اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

اقامت اتریش از طرق ثبت شرکت

کشور اتریش دارای شرایط اقتصادی و رفاهی بالایی است.امنیت بالا و سطح زندگی و اجتماعی با کیفیت اتریش سبب شده این کشور به عنوان یکی از کشور های ایده آل دنیا محسوب شود و همین امر نظر سرمایه گذاران را به کشور اتریش جلب کرده. اتریش یکی از ثروتمندترین کشور های اروپاست که همه ساله عده زیادی از تاجران و سرمایه گذاران از سراسر جهان وارد این کشور می شوند.کشور اتریش عضو بانک جهانی ، سازمان تجارت جهانی و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی است.

موسسه حقوقی رادیو وکالت در این مقاله در خصوص اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا راهنمای شما در این امر باشد.

در کشور اتریش 3 نوع شرکت وجود دارد از قبیل:

  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت سهامی خاص
  • تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اتریش:
شرکت خصوصی :

به عنوان شرکت بین المللی شناخته می شود. باید حداقل یک سهام دار داشته باشد.35000 یورو باید سرمایه اولیه شرکت باشد.سهام دار نمی تواند سهام شرکت را در بورس اوراق بهادار تجارتی شرکت دهد.

شرکت دولتی :

نیاز به حداقل یک سهامدار دارد که سهامدار می تواند این سهام را در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری کند. حداقل میزان سرمایه برای ثبت شرکت 70000 یورو می باشد.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکتدر اتریش:

  • پاسپورت و مدارک هویتی هر یک از سهامداران
  • پاسپورت و ندارک هویتی هر یک از مدیران
  • اسناد قانونی شرکت که توسط مقررات نمایندگی معین شده
  • قرارداد اجاره یا خرید ملکی که نشان دهنده آدرس شرکت در اتریش می باشد.
  • میزان سرمایه و سهام شرکت با تعیین مقدار سهم هر سهامدار
  • تعیین و ثبت نام تجاری برای شرکت که این مورد برای پرداخت مالیات شرکت ضروری است.

شرکت های مستقر در کشور اتریش با هر عنوانی مشمول نرخ مالیات 25 درصدی می باشند. لازم به ذکر است که کشور اتریش نرخ مالیاتی شرکت هارا در سال 2005 از 34 درصد به 25 درصد کاهش داده و این موضوع بسیار مورد توجه سهامداران و سرمایه گذاران قرار گرفته.

اقامت اتریش از طرق ثبت شرکت

کارت اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت:


افرادی که نسبت به ثبت شرکت در اتریش اقدام می کنند از طرف دولت یک کارت اقامت یک ساله دریافت می کنند که این کارت به همسر و فرزندان زیر 18 سال این فرد نیز تعلق می گیرد.تحصیلات برای همسر و فرزندان دارنده کارت رایگان خواهد بود.همچنین دارندگان کارت اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت از حق بیمه و خدمات درمانی نیز بهره مند می شوند.

بنابراین اگر فردی شرکت ثبت شده و فعال در اتریش داشته باشد و گردش حساب متناسب با بیزینس پلن را ارائه نماید و همچنین مالیات تعیین شده را پرداخت نماید می تواند کارت اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت را تمدید نماید. پس از گذشت 5 سال از فعالیت شرکت شخص می تواند درخواست اقامت دائم برای خود و خانواده اش بدهد و همچنین پس از 5 سال از اقامت دائم می تواند با ارائه مدرک زبان آلمانی پاسپورت اتریش را دریافت کند.

 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت از طریق شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد