اقامت اسپانیا

اقامت اسپانیا - گرفتن اقامت اسپانیا

 

در دوران رکود اقتصادی اروپا و برای خروج از این بحران دولت اسپانیا یکی از کشورهایی بود که سیاست خود را بر مبنای ارائه تسهیلات به متقاضیان خرید ملک، سهولت در راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در پیش گرفت، حتی یکی دیگر از انواع این تسهیلات، اقامت از طریق تمکن مالی بود. اقامتی که در سال های اخیر بسیار در بین متقاضیان محبوب و مقبول واقع شده است. تعریف کلی این اقامت بدین شکل است که متقاضی اگر بتواند ثابت کند که توانایی مدیریت هزینه های زندگی خود و سایر اعضای خانواده خود را دارد به وی اقامتی تحت عنوان اقامت از طریق تمکن تعلق گیرد (در خصوص انواع روش های اقامت اسپانیا در ادامه مطالب همین صفحه به توضیح هر یک پرداخته ایم.) در این راستا اعطای اقامت اسپانیا به هر شکل و بهره مندی از مزایای زندگی‌ در اسپانیا از همان ابتدا همانند یک شهروند اسپانیایی، یکی‌ از مهم‌ترین مزایایی است که متقاضی اقامت اسپانیا می تواند از آن استفاده نماید.

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

 

کشور اسپانیا توانسته است شرایط اقتصادی خود را طی سال های اخیر بهتر کند و در این سال ها به رشد اقتصادی چشم گیری دست پیدا کند. این کشور عمده تمرکز خود را بر مبنای جذب توریست و گردشگر پیاده کرده است به نحوی که در سال 2017 بالاتر از فرانسه، رتبه یک را به خود اختصاص داد. شرایط زندگی در اسپانیا از نظر سطح رفاهی بسیارایده آل است به طوری که از این کشور به عنوان بهشت اروپا و کشوری برای دوران بازنشستگی نیز یاد می شود.
همه این موارد باعث شده که بسیاری از ایرانیان اخذ اقامت اسپانیا را نسبت به سایر کشورها (با توجه به شرایط پیچیده و زمان برشان) ترجیح دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت اسپانیا میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای ما بهره مند شوید.

انواع راه های گرفتن اقامت اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی (wealth visa)

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری (gold visa)

اقامت اسپانیا از طریق ویزای کار

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

اقامت اسپانیا از طریق تحصیل

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

چرا اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی بهترین راه است؟

نیاز به سرمایه گذاری و پرداخت مالیات ندارید.

در این روش فقط در مدت 6 ماه میتوانید اقامت بگیرید.

یکی از کم هزینه ترین راه های اخذ اقامت است.

میتوانید به همراه تمامی اعضای خانواده از این طریق اقامت بگیرید.

نیاز به مدرک زبان ندارید.

پس از اخذ اقامت میتوانید در تمامی کشور های حوزه شینگن زندگی کنید.

⮞ درباره اقامت اسپانیا مشاوره رایگان بگیرید ⮜

 

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی


شاید بتوان گفت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی، برای بسیاری از متقاضیان از جذابیت و تازگی بخصوصی برخوردا باشد، چرا که از اقامتی سخن به میان می آید که در آن خبری از پیچیدگی های مهاجرت و اخذ اقامت نیست!
همانطور که از عنوان این نوع اقامت نیز مشخص شده است، متقاضی نیازی به سرمایه گذاری، خرید ملک و ... را ندارد و همچنین قرار نیست شرایط بخصوص و پیچیده ای را پشت سر بگذارد. شاید به سرعت این سوال از جانب شما مطرح شود که این نوع اقامت چه شرطی را با خود به همراه دارد؟ با ما همراه باشید تا بطور مختصر و مفید توضیحات این بخش را تقدیم حضورتان نماییم.
برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی تنها کافیست این ادعا از جانب متقاضی اثبات شود که می تواند هزینه های زندگی خود و سایر اعضای خانواده را در کشور اسپانیا تامین نماید تا در نهایت تحت این عنوان، ابتدا اقامت یکساله و پس از آن 2 اقامت 2 ساله به فرد و تمامی اعضای خانواده تعلق گیرد. پس از گذشت 5 سال نیز اقامت دائم تعلق خواهد گرفت.


شرایط اثبات تمکن مالی اسپانیا چه می باشد؟


اثبات این موضوع و ارائه شواهد و مدارک مالی برای هر خانواده با توجه به تعداد نفرات و موقعیت شغلیشان متفاوت است. اما بطور کل این موضوع به دو بخش تقسیم بندی می شود: بحث نقدینگی و Cash؛ ارائه پرینت حساب بانکی و تمکن مالی و دیگری اموال و دارایی های فرد؛ تنها ترجمه اسناد ملکی و دارایی های فرد.

نحوه تمدید و رعایت شروط اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی چیست؟


-متقاضی باید در سال اول، در مجموع یکسال 6 ماه از آن را چه بصورت پیوسته و چه بصورت ناپیوسته در کشور اسپانیا زندگی کند. (اقامت در تمامی کشورهای حوزه شینگن نیز برای رعایت این شرط امکان پذیر است.)
-برای خود و سایر اعضای خانواده، هزینه سالیانه بیمه خدمات درمانی پرداخت نماید. ( از ابتدا به فرد و تمام اعضای خانواده کارت بیمه درمانی تعلق خواهد گرفت.)آیا رعایت همین شروط کافیست و اقامت متقاضی تمدید می گردد؟


بله، رعایت شروط بالا کافیست. پس از رعایت شروط سال اول به متقاضی و اعضای خانواده اقامت 2 ساله تعلق می گیرد که با رعایت همان شروط پس از آن اقامت 2 سال پایانی تعلق خواهد گرفت.امکان اخذ اقامت دائم اسپانیا نیز در این خصوص وجود دارد؟


پس از گذشت 5 سال، متقاضی اقامت دائم را دریافت می نماید.
امتیازات اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی؟


-امکان زندگی در هر نقطه از کشور اسپانیا
-امکان ورود و زندگی در هر یک از کشورهای حوزه شینگن
-امکان راه اندازی کسب و کار و بیزنس بدون محدودیت
-تحصیل رایگان فرزندان زیر 18 سال
-اخذ اقامت برای هر یک از اعضای خانواده بدون محدودیت سنی
-استفاده و بهره مندی از خدمات درمانی بصورت رایگان تا سقف مشخص شده همانند شهروندان اسپانیایی
-اخذ اقامت دائم اسپانیا پس از گذشت 5 سال و در نهایت دریافت کارت شهروندی و تابعیت این کشورنکته: باز هم تاکید می کنیم بر خلاف سایر اقامت های بخصوص کشورهای اروپایی که از ابتدا و به ظاهر، شرایط راحت و مناسبی برای اخذ اقامت در نظر گرفته می شود و پس از آن متقاضی باید شروط پیچیده، هزینه بر و سختی را گاها پشت سر بگذارد تا اقامت خود را تمدید نماید؛ در روش اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اگر متقاضی تنها شروط ذکر شده در قسمت بالا را رعایت نماید، می تواند به راحتی به اقامت دائم اسپانیا یا به نوعی اقامت دائم تمامی کشورهای حوزه شینگن دست یابد.

 

گرفتن اقامت اسپانیا از طریق ازدواج:

یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین روش های گرفتن اقامت اسپانیا،ازدواج با فردی اسپانیایی است.برای اینکار شما باید با فردی که خود اقامت دائم اسپانیا دارد یا شهروند اسپانیا است ازدواج کنید و مدارکی ارائه دهید که ثابت  کند شما از این ازدواج فقط قصدتان زندگی در کنار همسرتان است.البته تمامی این موارد بهتر است با وکلای با تجربه در این زمینه انجام شود تا در آینده مشکلاتی برای گرفتن اقامت اسپانیا ایجاد نشود.

 

اقامت اسپانیا از طریق تحصیل:

تحصیل در اسپانیا برای ایرانیان بسیار آسان است.کافیست مدارک تحصیلی خود را برای ما ارسال کنید و پس از بررسی های لازم مشخص میشود که در کدام یک از دانشگاه های اسپانیا میتوانید تحصیل کنید.برای ورود به دانشگاه های اسپانیا حتما باید یا به زبان انگلیسی یا اسپانیایی مسلط باشید.در مقطع دکترا میتوان بورسیه تحصیلی در اسپانیا گرفت.اما در سایر مقاطع بورسیه تحصیلی ارائه نمیشود.هزینه تحصیل دراسپانیا به طور میانگین در حدود سالیانه 5000 دلار است.

 

اقامت اسپانیا از طریق کار:

برای گرفتن اقامت اسپانیا از طریق کار باید ابتدا کارفرما در اسپانیا برای شما دعوت نامه کار ارسال کند.قبل از این کار کارفرما باید در اسپانیا و اتحادیه اروپا به مدت 6 ماه آگهی کار بدهد و اگر فردی با این تخصص پیدا نشد آن زمان است که میتواند برای شما دعوت نامه ارسال کند.در صورتی که به مدت 3 تا 5 سال در اسپانیا مشغول به کار شوید میتوانید اقامت اسپانیا بگیرید.

 

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری:

دولت اسپانیا پس از رکود اقتصادی توجه ویژه ای به جذب سرمایه در اسپانیا کرده است.با خرید ملکی به ارزش حداقل 180 هزار دلار میتوان اقامت اسپانیا گرفت.البته برای این کار نیاز است حتما از وکلای با تجربه دراین زمینه مشاوره بگیرید.

سرمایه گذاری در اسپانیا میتواند به شکل ثبت شرکت و شروع کار در این کشور باشد.میزان سرمایه کار باید در حدود همان 180 هزار دلار باشد.البته در اسپانیا برای گرفتن اقامت نیاز نیست که حتما در خود اسپانیا مشغول کار باشید.در یک شرکت فقط نیاز است مدیر عامل در اسپانیا حضور داشته باشد و سایر اعضای هیات مدیره حتی اگر در کشور های دیگر باشند میتوانند از این طریق اقامت اسپانیا بگیرند.این فرصتی عالی برای کسانی است که قصد دارند در ایران و بدون زندگی در اسپانیا اقامت یک کشور عضو اتحادیه اروپا را دریافت کنند.

 اقامت اسپانیا

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه در زمینه گرفتن اقامت اسپانیا این آمادگی را دارد که به متقاضیان مشاوره لازم را بدهند.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
صبا
با سلام بعد از 5یا 6 سال حضور در اسپانیا از طریق تحصیل، می شه برای اقامت اقدام کرد؟ شرایط اخذ اقامت بعد از این مدت تحصیل در این کشور به چه صورتی است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در هر کشوری بعد از ویزا تحصیلی میتوانید ویزا خود را با یافتن شغل به ویزا کار تبدیل نمایید.
وحید
سلام خسته نباشی بنده ۲۹سالم هست دیپلم فنی مکانیک دارم و ۴سال هم هست مشغول به کار در حرفه برق ساختمان هستم ممنون میشم راهنمایم کنید بهترین و ارزانترین راه برای اقامت گرفتن
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بودجه شما چه قدر است؟ چون با شرایط تحصیل خود کاری نمیتوانید به راحتی پیدا کنید.
ابوالقاسم ترابى
سلام من داراى همسر و سه فرزند هستم وقصد مهاجرت به استراليا ويا اسپانيا را دارم لطفاً من را راهنمايى كنيد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید اطلاعات درج شده بسیار کلی است.
Soheila
اقامت با خريد ملك
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با خرید ملکی بالای 500هزار یورومیتوانید اقامت این کشور را اخذ نماییداما روشهای دیگر مانند تمکن مالی که بسیار کم هزینه تر نیز میباشد وجود دارد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
رضا حسینی
بادعرض سلام. بنده ۳۹ ساله با ۱۸ سال سابقه کار در رشته کاردانی دندانسازی(dental technician) . سوال بنده.: اگر با ویزای توریستی یا جستجوی کار به اسپانیا سفر کنم و در آنجا در یک لابراتوار دندانسازی کار پیدا کنم. و به اداره مربوطه اطلاع بدهم. پذیرش کاری داده میشود.؟ با تشکر از راهنمایی.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز خیر زیرا شما با ویزا توریستی وارد اسپانیا میشوید و فقط برای تفریح و دیدار اقوام میتوانید حضور موقت داشته باشید اجازه کار و یا تغییر ویزا را ندارید
فرزاد
سلام. در مورد تمکن مالی اسپانیا فقط پرینت حساب ۱۵۰ م تا ۲۰۰ م کفایت میکنه یا اینکه تضامین دیگه هم میخواد. یا مثلا اگه سند خونه بتنهایی باشه کافی نیست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی به صورت پرکیس می‌باشد و تعداد ااعضا خانواده باید بررسی شود با کارشناسانما تماس حاصل فرمایید.
حسين
١-منظور از اقامت با١٥هزار دلار چيست؟٢-باثبت يك شركت وهزينه ي ١٨٠هزار دلار تمام اعضاي شركت مي توانتد اقامت بگيرن (در واقع چند خانوار مي توانند باثبت يه شركت اقامت بگيرن
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق ثبت شرکت میباشد و 15000 یورو حق الوکاله وکیل است برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاص فرمایید.
حسن محیطی
مقدار سرمایه و درآمد مورد نیاز برای اخذ اقامت تمکن مالی و هزینه آنرا لطفا بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت از طریق تمکن به صورت پرکیس است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تر به شما ارائه دهند.
مجید یزدی
سلام من بخوام ازدواج کنم در اسپانیا باید چیکار کنم زود تر کارم به سر انجام برسه؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اگر شخصی را دارید برای ازدواج وکلای ما کارهای ازدواج و اقامت شما را انجام میدهند برای تعیین وقت حضوری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فرحناز
پناهندگی به اسپانیا چگونه صورت میگیرد؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- پناهندگی اقدام نمیشه و فقط از طریق سرمایه گذاری و تمکن مالی اقدام می کنیم.
بهنام شیرانی
سلام،جزییات اقامت از طریق تمکن مالی را میخواستم و آیا شرط حضور داره؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز روش تمکن مالی در حال حاضر فقط برای کشور اسپانیا را اقدام میکنیم که باید تماس بگیرید چون شرایط به نسبت تعداد افراد خانواده متفاوت است.
محمد رضا خاکزاد
میخواهم اقامت اسپانیا را با 15هزار یورو ،،6ماهه با تضمین کار بگیرم چکار باید بکنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با شما تماس گرفته خواهد شد.
ناصر
سلام در روش تمکن مالی، فقط پول نقد و حساب بانکی ملاک است یا اموال غیر منقول مثل سند خانه هم قابل قبول است ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در خصوص اثبات تمکن مالی اسپانیا، شما هم باید بتوانید پرینت حساب کوتاه مدت (کمتر از یکماه) را ارائه دهید و هم اسناد ملکی و اموال غیرمنقول. بسته به شرایط اعضای خانواده حداقل های اسناد مالی شما متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.
اصغر صادقیانپور
سلام.من 35 سال دارم برای اقامت در اسپانیا ب شرط ازدواج چ مدارکی مورد نیاز است.بدون سابقه کیفری هستم داری لیسانس مکانیک.بدن سالم بدون هیچ مریضی
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت از طریق ازدواج در کشورهای اروپای غربی بسیار دشوار است و بالای چهار سال زمان میبرد و البته موسسه رادیو وکالت از این طریق اقدام نمیکند برای مهاجرت.
سیدهادی ادریس پور
شرایط اقامت از طریق تمکن مالی چیستو مقدار سرمایه چقدر باید باشد
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست محترم. شرایط اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی به طورکل به دوبخش تقسیم بندی می شود:1-پرینت حساب و نقدینگی مالی 2-دارایی و اموال غیرمنقول شما این موارد برای هر متقاضی با توجه به شرایط و تعداد اعضای خانواده متفاوت است. پرینت حساب برای بازه کمتر از یکماه نیاز می باشد (حدودا بین 150 تا 200 میلیون تومان). جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می توانید با ما در تماس باشید، با تشکر
کرامتی
سلام ۵۵ سال سن دارم آیا امکان دریافت ویزای کار و پس از آن اقامت اسپانیا یا کشور اروپایی دیگر وجود دارد و چقدر هزینه دارد.سماس کرامتی یا برای المان اقدام شود
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- اسپانیا از طریق ویزای کار اقدام نمی شود و مهاجر نمی پذیرد.اما در خصوص کشور آلمان شما با ارائه مدرک لیسانس در رشته های فنی و مهندسی، پزشکی،علوم پایه و مدرک B1 زبان آلمانی می توانید ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
شهاب
با سلام و خسته نباشید یک سوالی از حضورتون دارم من 23 درصد سهام یک شرکت با مسئولیت محدود رو که از سال 2004 تاسیس شده حدود 3 ماه قبل خریداری کردم (شرکت 3 سهام دار داره). شماره NIE هم دارم. الان بخوام اقامت موقت بگیرم چه مدارکی نیاز دارم و چه مراحلی باید طی بشود. و اگر این کار رو شما برام انجام بدید چه هزینه ای داره ؟ با تشکر
پاسخ توسط مدیر
سلام-باید نوع فعالیت شرکت و مشخصات شخصی شما مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان دقیق راهنمایی کرد .لطفا جهت بررسی مدارک و اخذ مشاوره با کارشناسان ما از طریق شماره 02188705123 در تماس باشید.
علی
با سلام، سوالی داشتم، خواستم بدونم برای شخصی با سن ۳۹ سال، مجرد و با مدرک دکترا شیمی (و ۲ سال پست دکترا) از یکی از دانشگاههای مالزی، بهترین روش مهاجرتی برای کشور اسپانیا کدام روش می باشد؟ سپاسگزارم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. روش های مختلفی برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد. از طریق تحصیل، از طریق سرمایه گذاری، از طریق تمکن مالی، از طریق کار و ... شرایط شما باید مشخص شود تا بتوان در این خصوص مناسب ترین پیشنهاد به شما ارائه شود. می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر
امین
سلام یه سوال داشتم . کسی که تحصیلات دانشگاهی وتخصص خاصی ندارد سابقه کاری هشت ساله شرکت تولیدی به عنوان کارگر رو داره .می‌تونه ویزای کار کدوم کشور دریافت کنه. با تشکر.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست محترم. در خصوص اخذ اقامت کاری تمامی کشورهای اروپایی به نوعی از طریق مدرک تحصیلی باید اقدام نمایید که در حال حاضر راحت ترین و نتیجه بخش ترین راه، ویزای کار آلمان می باشد. در خصوص نحوه اخذ اقامت اسپانیا نیز می توان چنین بیان کرد، متقاضیانی که تمکن مالی مناسب را دارا می باشند و می خواهند تنها اقامت اسپانیا را اخذ نمایند آن هم از طریق تمکن مالی توصیه می شود از این راه اقدام نمایند.
امید
با سلام. برای گرفتن اقامت اسپانیا میخوام اقدام کنم.فقط میخواستم بدونم اقامت چند وقته گرفته میشه و آیا بعد از گرفتن اقامت پاسپورت هم میگیریم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی در مدت زمان متوسط 6 تا 8 ماه به نتیجه می رسد. بعد از اخذ اقامت دائم اسپانیا می توانید درخواست پاسپورت اسپانیا را بدهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اخذ اقامت اسپانیا می توانید با ما در تماس باشید.
محمد
سلام.من 28 سالمه و لیسانس ادبیات دارم.برای گرفتن اقامت اسپانیا آیا میتونم از طریق تحصیل هم اقدام کنم؟پیشنهاد شما چیه؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما محمد عزیز. در خصوص گرفتن اقامت اسپانیا راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها از طریق تحصیل می باشد. می توانید با ما در تماس باشید تا انواع راه های مهاجرتی و روش های گرفتن اقامت اسپانیا را برای شما توضیح دهیم.
شهريارشاهي
من ميخواسم بدونم چجوري ميتونم اونجا كار كنم و زندگي كنم كلا خواهشا كمك كنين
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام اقامتی که موسسه حقوقی رادیو وکالت برای کشور اسپانیا اقدام می کند اقامت از روش تمکن مالی است بنابراین متقاضی به عنوان نیروی کار نمی تواند جایی استخدام و یا مشغول به کار شود و باید خود کسب و کار راه بیندازد که در این مورد ما شما را راهنمایی می نماییم .
شیما احمدی
با سلام و درود. بنده میخواستم برای گرفتن اقامت اسپانیا اقدام کنم.میخواستم در مورد شرایط و نحوه کارتون بیشتر بدونم.و اینکه آیا نیاز به مدرک تحصیلی هم دارم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز آسان ترینراه برای اخذ اقامت کشور اسپانیا از روش تمکن مالی می باشد که با ترجمه اسناد و مدارک مالی و پرینت حساب شما صورت می گیرد. در این نوع روش نیازی داشتن مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و همچنین با تعیین وقت قبلی می توانید به صورت حضوری مراجعه فرمایید.
مهرداد
سلام من فوق ديپلم از دانشگاه پيام نور تبريز دارم رشته مهندسي مديريت پروژه و ٢٩ سالمه و الان هم مغازه دارم و كاسب هستم ميخاستم مهاجرت كنم به نظرتون ميتونم مهاجرت كنم با اين شرايط؟كدوم كشور بهتره براي مهاجرت برام؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز کشور اوکراین . اسپانیا می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد برای بررسی بیشتر شرایط خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
رضا
سلام یه شماره تلفن ثابت با آدرس محل رو بفرمائید ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما رضا عزیز. می توانید در منوی بالای سایت، قسمت تماس با ما آدرس موسسه و شماره تماس را دریافت نمایید.
مینا حسین زاده فیروزآبادی
سلام نیاز به مشاوره کاملتر برای شرایط اقامت در اسپانیا هستم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
فریبا
سلام آیا مشاوره حقوقی مهاجرت به کانادا هم میدید؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز
رضا علوی
با سلام ودرودجهت گرفتن اقامت در اسپانیا از طریق خرید مالک مورد نظر هست لطفا راهنمایی بفرمائید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام شما باید حدود 500هزار یورو هزینه کنید اما از طریق تمکن مالی بسیار کم هزینه تر است برای کسب اطللاعت دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فاطمه عبدالهی
سلام بعدازخریدملک وگرفتن اقامت دایم چطورمیتونیم شهرونداسپانیاباشیم وپاسپورت اسپانیاروبگیریم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز ما از طریق تمکن مالی براتون اقامت دائم میگیریم که شهروند اسپانیا میشید بعد از 5 سال میتویند پاسپورت دریافت کنید
فاطمه عبدالهی
سلام بعدازخریدملک وگرفتن اقامت دایم چطورمیتونیم شهرونداسپانیاباشیم وپاسپرتشوبگیریم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز از راه اخذ اقامت از طریق تمکن مالی شما از ابتدا شهروند اسپانیایی محسوب میشید برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
فرشید
با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس شیمی دارم ولی تو زمینه کشاورزی فعالیت کردم و پرورش نهال ایا اونجا شرکتی هست ک بتونم مشغول بشم؟اصلا وضعیت کشاورزی اونجا در چه حاله؟میشه اونجا همین کارم ادامه بدم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی بنابراین باید یا کسب و کار راه بندازید یا دوره ای ببینید به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید و سپس به عنوان نیروی کار مشفول به کار شوید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
بهنام
این تبلغ که با هیجده عزار یور و میتئانید اقامت بگیرید ، در توضیحاتتون نوشته شده با صدو هشتاد هزار دلار . پس این شرایط هیجده هزار یورویی چیه ؟ البته که جوابم نمیدی ، همه رو میزنید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز نام کشور رو ذکر نکردید اما اگر منظور شما اخذ اقامت کشور اسپانیا هست که از طریق تمکن مالی یعنی ترجمه سنر ملک، پرینت حساب ، سهام و.. میتوانیم با 18000 یویو برای شما اقامت اسپانیا رو بگیریم اگر تمایل دارید در قسمت مدیریت تماسها شمارتون رو بذارید تا با شما تماس بگیریم.
امیر
سلام. خواستم بدونم برای کسی که اینجا بازنشسته شده و50 سالشه و لیسانس مهندسی مکانیک داره ولی شغلش تراشکار بوده برای اقامت در اسپانیا خودش و خانواده چه روشی رو انتخاب کنه بهتره؟با توجه به اینکه هکسرم مربی مهد کودکه و45 سالشه و لیسانس مددکاری کودک داره. در ضمن بسیار علاقه دارم دختر و پسرم در اونجا در رشته پزشکی مشغول تحصیل بشوند.و آیا مدرک پزشکی اسپانیا مورد تایید ایران هست؟ لطفا پاسخ دهید.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز از طریق تمکن مالی میتونیم براتون اقامت بگیریم برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
رضا بلندنظر
مطالبتون بسیار جامع و کامله. خیلی متشکرم. میخواستم بدونم با مدرک آشپزی بین الملل و معماری برای اسپانیا میتونیم ویزا کارو اقامت بگیریم (برای خودم و همسرم). متشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز ما برای شما از راحت ترین راه از طریق تمکن مالی میتونیم اقامت بگیریم با کارشناسان ما با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
ساسان
با سلام.خیلی مطلبتون عالی بود. میخواستم برای گرفتن اقامت اسپانیا اقدام کنم.نمیدونم باید چه مدارکی داشته باشم و چیکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ توسط کارشناسان
با تشکر از انتخاب وب سایت رادیو وکالت. با شما تماس خواهیم گرفت.همچنین میتوانید در بخش کشور اسپانیا مطالب تکمیلی در مورد گرفتن اقامت اسپانیا را مطالعه نمایید
نسیم
مطلبتون کامل و عالی بود.از خیلیا شنیدم گرفتن اقامت اسپانیا خیلی پر هزینست.ولی چیزی که شما میگین خیلی فرق داره.اگه درست باشه من تمایل دارم به اسپانیا مهاجرت کنم. ممنون میشم با من تماس بگیرید
پاسخ توسط کارشناسان
روشی که برای گرفتن اقامت توسط رادیو وکالت پیشنهاد میشه کاملا متفاوته با مابقی موسسات و دلیل اختلاف قیمت هم همین است.
میلاد
سلام. من فرم درخواست براتون پر کردم.منتظر پاسختون هستم.تشکر ازتون
پاسخ توسط کارشناسان
با شما تماس خواهیم گرفت
علیرضا
مطالبتون در رابطه با اسپانیا خیلی خوب و کامل بود. ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با عرض سلام و ادب سپاس از اعتماد شما
نیما
گرفتن اقامت اسپانیا جدیدا خیلی رو بورسه.هم کشورش خوبه و هم هزینه هاش پایینه.به نظر من یکی از مناسب ترین کشور ها برای گرفتن اقامت همین اسپانیاست.به زودی برای اسپانیا اقدام میکنم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله ما در خدمتیم سپاس از اعتماد شما
مهشید
با سلام.شرایطی که شما دارین واقعا عالیه.من مقایسه کردم با بقیه موسسات و اینجا خیلی بهتر بوده.امیدوارم بتونم از طریق شما اقامت اسپانیا رو بدست بیارم.فرم تماس رو پر کردم و منتظر بررسی شما هستم. تشکر از وب سایت خوبتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض و ادب سپاس از اعتماد شما با شما به زودی از طرف هلدینگ حقوقی رادیو وکالت تماس گرفته خواهد شد .
رضا
با سلام. یه سوال داشتم. جهت خرید ملک در اسپانیا که فرمودید ۱۸۰هزار دلار باید حداقل سرمایه ببریم که اقامت بگیریم میخام بدونم اگه دو برادر هرکدام ۹۰هزار دلار سرمایه ببریم شراکتی یه ملک ۱۸۰ هزار دلاری بخریم آیا میتونیم هردو اقامت بگیریم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت اسپانیا و شروع به کسب وکار و خرید ملک راهکاربه تناسب با میزان بودجه شما ارائه می دهد لیکن توضیح روش و راهکار نیازمند وقت و تشریح شفاهی است لذا بدوا ضمن ارسال مدارک خود از قبیل تصویر پاسپورت و گردش مالی حساب بانکی و تصویر سند مالکیت ملکی خود به زبان لاتین امکان بررسی شرایط را به مشاورین مجموعه بدهید . سپس ضمن یک مشاوره حضوری مجانی با کارشناسان نسبت به اخذ تصمصم قطعی اقدام کنید . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
رضا
با سلام. من لیسانس مهندسی مکانیک دارم با ۳سال سابقه کار در ایرانخودرو و ۶ سال سابقه کار در نیروگاه و شرکت برق. حقوقم الان در ایران ۱۵۰۰یورو میشه . بنطر شما کار در اسپانیا در تخصص من پیدا میشه ؟ و چقدر حقوق میدن؟ وآیا عاقلانه هست کسی که شعل رسمی در ایران داره مهاجرت کنه اسپانیا؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و شروع به کسب وکار و خرید ملک و حتی تحصیل می تواند راهکار مناسب قانونی در اختیار شما بگذارد اما بی شک تصمیم به مهاجرت امری بسیار شخصی است که بیشتر به آینده نگری و زاویه دید شما به زندگی و ایده آل هاتون مرتبط هست بنابر این بدوا پیشنهاد می دهیم در این خصوص با اطرافیان و حتی روانشناسان خود مشاوره کنید . چنانچه تصمیم به مهاجرت گرفتید ما خوشحال می شویم مشاور و وکیل شما در این مسیر باشیم . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
Amir
سلام من با دوستم دو نفریم کار خاصی بلد نیستیم میخواییم بریم اسپانیا واسه کار چی کار میشه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت اسپانیا و شروع به کسب وکار و خرید ملک و فرزندان راهکار بسیار مناسبی دارد با میزان بودجه شما ارائه بدهد لذا بدوا ضمن ارسال مدارک خود از قبیل تصویر پاسپورت و گردش مالی حساب بانکی و تصویر سند مالکیت ملکی خود به زبان لاتین امکان بررسی شرایط را به مشاورین مجموعه بدهید . سپس ضمن یک مشاوره حضوری مجانی با کارشناسان نسبت به اخذ تصمصم قطعی اقدام کنید . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
نسرین
باسلام بنده ۳۱ساله و کاردان علوم ازمایشگاهی با۸ سال سابقه ی مرتبط هستم همسرم ۳۵ ساله ولیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارد شغلش اتش نشان است و ۱۵سال سابقه ی کار دارد. خواستم بدونم چه روشی رو برای مهاجرت به ما پیشنهاد میکنید؟ ایا از طریق ویزای کاری امکانش هست؟
پاسخ توسط کارشناسان
سلام شرایط شغلی شما بالاخص همسرتان برای کشورهای مهاجر پذیر مناسب و مطلوبه لکن متاسفانه شما مقصد مهاجرتی خود را مشخص ننموده اید . به طور کلی شما شرایط اخذ ویزای کار به شرط داشتن سایر شرایط را دارید و ضمنا کارشناس های ما در رادیو وکالت راه های بهتر و سریعتر جهت اخذ اقامت رابه شما پیشنهاد خواهند داد .برای این منظور نی توانید با تلفن دفتر رادیو وکالت در تهران 021-88705121 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار گردید .
صدرا
با سلام اقامت از طریق تحصیل در اسپانیا و اینکه گفته شده با تحصیل در مقطع دکتری امکان بورس هست میخواستم بدونم این بورس شدن در دانشگاه شرایط سنی هم داره با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام شما می توانید با اخذ پذیرش از دانشگاههای کشور اسپانیا برای مدت تحصیل ویزا و اقامت اخذ نمایید ولی بعد از اتمام تحصیل ویزای اقامت شما تمدید نمی گردد و ناچار به ترک کشور هستید ، جهت بررسی امکان بورس تحصیلی لازم است رزومه تحصیلی خود را برای دفتر ما به شماره 021-88705123 ارسال نمایید .