شرایط اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری در هر کشوری یکی از راحت ترین روش های گرفتن اقامت است.اما در کشور اسپانیا میتوان به راحتی بدون سرمایه گذاری اقامت دائم گرفت.گرفتن اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری تخصصا توسط موسسه حقوقی رادیو وکالت ارائه میشود و متقاضیان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانند با رادیو وکالت تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند.

شماره تماس جهت اخذ مشاوره رایگان:

021-88705123

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

چگونه بدون سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت بگیریم؟

 

کشور اسپانیا که به بهشت اروپا شهرت دارد،یکی از مقاصد مهاجرتی بسیاری از ایرانیان است.متاسفانه برخی از موسسات برای گرفتن اقامت اسپانیا روش های سرمایه گذاری و خرید ملک را پیشنهاد میکنند که روش هایی بسیار پر هزینه است و کمتر افرادی در ایران توان پرداخت آن را دارند و عملا از مهاجرت به این کشور زیبا منصرف میشوند.اما باید گفت که تنها با 15000 یورو میتوان اقامت دائم اسپانیا را به صورت کاملا قانونی و تضمینی گرفت.این نوع مهاجرت را تمکن مالی می نامند.در واقع شما نشان میدهید که در کشور خود فردی متمول از نظر مالی هستید.

برای اقامت از طریق تمکن مالی نیاز است که یک سری شرایط را داشته باشید.در مرحله اول باید یک پرینت حساب 200 میلیون تومانی داشته باشید.این مقدار پول نیاز نیست جایی استفاده شود و فقط پرینت آن نیاز است.داشتن یک سند ملکی که همین مقدار ارزش را داشته باشد نیز میتواند کمک بسیاری به گرفتن این اقامت بکند.

نکته مثبت در مورد این روش و موسسه رادیو وکالت این است که ما تمامی هزینه را در مرحله اول دریافت نمیکنیم و هزینه کار به صورت اقساطی دریافت میشود تا مشکلی از نظر پرداخت آن نداشته باشید.همچنین قرارداد شما با وکلای رسمی دادگستری رادیو وکالت بسته خواهد شد تا از هر نظر با خیالی راحت با رادیو وکالت همکاری کنید.

 اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

آیا پس از گرفتن اقامت به روش تمکن مالی نمیتوانیم در اسپانیا سرمایه گذاری کنیم؟

 

گرفتن اقامت از این روش هیچوقت مانع سرمایه گذاری شما در اسپانیا نخواهد شد.این روش صرفا برای کاهش هزینه های زیاد اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

یکی از پلن هایی که گروه مهاجرتی رادیو وکالت در اختیار متقاضیان قرار میدهد این است که پس از ورود به اسپانیا پیشنهاد های سرمایه گذاری داده خواهد شد و حتی رادیو وکالت میتواند در پروژه های سرمایه گذاری شما شراکت کند.گروه مهاجرتی رادیو وکالت در اسپانیا با سال ها تجربه در زمینه های کاری مختلف،میتواند به عنوان راهنمایی امن برای شروع بیزینس در اسپانیا باشد.

 

متقاضیان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس گرفته یا وقت ملاقات حضوری رزرو کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما بهره مند شوید.