اعزام دانشجو به باکو - شرایط اعزام دانشجو به باکو

 

اعزام دانشجو به باکو برای دانشجویانی که دارای مدارک تحصیلی معتبری در ایران هستند و در دانشگاه های معتبر در حال تحصیل هستند کار بسیار آسانی است. زبان رسمی در دانشگاه های باکو ترکی و انگلیسی میباشد.بیشتر دانشگاه های بزرگ آذربایجان و باکو پذیرش دانشجویان ایرانی را دارند و فقط کافیست متقاضیان مدارک تحصیلیشان را ترجمه کرده و برای این دانشگاه های ارسال کنند تا بتوانند در یکی از این دانشگاه های ادامه تحصیل دهند. همچنین میتوانید برای این کار به موسسه رادیو وکالت تماس گرفته و از راهنمایی های گروه حقوقی ما بهره مند شوید.

اعزام دانشجو به باکو

شرایط اعزام دانشجو به باکو برای تحصیل پزشکی:

در باکو شرایط تحصیل برای بومیان و شهروندان خارجی یکسان است و تنها تفاوت در زبان است.شهروندان خارجی باید ابتدا در زمینه یادگیری زبان اقدام کنند و پس از یادگیری میتوانند وارد بخش آموزش های اصلی شوند.آموزش زبان در خود همان دانشگاه ها انجام خواهد گرفت و نیاز نیست دانشجویان در کلاس های جداگانه ای برای این منظور شرکت کنند.البته واضح است که پس از اعزام دانشجو به باکو باید افراد قوانین مهاجرت به آنجا را بخوانند که کاملا از قوانین آن کشور آگاه باشند تا دچار مشکلات حقوقی نشوند.

در آذربایجان دانشگاه های زیادی به منظور تحصیل پزشکی وجود دارند.از جمله این دانشگاه های میتوان به دانشگاه دولتی باکو،دانشکاه خزر،دانشگاه قفقاز و ... اشاره کرد که تنها دانشگاه خزر است وزارت علوم ایران آن را تایید کرده است.

برای انتخاب بهترین دانشگاه ها و اعزام دانشجو به باکو حتما با مشاوران حقوقی ما در تماس باشید.

در آذربایجان یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم پزشکی موجود است.نام این دانشگاه amu میباشد که داری هفت دانشکده میباشد.در واقع این دانشگاه معروف ترین دانشگاه پزشکی در آذربایجان است که دانشکده های آن انواع رشته های پزشکی تدریس میشود.این دانشگاه بیش از 9000 دانشجو دارد که بیشتر دانشجویان آن را مهاجران خارجی تشکیل داده اند.

اعزام دانشجو به باکو هزینه های زیادی نخواهد داشت و حتی میتوانید پس از اعزام و شروع تحصیل در باکو در حین تحصیل اقدام به کار نیز بکنید.ساعت های مجاز برای کار دانشجویی در حدود 30 ساعت در هفته است و معمولا در مناطق تحصیلی دانشجویان کار با این ساعت کاری پیدا خواهد شد که بتوانند بخشی از هزینه های تحصیلی خود را فراهم کنند.

 

شرایط اعزام دانشجو به باکو در رشته های مهندسی:

معمولا اعزام دانشجو به باکو برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی انجام خواهد شد.اما در برخی رشته های مهندسی نیز دانشگاه های باکو میتواند پذیرای دانشجویان خرجی باشد.البته باید در نظر داشته باشید که در دانشگاه هایی تحصیل کنید که تاییدیه وزارت علوم ایران را داشته باشند.اعزام برای رشته های مهندسی خیلی سخت تر نسبت به رشته های پزشکی است و حتما برای این کار باید باید وکلای مهاجرتی با تجربه در این زمینه مشورت کنید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

همچنین میتوانید رزومه تحصیلی خود را ترجمه کرده و در اختیار وکلای رادیو وکالت قرار دهید.ما برای شما بهترین دانشگاه ممکن با توجه به مدرک تحصیلیتان را پیدا خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی برای ادامه تحصیل به باکو مهاجرت کنید.

برای اطلاع از قیمت این فرآیند و همچنین آگاهی از شرایط کامل اعزام دانشجو به باکو با مشاوران رادیو وکالت تماس گرفته و از مشاوره های رایگان آن ها استفاده کنید.