اعزام نیروی کار به روسیه

اعزام نیروی کار به روسیه

کشور روسیه از جمله کشورهایی می‌باشد که ارتباطات بسیار خوب سیاسی و تجاری با کشور یران خصوصا در طول چند سال گذشته بر قرار نموده است و در راستای اثبات حسن نیت خود به ایرانیان، در دوره‌های مختلف شرایط مناسبی را به منظور مهاجرت و اقامت روسیه برای ایرانیان فراهم نموده است. از جمله تمدیدات اخیری که این کشور در نظر گرفته است، اعطای ویزای کار روسیه به ایرانیان است.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

اعزام نیروی کار به روسیه از طریق روش‌های گوناگونی صورت می‌پذیرد اما در مطلب پیش‌رو قصد داریم تا علاوه بر بررسی شرایط اعزام نیروی کار به روسیه، به موضوع اعزام نیروی کار به روسیه از طریق موسسات حقوقی، خصوصا به واسطه موسسه حقوقی رادیو وکالت می‌پردازیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اعزام نیروی کار به روسیه

شرایط اعزام نیروی کار به روسیه

همانطور که خوانندگان عزیز مطلع هستند، روسیه پهانورترین کشور واقع در اروپا می‌شود و وسعت این کشور سبب به وجود آمدن تنوع اقتصادی و پیدایش بازارهای کاری گوناگون شده است. با توجه به نکته ذکر شده، دور از ذهن نمی‌باشد که این کشور به نیروی کار بسیار زیادی جهت تامین منابع اقتصادی خود نیاز داشته باشد. اعزام نیروی کار به روسیه از هر کشور اما متفاوت می‌باشد و متقاضیانی که قصد مهاجرت به روسیه از طریق کار را دارند می‌توانند با مراجعه به سفارت روسیه در کشور خود از شرایط اعزام نیروی کار به روسیه از طریق دولت خود، مطلع شوند. اما در ادامه مطلب اعزام نیروی کار به روسیه از ایران را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

به منظور اعزام نیروی کار به روسیه از ایران اما کلیه متقاضیان در ابتدا لازم است تا از لیست مشاغل مورد نیاز روسیه آگاهی کسب نمایند چرا که ممکن است بعضا هموطنان عزیزی که قصد اخذ ویزای کار روسیه را دارند برای مشاغلی اقدام نمایند که بازار کار و نیازی به آن‌ها در این کشور وجود ندارد. پس از بررسی مشاغل مورد نیاز کشور روسیه، متقاضیان نیازمند یافتن شغل و کارفرمای روسی می‌باشند. با توجه به این موضوع، پیشنهاد ما به متقاضیان مراجعه به مقاله کاریابی در روسیه است که در سایت ما قرار گرفته است تا با استناد به آن اشخاصی که قصد مهاجرت به روسیه از طریق کار را دارند، اطلاعات کافی در این زمینه را بدست آورند.

اما اعزام نیروی کار به روسیه از طریق موسسات حقوقی مانند هلدینگ حقوقی رادیو وکالت مزایایی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موضوع یافتن شغل مناسب برای متقاضیان اشاره داشت. متقاضیان با مراجعه به این قبیل از موسساتی که در امور مهاجرت اقدام به کاریابی می‌نمایند، رزومه سوابق شغلی و مدارک تحصیلی خود را ارائه نموده و منتظر یافتن شغل متناسی با مهارت خود از طرف موسسه کاریابی، بمانند.

اعزام نیروی کار به روسیه

موضوع دیگری که جهت اعزام نیروی کار به روسیه از ایران بسیار حائز اهمیت می‌باشد، اخذ دعوت‌نامه‌ای معتبر از سوی کارفرمایی در روسیه می‌باشد. در این مرحله متقاضیان می‌توانند شخصا و از طریق مکاتبه با کارفرمایان روسی و یا از طریق روش‌های دیگر، در صورت تایید صلاحیت ایشان توسط کارفرما، دعوت‌نامه کاری را اخذ نموده و به سفارت این کشور ارائه دهند تا بتوانند ویزای کار روسیه را اخد نموده و به این کشور وارد شوند. اما اعزام نیروی کار به روسیه به واسطه موسسات حقوقی و کاریابی، این مزیت را دارد که برای متقاضیان علاوه بر یافتن شغل مناسب، اقدام به اخذ دعوت‌نامه معتبر نیز می‌نمایند. از این رو کل پروسه اعزام نیروی کار به روسیه به واسطه مراجعه به موسسات حقوقی، نه تنها از اعتبار و اطمینان خاصی برخوردار می‌باشد بلکه در مدت زمان کوتاه‌تری نیز به سرانجام می‌رسد.

به عنوان نکته‌ نهایی که در خصوص موضوع اعزام نیروی کار به روسیه قصد داریم به آن اشاره نماییم، موضوع مدت زمان اقامت متقاضیان به واسطه کار در روسیه می‌باشد. اقامتی که با نیروی کار خارجی از طریق کار اعطا می‌شود یک ساله بوده و در صورت اتمام این مدت زمان، متقاضی به راحتی می‌تواند آن را تمدید نماید و پس از گذشت 5 سال از کار و زندگی در این کشور به اقامت دائم روسیه دست یابد.

خدمات تخصصی هلدینگ حقوقی رادیو وکالت در زمینه اعزام نیروی کار به روسیه

  • اخذ اقامت روسیه از طریق کار در کم‌تر از 2 ماه
  • یافتن شغل مناسب با توجه به رزومه متقاضیان در کمتر از 4 ماه
  • اعزام نیروی کار به روسیه به صورت کاملا تخصصی و تضمینی
  • یافتن شغل مناسب در شهر مسکو پایتخت روسیه    

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
سیامک سعیدیان
با درود واحترام اینجانب با مدرک مهندسی مکانیک و سابقه 17 سال در پالایشگاه و نیروگاه وساخت سازه های فلزی تخصص دارم آیا شرایط کار در روسیه امکان پذیر است .
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان هموطن عزیز، گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر هیچگونه خدماتی به منظور مهاجرت به روسیه و یا اخذ ویزای کار روسیه ارائه نمی‌دهد. با تشکر
مهدي کريمي
سلام من دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک هستم، 34 سالمه، البته سابقه کار مرتبط کم دارم، سطح زبانم هم ضعیفه امکان پیدا کردن کار برای من در روسیه یا کشورهای طرف کاری شما هست?
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام در حال حاضر خدماتی جهت کار در روسیه و یا سایر‌های کشورهای دیگه ارائه نمی‌دهیم. با تشکر
محمدرضا دهقانی
با سلام در حال حاضر در روسیه نیروی کار با رشته مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد و کاردان علوم ازمایشگاهی جذب دارند.
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود خدمت شما فعلا شرایطی به منظور اعزام نیروی کار به روسیه از طریق گروه حقوقی رادیو وکالت مشخص نشده است با سپاس
علی
در زمینه معدن امکان اعزام نیروی کاری به روسیه هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر خیر دوست عزیز