اقامت اوکراین

اقامت اوکراین - گرفتن اقامت اوکراین

 

آیا قصد گرفتن اقامت اوکراین را دارید؟

آیا میخواهید بهترین و سریع ترین روش را برای گرفتن اقامت اوکراین انتخاب کنید؟

برای رسیدن به پاسخ این سوالات میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و با وکلای مهاجرتی به به صورت رایگان صحبت کنید.

کشور اوکراین مانند دیگر کشور های اروپایی در از سطح رفاهی بالایی برای زندگی برخوردار است.مردم اوکراین مردمی آرام و با فرهنگی اروپایی هستند که زندگی در این کشور در کنار این مردم رویایی است که بسیاری از ایرانیان در سر دارند.در سال های اخیر درخواست برای اقامت اوکراین بیشتر شده است و دلیل این موضوع میتواند پیشرفت زیاد کشور اوکراین در سال های اخیر و همچنین هزینه های پایین گرفتن اقامت اوکراین و زندگی در این کشور باشد.اقامت اوکراین را میتوان از روش های مختلفی گرفت که در ادامه به بررسی هر کدام از این روش ها میپردازیم.

 اقامت اوکراین

اقامت اوکراین از طریق ازدواج:

یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های گرفتن اقامت اوکراین ازدواج با یکی از شهروندان اوکراینی است.به صورت معمولی برای گرفتن اقامت اوکراین باید 5 سال به صورت مداوم در اوکراین زندگی کنید و سپس میتوانید درخواست اقامت اوکراین بدهید.اما در صورتی که با یکی از شهروندان اوکراینی ازدواج کنید زمان لازم برای گرفتن اقامت اوکراین به 2 سال کاهش پیدا خواهد کرد.

ازدواج در اوکراین مزایای دیگری نیز دارد:

  • کودکان شما میتوانند به صورت در اوکراین تحصیل کنند.
  • برای شروع کار نیاز به گرفتن اجازه از هیچ نهادی نخواهید داشت.
  • گرفتن حقوقی بازنشستگی
  • حق کسب تابعیت اوکراین
  • و ...

موارد بسیاری را میتوان به عنوان مزایای ازدواج در اوکراین در نظر گرفت که در بالا به مهم ترین آن ها اشاره کردیم.

 

اقامت اوکراین از طریق سرمایه گذاری:

برای گرفتن اقامت اوکراین میتوان از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقدام کرد.دولت اوکراین اعلام کرده کسانی که قصد مهاجرت به اوکراین را دارند و میخواهند به اقتصاد این کشور کمک کنند و سرمایه وارد این کشور کنند میتوانند به راحتی اقامت بگیرند.امتیازات زیادی برای سرمایه گذاران در اوکراین در نظر گرفته شده است.

میزان سرمایه برای گرفتن اقامت اوکراین میتواند بسیار متفاوت باشد و کاملا بستگی به نوع شغلی دارد که میخواهید در اوکراین راه اندازی کنید.اما به صورت کلی اگر سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در اوکراین را دارید یکی از راحت ترین روش ها برای گرفتن اقامت اوکراین سرمایه گذاری در این کشور است.

 

به صورت کلی گرفتن اقامت اوکراین برای ایرانیان نسبت به دیگر کشور ها بسیار آسان تر است.یکی از اصلی ترین دلایل آن هزینه های کم مهاجرت و زندگی است.زندگی در اوکراین حتی نسبت به ایران نیز هزینه های کمتری دارد و این موضوع باعث شده که تقاضا از ایران برای گرفتن اقامت اوکراین خیلی زیاد شود.

گروه مهاجرتی رادیو وکالت با ارائه بهترین و آسان ترین روش ها برای گرفتن اقامت اوکراین به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید تمامی مشکلات حقوقی خود برای اقامت اوکراین را حل کنید.برای گرفتن اقامت اوکراین حتما به راهنمایی های مشاوران حقوقی در این زمینه نیاز پیدا خواهید کرد تا بتوانید از تجارب آن ها بهره مند شوید.پس همین حالا با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان از مشاوره وکلای مهاجرتی ما بهره مند شوید

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد