در این روش ابتدا باید پرینت حساب بانکی خود را که شامل 200 میلیون تومان موجودی میباشد ارائه دهید.این مبلغ نیازی به پرداخت ندارد و فقط نیاز است همان پرینت از موجودی خود را داشته باشید.در کنار پرینت حساب یک سند ملکی بنام خودتان یا همسرتان باید ارائه دهید.

هزینه این روش فقط 15000 یورو میباشد که در سه قسط از متقاضیان دریافت میشود.این سه قسط شامل 30 درصد ابتدایی،3 درصد پس از 6 ماه و دریافت کارت اقامت و مابقی مبلغ در اسپانیا و در دفتر رادیو وکالت دریافت خواهد شد.

یکی از مزایای این روش این است تنها 6 ماه پس از اقدام شما برای اقامت دائم اسپانیا،کارت اقامت صادر خواهد شد و به راحتی در تمامی کشور های عضو شنگن بدون ویزا سفر کنید.

برای خانواده های 3 نفر که یک فرزند کوچکتر از 18 سال دارند هزینه اقامت دائم اسپانیا 18000 یورو و یک فرزند بزرگتر از 18 سال دارند 22000 یورو میباشد.هزینه هر فرزند اضافه هم 4500 یورو میباشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که در ابتدا اقامت یه صورت یکساله خواهد بود و سپس 2 اقامت 2ساله خواهد بود و پس از آن است که اقامت دائم اسپانیا را دریافت خواهید کرد.

 اقامت دائم اسپانیا

اقامت دائم اسپانیا از طریق کار:

برای گرفتن اقامت دائم اسپانیا از طریق کار میبایست یک کارفرما برای شغل مورد نظر شما ابتدا درخواست نیرو کند.اگر در کشور اسپانیا و اتحادیه اروپا برای این شغل شخصی پیدا نشد آن زمان است که کارفرما میتواند برای شما دعوت نامه کار ارسال کند و شما به اسپانیا مهاجرت کنید.پس از 5 سال کار مداوم در اسپانیا میتوانید اقامت دائم اسپانیا دریافت کنید.

 

اقامت دائم اسپانیا از طریق خرید ملک:

یکی از پرهزینه ترین روش های گرفتن اقامت اسپانیا،خرید ملک در اسپانیا است.متاسفانه بسیاری از موسسات حقوقی در ایران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی این روش را به عنوان تنها راه گرفتن اقامت دائم اسپانیا معرفی میکنند و متقاضیان را متحمل هزینه های زیاد میکنند.در این روش ابتدا باید ملکی به ارزش حداقل 180 هزار دلار در اسپانیا خریداری کنید و سپس از طریق وکلای با تجربه در این زمینه بتوانید اقامت دائم اسپانیا بگیرید.ما این روش را به دلیل هزینه های زیاد به متقاضیان پیشنهاد نمیکنیم.

 

اقامت دائم اسپانیا از طریق تحصیل:

بورسیه تحصیلی اسپانیا فقط در مقطع دکترا ارائه میگردد.برای این منظور میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس گرفته و پس از ارسال مدارک تحصیلی خود،از وضعیت پذیرش دانشگاه های اسپانیا در تمامی رشته های مطلع شوید.

برای تحصیل در اسپانیا میتوان ابتدا اقامت دائم اسپانیا از طریق تمکن مالی را دریافت کنید و پس از آن به راحتی در تمامی مقاطع تحصیلی در اسپانیا تحصیل کنید.دانشگاه های اسپانیا برای پذیرش دانشجویان ایرانی وضعیت کاملا مطلوبی دارند.

 

به صورت کلی اسپانیا کشوری توریستی با امکانات زیاد و شرایط اقتصادی مطلوب است.برای کسانی که قصد گرفتن اقامت اروپا و سفر در حوزه شنگن را دارند اسپانیا میتواند یکی از کم هزینه ترین و سریع ترین روش ها باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره رایگان با وکلای مهاجرتی ما،میتوانید به موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید.