پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن: 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

اعزام دانشجو به اوکراین

هلدینگ حقوقی رادیو وکالت (گروه تخصصی اوکراین)


خدمات ما در اوکراین در زمینه دانشجویی

•    مشاوره رایگان در همه رشته ها و شهرها
•    دریافت و ارسال پذیرش برای متقاضیان
•    مشاوره رایگان برای سهولت دریافت ویزا
•    دریافت ویزای دانشجویی به صورت تضمینی با عقد قرارداد رسمی
•    دریافت ویزای دانشجویی بدون مصاحبه و اینترویو  بصورت تضمینی، بدون مراجعه دانشجو به سفارت.
بسیار مناسب برای دانشجویانی که در سایر شهرهای ایران به جز تهران، ساکن هستند و برای روز مصاحبه سفارت  باید کلی هزینه کنند و وقت بگذارند تا در مصاحبه سفارت شرکت نمایند.
•    تهیه بلیط هواپیما در صورت نیاز
•    تهیه بیمه تحصیلی
•    استقبال در فرودگاه هنگام اولین ورود به اوکراین در شهرهای کیف، خارکف، اودسا
•    ثبت نام در دانشگاه در رشته مورد نظر
•    تهیه خوابگاه دانشجویی و یا منزل مسکونی
•    آشنایی با شهر و مراکز مورد نیاز
•    کمک و پیگیری در حل مشکلات احتمالی از قبیل بیماری  و ....
•    پیدا کردن استاد راهنما برای تحصیل در مقطع دکترا
•    ارسال دعوتنامه معتبر برای بازدید اقوام  و پدر و مادر دانشجو

هلدینگ حقوقی رادیو وکالت (گروه تخصصی اوکراین)

مشاوره سرمایه گذاری، خرید ملک، راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت دائمی اوکراین توسط تنها وکیل رسمی و خبره ترین تیم اجرایی در شهرهای کیف، خارکف، اودسا
تلفن دفتر ایران:
88705123-021

چرا در اوکراین تحصیل کنم؟

۱- کیفیت عالی تحصیلات
۲- مدرک معتبر تحصیلی
۳- هزینه ی پایین تحصیلات
۴- انتقال به دانشگاههای اروپایی بعد از یک یا دو سال تحصیل در اوکراین
۵- استانداردهای زندگی اروپایی و امنیت
۶- روشهای تدریس معتبر و مقبول جهانی
۷- تحصیل به زبان انگلیسی (در بعضی رشته ها)
۸- موقعیت های کاری بهتر در آینده
۹- تاکید بر عملگرایی در تحصیل و آموزش
۱۰-  آب و هوای معتدل در طول سال ( در نواحی جنوبی)
۱۱- دانشکده های بین المللی عالی
۱۲- دارا بودن یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در اروپا
۱۳- دانشجویان خارجی از ۵۰% تخفیف در سفرهای درون کشوری بهره مند هستند.
۱۴- داشتن استادان اروپایی، امریکایی، کانادایی، بریتانیایی، …
۱۵- شرکت داشتن دانشجویان در سمینارها ، کنفرانس ها ، پروژه های کاری و غیره در دیگر کشورهای اروپایی.
۱۶- روابط دو جانبه با دانشگاههای اروپا و تعویض دانشجو با دیگر دانشگاههای اروپایی.
۱۷- موقعیت کارهای سه ماهه ی تابستانی(در تعطیلات) در کشورهایی مثل هلند، آلمان، امریکا، انگلستان، سوئدو غیره (کار و سفر)
۱۸- امکان اقامت دائم و سکونت در اروپا پس از اتمام دوره تحصیلی.
۱۹- امکان دریافت ویزای تحصیلی برای متقاضیان

 

اعزام دانشجو به اوکراین چگونه است؟

آیا کشور اوکراین برای زندگی و تحصیل مناسب است؟

خدمات هلدینگ حقوقی رادیو وکالت برای اعزام دانشجو به اوکراین چیست؟

اعزام دانشجو به خارج از کشور از موضوعات پرطرفداری است که میان دانشجویان مطرح است. در مورد بحث پیرامون اعزام دانشجو به اوکراین ابتدا بایستی مقدمه ‌ای در باب کشور اوکراین و شرایط اقتصادی و فرهنگی این کشور گفته شود تا متقاضیان پس از اطلاع از شرایط زندگی در کشور مورد نظر خود، در جهت اقدامات قانونی برای اعزام دانشجو به اوکراین قدم بردارند. آشنایی از اوضاع فرهنگی، اقتصادی و آموزشی اوکراین از یک سو، و از سوی دیگر اطلاع از قوانین و مقررات موجود برای اعزام دانشجو به اوکراین بسیار اهمیت دارد. در این مسیر، مشورت با مؤسسات مجاز و معتبر، می تواند راهی مطمئن و کم خطر باشد. ضمن اینکه آگاهی از قوانین و مقررات و نحوه ی اقدام برای اعزام دانشجو به اوکراین، می تواند سطح تشخیص متقاضیان برای انتخاب یک مشاور خوب را افزایش دهد. هلدینگ حقوقی رادیو وکالت با برقراری روابط مناسب با همتایان اوکراینی خود، اماده ی ارائه ی انواع خدمات حقوقی به متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین است.

اعزام دانشجو به اوکراین


کشور اوکراین در ناحیه‌ی شرق اروپا واقع شده است و با کشور هایی همچون روسیه، مالدیو، مجارستان، لهستان و اسلواکی مرز مشترک زمینی و با کشور هایی همچون گرجستان و بلغارستان مرز دریایی مشترک دارد. اوکراین در غالب مناطق به دلیل مجاورت خود با دریا، آب و هوایی معتدل و قاره‌ ای دارد و در بخش ‌های جنوبی‌تر این کشور، اقلیم مدیترانه ‌ای نیز دیده می ‌شود و این می تواند از عوامل جاذبه ی تقاضا برای اعزام دانشجو به اوکراین باشد. به دلیل این که این کشور در شمال اروپا واقع شده است، در زمستان آب و هوای قسمت‌ های شمالی آن مثل شهر کی‌یف بسیار سرد و یخبندان است.
این کشور یکی از جمهوری ‌های استقلال یافته‌ی اتحاد جماهیر شوروی سابق است که پس از فروپاشی این کشور در سال 1991 میلادی تشکیل شد و پایتخت آن شهر کی‌یف است. هرچند اوکراین پس از استقلال از شوروی سابق در ابتدا با مشکلات عدیده ‌ای مواجه بود؛ لیکن به همت مردمانش امروزه یکی از کشور های حائز اهمیت در اروپا بوده و همچنین از همتایان دیگر خود که پس از فروپاشی کشور شوروی به وجود آمدند، وضع بسیار بهتری دارد.

حکومت کشور اوکراین جمهوری است و رئیس جمهور این کشور با رأی مستقیم مردم و برای مدت پنج سال انتخاب می ‌شود و بر روند سیاسی کشور حکمرانی می ‌کند. این کشور همچنین دارای پارلمان و قوه‌ی مقننه‌ی مستقلی است که در حدود 450 عضو دارد و هیئت وزیران این کشور برای شروع به کار خود بایستی از پارلمان رأی اعتماد بگیرند. نظام سیاسی کشور به طور قابل توجهی، عرصه‌ی فعالیت احزاب کوچک و بزرگ است.
از جمله‌ی دلایلی که می ‌تواند متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین را روز به روز بیشتر کند، وضعیت مطلوب اقتصادی این کشور در برابر دیگر همتایانش است. واحد پول اوکراین «کوپک» است و هر صد کوپک، یک گریونا است. تولید ناخالص این کشور بیش از 3 میلیارد دلار است و نرخ بیکاری نیز، به نسبت پایین و از 2.7 درصد بالاتر نیست. عمده ی صادرات این کشور بر محور منابع معدنی و فلزات آهنی و غیر آهنی بنا شده است؛ هرچند سوخت و مواد و محصولات پتروشیمی و همچنین مواد خوراکی نیز از این کشور به جای جای جهان صادر می ‌شود. ارز مورد استفاده در اوکراین hryvnia و سکه Kopiyka  است. 1 دلار ایالات متحده حدوداً مساوی است با 5.2 Hryvnia . شرایط مطلوب اقتصادی این کشور می‌تواند از عوامل تمایل برای اعزام دانشجو به اوکراین باشد.

اعزام دانشجو به اوکراین


جمعیت اوکراین در حدود چهل و شش میلیون نفر است و زبان رسمی مردمانش اوکراینی است؛ هرچند بسیاری از  مردمان به زبان روسی صحبت می‌کنند.
شرایط و ناامنی ‌های اخیر در کشور اوکراین تا حدودی وضعیت در این کشور را بغرنج‌تر از گذشته کرده است. جرایم خیابانی به خصوص در رابطه با اتباع خارجی در این کشور از سوی برخی  از افراد نژاد پرست مشاهده می ‌شود که هر متقاضی اعزام دانشجو به اوکراین بایستی از آن‌ ها آگاهی داشته باشد. لیکن این موارد تا حدودی قابل پیشگیری است و بنابراین نمی ‌تواند به عنوان مانعی برای رفتن به این کشور برای ادامه‌ی تحصیل باشد. از سوی دیگر، غالب مردم، این کشور را دارای مردمانی صلح جو و آرام توصیف می‌ کنند و شهر های آن را دارای نهاد های امنیتی و پلیس قدرتمند و قابل توجهی می ‌دانند. همچنین بیشتر مردم این کشور رفتار مطلوبی با بیگانگان از خود نشان می‌دهند و بنابراین دانشجویانی که قصد ادامه‌ی تحصیل در کشور اوکراین را دارند با استقبال به نسبت خوبی از جانب مردم مواجه می ‌شوند.

اعزام دانشجو به اوکراین


هزینه ‌های زندگی در اوکراین
سؤالی متداول در ذهن بیشتر متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین ، این است که به طور متوسط هزینه های ماهیانه چقدر خواهد بود؟ باید گفت که دانشجو حدود 400 دلار برای سه ماه اول اقامت در اوکراین نیاز دارد و این مبلغ به دلیل نیاز به پرداخت هزینه ثبت نام، خرید اقلام ضروری و غیره است. پس از آن، به طور متوسط هزینه های ماهانه برای مواد غذایی 100 الی 150 دلار است. باید گفت که به دلیل مصون بودن اقتصاد این کشور از نوسانات شدید ارزش پول، این مبالغ فوق، تا حد بسیاری ثابت و قابل اتکا است.

حمل و نقل در اوکراین
برای مسافرت هوایی در کشور اوکرانین می توان از شرکت های داخلی بلیط خریداری کرد. هزینه پرواز برای فاصله 500 کیلومتر، حدود 50  دلار است.
حمل و نقل محلی این کشور، شامل اتوبوس، trolleybuses، تراموا و تاکسی است.
فرودگاه بین المللی Borispol  به عنوان دروازه هوایی کشور36  کیلومتر از کیف فاصله دارد. برای تردد از فرودگاه به شهر کیف، می توان از تاکسی، شاتل اتوبوس، یا اتوبوس استفاده کرد. همچنین می توان خدمات کرایه دربست در دانشگاه سفارش داد.
علاوه بر فرودگاه Borispol  می توان از پرواز های بین المللی از سیمفروپل، اودسا، Dnipropetrovsk، دونتسک استفاده کرد. راه آهن بین المللی به سمت بلغارستان، چک، اسلواکی، آلمان و لهستان وجود دارد. مسیر های اتوبوس بین المللی از لهستان، بریتانیا، هلند، بلژیک، فرانسه و آلمان نیز در خدمت شما می باشند. لذا می توان با کشتی از ترکیه به کیف سفر کرد.

اعزام دانشجو به اوکراین

تحصیل در اوکراین:
امروزه متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین مخصوصاً در کشور هایی همچون ایران بسیار زیاد هستند و این کشور به عنوان یک کشور دانشگاهی مطرح شده است. باید گفت که مدارک صادره از دانشگاه‌ های کشور اوکراین، از سوی سازمان بهداشت جهانی، یونسکو و سایر سازمان‌ ها و نهاد های بین‌المللی به رسمیت شناخته شده‌اند و در نتیجه با کسب این مدارک، فرصت اشتغال و بستر های لازم برای تصدی کرسی ‌های علمی و آموزشی بین‌المللی وجود خواهد داشت. اولین و مهمترین نکته آن است که تحصیل در کشور اوکراین برخلاف کشور ‌هایی مثل اترش و آلمان رایگان نبوده و متضمن پرداخت شهریه‌ی دانشگاه است؛ لیکن شهریه ‌های تحصیلی در این کشور در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی بسیار متناسب و ناچیز بوده و این امر موجب افزایش تعداد متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین بوده است.
لازم به ذکر آن که متقاضی اعزام دانشجو به اوکراین در صورت دارا بودن شرایط مقرر و در حدود قانون می ‌تواند اقدام به درخواست بورس یا کمک هزینه‌ی تحصیلی برای اعزام دانشجو به اوکراین کند و از این طریق مقدار بسیار زیادی از هزینه ‌های خود را کاهش دهد. بورسیه‌ی تحصیلی در این کشور همانند دیگر نقاط دنیا به دانشجویانی با رزومه‌ی عالی تعلق می ‌گیرد.
در این کشور به دانشجویان به میزان ساعات محدودی اجازه داده می ‌شود تا در حین تحصیل به یک کار پاره وقت نیز بپردازند و از این طریق هزینه‌ های تحصیلی خود را تا حدودی تأمین کنند.
اکنون باید از مزایای تحصیل در دانشگاه‌ های اوکراین صحبت کرد. از جمله‌ ی جنبه ‌های مثبت تحصیل در اوکراین می توان موارد زیر را برشمرد:
1- کیفیت بالای آموزش.
2- دروس به رسمیت شناخته جهانی (از قبیل یونسکو و شورای اروپا).
3- مقرون به صرفه بودن.
4- استاندارد زندگی اروپایی.
5- پذیرش جهانی روش آموزش اوکراین.
6- محیط آموزش زبان انگلیسی.
7- چشم انداز بهتر شغلی.
8- تاکید بر جنبه های عملی در آموزش.
9- آب و هوای معتدل سراسر سال.
10- دانشكده برجسته بین المللی.
11- یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در اروپا.
12- تخفیف 50٪ در سفر های دانشجویان بین المللی
13- غنی سازی تجربه از طریق بازدید اساتید از ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان، و اروپا.
14-  مشارکت دانشجویان در همایش ها و سمینارها، سمپوزیوم و پروژه کار در دیگر کشور های اروپایی.
15- برنامه دوجانبه تبادل دانشجو با دانشگاه ها در انگلستان، آلمان، سوئد، فنلاند، جمهوری چک ...
16- مشاغل سه ماهه تابستان در طول تعطیلات در کشورهایی مانند انگلستان، سوئد ...
17- شانس اقامت دائم و اسکان در اروپا پس از اتمام تحصیلات.
18- ویزای 100 درصد برای نامزد های شایسته.
امروزه دانشگاه های کشور اوکراین فعالانه در کار نهاد های آموزشی اروپا و همچنین انجمن اروپایی آموزش بین المللی شرکت می کنند. اوکراین یکی از کشورهایی است که کنوانسیون تائید مدارک تحصیلی مربوط به آموزش عالی در اروپا (لیسبون 1997) را امضا نمود. دانشگاه های اوکراین شرکت کنندگان فعال در برنامه TEMPUS اتحادیه اروپا هستند.

اعزام دانشجو به اوکراین


توسعه سریع صنعت، کشاورزی و تجارت در اوکراین منجر به ترویج نظام آموزش عالی شد. زبان تحصیلات روسی بود. آموزش به زبان اوکراینی تنها در دهه بیست امکان پذیر شد. در دوران اتحاد جماهیر شوروی اوکراین یکی از کشور های توسعه یافته بود و  اقتصاد آن برای اجرای تحقیقات و نتایج علمی در صنعت خواستار تعداد زیادی از متخصصان مجرب بود. این خواسته با تعداد زیادی از دانشگاه ها و موسسات مواجه شد. دانشمندان اوکراینی نویسندگان دستاورد های جدید در زمینه تکنولوژی هوا-فضا ، جوشکاری، فناوری اطلاعات، و غیره بودند. آموزش عالی در اوکراین شامل دوره کار نیز می شود که به دانشجویان امکان کسب تجربه می دهد.
گفتنی است 54.9 درصد دانشجویان دانشگاه دولتی آموزش رایگان دریافت می کنند.
امروزه دانشجویان بین المللی تحصیل خود را با سال پایه (در صورت لزوم) شروع می کنند. این شامل یک دوره زبان اوکراینی (روسی) و با توجه به حرفه آینده برخی از رشته های جامع است. گزینه دوم تحصیل در زبان انگلیسی است، در این مورد، لازم نیست سال پایه را شروع نمود. درعوض، دانشجویان کنفرانس مستقیم به زبان انگلیسی را انجام می دهند.
دوره‌های کارشناسی در این کشور برای متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین ، معمولاً 4 ساله است و دوره‌ های کارشناسی ارشد و دکتری نیز به ترتیب 1 تا 2 سال و 2 تا 3 سال به طول می ‌انجامد. آغاز سال تحصیلی از 1 سپتامبر تا فوریه بوده و متشکل از دو ترم است. همه دانشجویان بین این دو ترم به تعطیلات می روند و تعطیلات تابستانی به مدت سه ماه به طول می انجامد.

اعزام دانشجو به اوکراین


اکنون لازم است تا دانشکده‌ های اوکراین معرفی شوند. آگاهی از دانشکده‌ ها و رشته‌ های تحصیلی، می ‌تواند در انتخاب متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین، نقش بسیاری مهمی داشته باشد. این دانشکده‌ ها عبارتند از:
1- دانشكده های دریایی
2- دانشكده صنعت و معدن
3- دانشكده معدن و زمین شناسی
4- دانشكده معدن و مکانیک برق
5- دانشكده مکانیک
6- دانشكده انرژی
7- دانشكده کامپیوتر ،فناوری اطلاعات و تجهیزات اتوماسیون
8- دانشكده شیمی و فناوری
9- دانشكده اقتصاد و مدیریت
10- دانشكده فیزیک و متالورژی
11- دانشكده مهندسی علوم کامپیوتر و اطلاعات
12- مرکز توسعه مهارت های حرفه ای و بازآموزی کارکنان
13- دانشكده هاي حمل و نقل هوایی
14- دانشكده هاي فن آوری های غذایی
15- دانشكده هاي مهندسی
16- کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
17- دانشكده های آموزشی
18- مطالعات دکتری و پژوهش
19- دانشكده های کشاورزی
و دیگر دانشكده ها مانند فناوری، موسیقی، هنر، فلسفه، حقوق، حقوق بین الملل و غیره
رشته ‌های موجود در دانشکده ‌های مذکور، به تفصیل بیشتر عبارتند از:
الف) دانشكده های دریایی:
1- دانشكده ی اتوماسیون
2- دانشكده ی ناوبری کشتی
3- دانشكده ی ناوبری کشتی و بهره برداری از حوزه های تخصصی
4- دانشكده ی مکانیک کشتی
5- دانشكده ی الکترومکانیک
و ...
ب) دانشكده ی صنعت معدن:
1- تهویه ی معدن
2- حفاظت کار
3- بهره برداری از مواد معدنی
4- ژئومکانیکی معدن
5- هندسه ی تشریحی و توصیفی
6- تاریخچه
پ) دانشكده معدن و زمین شناسی:
1- ساخت و ساز معادن و سازه های زیرزمینی
2- زمین شناسی
3- ژئوانفورماتیک و علم مساحی
4- اکتشاف مواد معدنی
5- فناوری و ماشین آلات در اکتشاف
6- نقشه برداری  معدن
ت) دانشكده ی انرژی:
1- ایستگاه های برق
2- ماشین آلات برق
3- تأمین برق برای شهر های صنعتی
4- درایو الکتریکی و اتوماسیون دستگاه های صنعتی
5- سیستم های برق و شبکه
6- مبانی نظری مهندسی برق (M)
و ...
ث) دانشكده ی مکانیک:
1- فناوری ماشین سازی
2- ابزار های برش فلز
3- مبانی طراحی ماشین
4- لوازم و تجهیزات مکانیکی کارخانجات متالورژی آهنی
5- مقاومت مواد
6- فلز تراش و سیستم های ماشین ابزار (M)
7- فناوری ماشین سازی (D)
8- تکنولوژی ساخت ماشین آلات (M)
9- جوشکاری (B)
10- تکنولوژی و تجهیزات جوشکاری (D)
ج) دانشكده ی اقتصاد و مدیریت:
1- سازمان کسب و کار
2- اقتصاد و بازاریابی
3- حسابداری و حسابرسی
4- اقتصاد کسب و کار
5- مدیریت
6- نظریه ی اقتصادی
7- گروه کسب و کار بین المللی
8- اقتصاد و مدیریت شرکت
و ...
چ) دانشكده شیمی و تکنولوژی:
1- شیمی عمومی
2- ماشین آلات و دستگاه های تولید مواد شیمیایی
3- مواد غیر آلی و فناوری
4- شیمی فیزیک و آلی
5- تکنولوژی شیمیایی سوخت جامد
6- اکولوژی
ح) مرکز توسعه مهارت های حرفه ای و بازآموزی کارکنان:
1- دانشكده ی مهندسی به زبان انگلیسی
2- دانشكده ی مهندسی به زبان آلمانی
3- دانشكده ی مهندسی به زبان فرانسوی
خ) دانشكده ی مهندسی علوم کامپیوتر و اطلاعات:
1- کامپیوترها
2- ریاضیات کاربردی و انفورماتیک
3- حساب دیفرانسیل و انتگرال ریاضیات و برنامه نویسی
4- فلسفه
5- سازمان دهی ترافیک
6- سیستم ها و فن آوری های اطلاعات
7- مهندسی کامپیوتر (B)
8- سیستم های و شبکه کامپیوتری (D)
9- سیستم های و شبکه کامپیوتری (M)
10- سیستم های الکترونیکی  (D)
و ...
د) دانشكده ی فیزیکی و متالورژی:
1-  فناوری مصالح ساختمانی
2- فرآیند های حرارتی اوره و فناوری تولید کم زباله
3- متالورژی فولاد
4- متالورژی برق و تولید کانورتر
5- فیزیک فنی حرارت
6- پردازش فلزات پر فشار
7- مهندسی قدرت و حرارت صنعتی
8- علم فیزیکی مواد
9- فیزیک
و ...
ذ) دانشكده هاي مهندسی:
1- معماری
2- طراحی محیط معماری
3- هنر های تزئینی برجسته
4- ساخت و ساز شهری و اقتصاد
5- مهندسی صنعتی و عمران
6- تولید مصالح ساختمانی، و اقلام ساخت و ساز
7- تأمین گرما و گاز و تهویه
8- تامین آب و فاضلاب
9- مهندسی حفظ محیط زیست در مهندسی عمران و تولید مصالح ساختمانی،
10- بزرگراه ها و فرودگاه ها
و ...
ر) دانشكده های حمل و نقل هوایی:
1- کنترل ترافیک هوایی (D)
2- عملیات پرواز هواپیما (خلبان(
3- عملیات هواپیما (D)
4- تولید، نگهداری و تعمیرات هواپیما و موتورهای هواپیما (D)
5- تجهیزات و فن آوری فرودگاه (D)
6- سیستم خدمات ناوبری هوایی (D)
7- مدیریت وعملیات حمل و نقل هوایی (D)
8- تجهیزات هواپیما (D)
9- هواپیما و هلیکوپتر (D)
10- تجهیزات و سیستم های بیوتکنولوژی و پزشکی (D)
11-  سیستم های الکترو فنی مصرف برق (D)
12- مهندسی روشنایی و منابع روشنایی (D)
13- تولید، نگهداری و تعمیرات هواپیما و موتورهای هواپیما (D)
14- بازاریابی (D)
15- سیستم های نظارت و اندازه گیری (D)
16- بزرگراهها و فرودگاهها (D)
17- مدیریت سازمان (D)
18- ارتباطات رادیویی، دستگاه های پخش و تلویزیون (D)
19- دستگاه ها ، سیستم ها و مجتمع های الکترونیکی رادیو (D)
20- امنیت و پردازش اتوماسیون اطلاعات با  دسترسی محدود (D)
21- جامعه شناسی (D)
22- نرم افزاری سیستم های خودکار (D)
و ...
ز) کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی(MBA):
1- حساب
2- مدیریت کشاورزی
3- کسب و کار
4- اداره کسب و کار
5- اقتصاد
6- سرمایه گذاری
7- فعالیت های اقتصادی خارجی
و ...
ژ) سایر دانشكده ها:
1- حسابداری و حسابرسی (M)
2- کنترل خودکار فرایندهای تکنولوژیک (M)
3- صنعت تولید نان، شیرینی، پاستا و کنسانتره های غذایی (M)
4- محیط زیست و حفاظت محیط زیست (M)
5- اقتصاد و مدیریت کسب و کار (M)
6- تجهیزات صنایع غذایی (M)
7- مدیریت سازمان (M)
8- تکنولوژی کترینگ (M)
9- فناوری تخمیر و تولید مشروب (M)
10- فناوری ذخیره سازی ماهی ، کنسرو و عمل آوری (M)
11- فناوری ذخیره سازی میوه ها و سبزیجات ، کنسرو و عمل آوری (M)
12- فناوری ذخیره سازی غلات و عمل آوری (M)
13- فناوری ذخیره سازی گوشت ، کنسرو و عمل آوری
14- دانشكده موسیقی
15- دانشكده ی هنر
16- دانشكده ی فلسفه
17- دانشكده ی حقوق
18- دانشكده ی حقوق بین الملل
س) دانشكده های فن آوری:
1- حسابداری و حسابرسی (کنترل خودکار تولید و فرایندهای تکنولوژیک (B، D، M)
2- علوم کامپیوتر. نرم افزار سیستم های خودکار (B، D، M)
3- مهندسی مکانیک. فناوری ماشین سازی. ابزارهای برش فلز (B، D، M)
ش) دانشكده های کشاورزی:
1- حسابداری و حسابرسی
2- زراعت
3- باغبانی و صنعت شرابسازی
4- مدیریت اقتصادی بین المللی
5- مدیریت سازمان
6- تکنولوژی از ذخیره سازی، کنسرو و عمل آوری میوه ها و سبزیجات
ص) دانشكده ی پزشکی عمومی:
1- آسیب شناسی با پزشکی قانونی
2- زنان و زایمان
3- پزشکی بالینی اطفال
4- بیماری های عفونی عمومی اطفال
5- پزشکی اطفال با پرستاری
6- ایمونولوژی و آلرژی
7- جراحی اطفال
8- جراحی بیمارستان
9- طب داخلی
10- فیزیولوژی
11- فارماکولوژی
12- میکروبیولوژی
13- غدد درون ریز و فارماکولوژی بالینی
14- زیست شناسی با انگل شناسی و ژنتیک
و ...
ض) دانشكده ی دندانپزشکی:
1- آناتومی توپوگرافی و جراحی ترمیمی
2- روانپزشکی و روانشناسی پزشکی
3- مغز و اعصاب
4- دندان پزشکی کودکان
5- ارتوپدی دندانپزشکی
6- دندانپزشکی درمانی
7- جراحی اطفال
8- مرکز جراحی و دندانپزشکی و فک و صورت
و ...
ط) دانشكده ی داروسازی:
1- سازمان و اقتصاد داروسازی
2- فناوری دارو و بیودارویی
3- شیمی سم شناسی و آنالیز
4- بیوشیمی
5- فارماکولوژی و شیمی آلی
6- غیر آلی و شیمی عمومی
7- فارماکوگنوزی و گیاه شناسی
8- بیوفیزیک
9- فلسفه
و ...
ظ) دانشكده ی پرستاری:
 -تحصیلات مقدماتی بیماری های داخلی و پرستاری

به دلیل فراگیری و اعتبار بیشتر و همچنین به دلیل پیشینه‌ی بسیار غنی در زمینه‌هایی چون ادبیات و داستان کوتاه و رمان، غالب دانشجویان به فراگیری زبان روسی بیشتر تمایل نشان می ‌دهند. کشور اوکراین برای متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین، دوره‌هایی فشرده برای آموزش زبان روسی در 9 ماه قرار داده است تحت عنوان «پاتفک» که در این دوره‌ی آموزشی، علاوه بر زبان روسی نکات دیگری نیز به دانشجویان آموخته می ‌شود. به دیگر سخن این دوره دو بخش دارد؛ در بخش نخست تنها به آموزش زبان می ‌پردازد و در بخش دوم بسته به رشته‌ی انتخابی فرد در اوکراین و برای آماده کردن متقاضی اعزام دانشجو به اوکراین در راستای تحصیل در دانشگاه، به تدریس مقدماتی از رشته‌ی مربوط پرداخته می‌ شود. مثلاً در حوزه‌ی علوم انسانی به تدریس ادبیات و تاریخ و در حوزه‌ی پزشکی به تدریس شیمی و زیست پرداخته می ‌شود و به همین ترتیب در رشته‌های فنی و مهندسی. هزینه‌ی دوره‌های «پاتفک» در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است؛ لیکن به طور متوسط از 3500 دلار در سال تا 6000 دلار متغیر است. این هزینه شامل خوابگاه و بیمه‌ی دانشجویی و کتب درسی نیز می‌ شود.
پس از آن که متقاضی اعزام دانشجو به اوکراین با دانشگاه مورد نظر خود ارتباط برقرار کرد و در دانشگاه مزبور پذیرفته شد، می ‌تواند با در دست داشتن مدارک ترجمه‌ی خود نزد مؤسسه‌ های معتبر و مورد اعتماد سفارت اوکراین، که شامل ریز نمرات و مدارک مربوط به تحصیلات و پذیرش وی است، به سفارت کشور اوکراین مراجعه نموده و در خواست خود را مبنی بر صدور ویزای تحصیلی نزد مقامات سفارت مطرح سازد.
اولین گام برای اعزام دانشجو به اوکراین این است که ابتدا مدارک مربوط، که در ادامه ذکر خواهد شد، برای تأیید ارسال می‌ شود. اگر مشکلی در اسناد وجود داشته باشد، فرد یک پیشنهاد رسمی و فاکتور برای دوره تحصیل و پرداختی های دیگر دریافت می کند. پس از آن وی باید نامه تاییدیه خود را برای ثبت نام، با یک کپی از حساب بانکی ارسال کند، که پرداخت اپلیکیشن (پذیرش) تایید می شود.
هلدینگ حقوقی رادیو وکالت در تمامی مراحل پیش‌رو، همراه و همگام متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین خواهد بود.

اعزام دانشجو به اوکراین


به منظور شروع ثبت نام و روند پذیرش در دانشگاه، باید مراحل ذیل را دنبال کرد:
1- تکمیل فرم درخواست آنلاین.
2- کپی اسکن از دوره متوسطه خود تان (یا مدرک کارشناسی برای فوق لیسانس) گواهی با رتبه و نمرات.
3- تایید پرداخت هزینه درخواست.
4- جدیدترین گواهی پزشکی عمومی (در هنگام ورود)
5- گواهی تست ایدز (در هنگام ورود)
6- گواهی تولد (در هنگام ورود)
7- بیمه خاک اوکراین (در هنگام ورود)
8- بلیط برگشت هوایی با تاریخ بازگشت در طول یک سال (در هنگام ورود)
برای دریافت دعوت نامه ‌های دانشجویی بین المللی برای تحصیل در اوکراین، باید اطلاعات ذیر و اسناد شخصی را ارائه کرد و یا از طریق پست الکترونیکی این اطلاعات را ارسال کرد:
• نام، نام خانوادگی،
• تابعیت،
• تاریخ و محل تولد،
• جنس،
• شماره پاسپورت،
• اعتبار گذرنامه (تاریخ صدور و انقضا)
• آدرس دائمی،
• شماره تلفن، آدرس ایمیل،
• یک کپی از گذرنامه (صفحات با عکس، تاریخ تولد و اعتبار گذرنامه (تاریخ صدور و انقضا)
• گواهی تکمیل آموزش متوسطه.
درخواست های دعوت معمولاً همان سال پذیرفته می شود. پردازش اسناد  از سوی وزارت آموزش عالی  و علوم اوکراین 2 تا 4 روز طول می کشد. پس از دریافت دعوت نامه، دانشجو باید با سفارت اوکراین در کشور خود به منظور درخواست ویزای دانشجویی تماس بگیرد. مدارک زیر باید تهیه شوند:
• فرم درخواست
• عکس (3*4)
• اصل دعوت نامه ارسالی به شما توسط پست پیشتاز
• گواهی سلامت پزشکی
• تست HIV یا AIDS
• گواهی آموزش متوسطه
• اسناد بانک رسمی برای تایید پرداخت کامل شهریه (برای دانشجویان آتی که برای اولین بار به اوکراین سفر می کنند)
برای دانشجویانی که به دنبال ورود به دانشكده مقدماتی و یا سال اول هستند:
• گواهی کامل دوره دبیرستان (از جمله کارنامه) و یا یک کپی محضری، یک نسخه کپی شده از گواهی دبیرستان به زبان روسی یا اوکراینی، تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی سفارت اوکراین در کشور ایران.
• گواهی سلامت پزشکی به زبان انگلیسی، نسخه کپی شده از گواهی بهداشت و درمان پزشکی به زبان روسی یا اوکراینی، توسط یک دفتر اسناد رسمی و یا توسط سفارت اوکراین در کشور ایران.
• گواهی رایگان HIV یا AIDS - به زبان انگلیسی، یک نسخه کپی شده از گواهی رایگان HIV یا AIDS به زبان روسی یا اوکراینی، تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی و یا توسط سفارت اوکراین یا در کشور ایران.
• 15 عکس گذرنامه ای (3*4)
جهت ورود به خاک اوکراین و پذیرفته شدن در دانشگاه، دانشجو باید مدارک زیر را داشته باشد:
• گذرنامه (اعتبار - کمتر از 2 سال نباشد)، ویزای ورود
• کارت مهاجرت (شما باید در فرودگاه به محض ورود به اوکراین آن را پر کنید)
اسناد اضافی برای دانشجویان جهت کسب ورودیه یا پذیرش در دوره دانش اموختگی ، کارشناسی ارشد و یا دکترا:
• گواهی دیپلم ، 2 نسخه محضری از گواهی دیپلم ، 2 نسخه ترجمه شده از دیپلم به زبان روسی یا اوکراینی و تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی سفارت اوکراین در کشور خودتان برای انجام رویه رویه معادل سازی.
• کارنامه تمام سال های تحصیلی (از جمله رشته مورد مطالعه، نمرات و ساعت آموزش هر رشته)، 2 نسخه محضری دیپلم، 2 نسخه ترجمه شده دیپلم به زبان روسی یا اوکراینی و تائید شده توسط دفتر اسناد رسمی سفارت اوکراین در کشور ایران برای انجام رویه معادل سازی.

اعزام دانشجو به اوکراین


هلدینگ حقوقی رادیو وکالت با بهره گیری از وکلا و متخصصین مجرب در امر اعزام دانشجو به اوکراین ، آماده‌ی ارائه‌ی انواع خدمات حقوقی برای تسهیل تحصیل در اوکراین است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قوانین عام اعزام دانشجو به خارج در کشور ایران:
یک روش دیگر برای تحصیل در اوکراین، اعزام دانشجو به اوکراین از طریق وزارت علوم ایران است. این طریق از اعزام دانشجو به اوکراین در قانون «اعزام دانشجو به خارج از کشور» پیش‌بینی شده است که با عنایت به عمومیت عنوان آن، می‌ تواند شامل اعزام دانشجو به اوکراین نیز باشد. در این قانون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران موظف شده است که برای مقاصد و اهداف والای علمی، اقدام به اعزام دانشجو به اوکراین و به دیگر سخن به تمام نقاط دنیا کند.
به موحب این قانون اعزام شوندگان باید دارای شرایط عمومی زیر باشند:
الف – ایمان و اعتقاد به اسلام، نظام جمهوری اسلامی، قانون اساسی و ولایت فقیه؛
ب – تقوا، که نشانه ی آن انجام واجبات و ترک محرمات است؛
پ – عدم وابستگی به احزاب و گروه های ملحد و محارب؛
و ...

اعزام دانشجو به اوکراین


این قانون با در نظر گرفتن شرایط پیش‌گفته، برای اعزام دانشجو به اوکراین ضوابط دیگری را نیز در نظر گرفته است و چنین مقرر داشته که تحصیل در دانشگاه خارجی، حتماً بایستی در دانشگاهی صورت گیرد که مورد تأیید وزارت علوم ایران باشد. فهرست اسامی دانشگاه‌ های مورد تأیید، از سوی وزارت علوم منتشر می ‌شود که تعدادی از دانشگاه‌ های مورد تأیید برای اعزام دانشجو به اوکراین عبارتند از:
گروه خوب:
1.    Karazin Kharkiv National University
2.    Kharkiv National University of Radio Electronics
3.    Kharkiv State Technical University of Construction and Architecture.
4.    Kyiv National University of Construction and Architecture
5.    National Academy of Sciences of Ukraine
6.    National Aerospace University (Kharkiv Aviation Institute)
7.    National Aviation University
8.    National Technical University 'Kharkiv Polytechnical Institute'
9.    National Technical University of Ukraine (Kiev Polytechnical Institute), Ukraine
10.    National University of Life Science & Environmental Studies (National Agricultural University)
11.    Taras Schevchenko University of Kiev
گروه متوسط
1.    Donetsk National Technical University
2.    Kharkiv State Automobile and Highway Technical University
3.    Kharkiv State Municipal Academy
4.    Kyiv National Linguistics University
5.    Kyiv National University of Design and Technology
6.     National Metallurgical Academy of Ukraine در مقطع كارشناسی کليه‌ی رشته ‌ها، در مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا صرفاً برای رشته ‌های فنی و مهندسی
7.    National P.I Caikovsky Musical Academ
8.    National University of Shipbuilding ‘Admiral Makarov’ (NUS)
9.    Odesa National Maritime Academy
10.    Odessa State Academy of Civil Engineering and Architecture  صرفاً در رشته ‌های عمران، ساختمان، معماری و رشته‌ های مرتبط با آن‌ها
11.    Sumy State University  در مقاطع كارشناسی وكارشناسی ارشد كليه‌ی رشته‌ ها و در مقطع دكترا صرفاً رشته‌ های مكانيک، الكترونيک، فيزیک، اقتصاد و مديريت
پس از سنجش شرایط کشور مقصد و رشته ‌های تحصیلی و دانشگاه‌ ها، می ‌بایست با نحوه‌ی انتخاب داوطلبان و چگونگی احراز صلاحیت آن ها پرداخت. صلاحیت داوطلبان به صورت زیر سنجش می‌شود:
الف- صلاحیت علمی بر اساس سوابق دانشگاهی متقاضی و آزمون علمی تعیین می‌شود و چنانچه تعداد داوطلب بیش از تعداد مورد نیاز باشد، اولویت انتخاب افراد بر اساس صلاحیت علمی ایشان مورد بررسی قرار می ‌گیرد.
ب- صلاحیت اخلاقی داوطلبان توسط یک هیأت بررسی صلاحیت اخلاقی مورد بررسی قرار می ‌گیرد.
اطلاع از جزئیات سنجش دو صلاحیت مذکور، منوط به آگاهی از ملاک‌ های رایج است که می ‌توان با مشورت با متخصصین حوزه‌ی اعزام دانشجو به اوکراین، از آن‌ ها مطلع شد.
نکته‌ی مهمی که آقایان را درگیر می ‌کند، بحث خدمت سربازی است. کسانی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند، مشروط به اینکه غیبتی در کارنامه‌ی خود نداشته باشند، می ‌توانند با سپردن تعهد، جهت ادامه‌ی تحصیل طبق ضوابط وزارت مربوط به خارج از کشور اعزام شوند.

اعزام دانشجو به اوکراین


کسانی که با استفاده از بورس تحصیلی به خارج می‌روند، باید متعهد شوند و تضمین بسپارند که دو برابر و حداکثر ده سال و کسانی‌که از وام تحصیلی استفاده می‌ کنند، 1.5 برابر و حداکثر 8 سال و کسانی که از ارز تحصیلی استفاده می‌کنند، برابر مدتی که در خارج از کشور تحصیل کرده‌ اند و‌حداکثر 6 سال، در محلی که وزارت علوم تعیین می‌کند خدمت کنند.
البته در حین تحصیل در خارج، دانشجویانی که از بورس و یا وام تحصیلی استفاده می‌ کنند، تنها می ‌توانند اشتغال به کار‌ های علمی داشته باشند و دانشجویانی که از بورس و یا وام تحصیلی استفاده نمی‌ کنند نیز فقط با اجازه‌ی سرپرستی می ‌توانند اشتغال به اموری داشته باشند که مغایر با شؤون و وظایف اسلامی نباشد و البته منجر به عدم موفقیت آن‌ ها در تحصیل نیز نگردد.
آگاهی دانشجویان اعزامی از نهادی به نام سرپرستی که برای حل مشکلات، نظارت، سرپرستی و مراقبت کامل دانشجویان ایرانی در خارج از کشور، که طبق ماده‌ی 16 قانون مزبور در ذیل فصل چهارم تأسیس شده، بی‌فایده نیست. از جمله‌ی وظایف این سرپرستان چنین است:
1 - کمک و راهنمایی به دانشجویان برای پیدا کردن مسکن مناسب؛
2 - بررسی وضع علمی و اخلاقی دانشگاه‌ های کشور مورد نظر و تهیه‌ی گزارش ‌های لازم سالانه از آن ‌ها برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛
3 - نظارت بر امور تحصیلی دانشجویان و اخلاق و رفتار آنان
و ...
با توجه به اینکه اعزام دانشجو به اوکراین ، مستلزم داشتن شرایط فردی و درسی گوناگونی است، و همچنین با توجه به اینکه بعضی از رویه‌ های وزارت علوم ممکن است در قوانین به صراحت ذکر نشده باشد، به متقاضیان اعزام دانشجو به اوکراین و سایر کشور ها، توصیه می ‌شود که برای اطمینان از مسیر حقوقی اعزام، و استفاده‌ی بهینه از وقت و منابع مالی خود در این باب، حتماً با یک متخصص اعزام دانشجو به اوکراین همکاری و مشاوره حقوقی داشته باشند.

اعزام دانشجو به اوکراین

خدمات رادیو وکالت برای اعزام دانشجو به اوکراین، از جمله موارد ذیل است:
- پردازش اسناد دانشجویان با دانشگاه انتخاب شده برای تخصص مورد نظر.
- پردازش نامه پذیرش و نامه پشتیبانی برای گرفتن ویزا از دانشگاه.
- کمک به صدور بیمه درمانی.
- ملاقات با دانشجویان در هنگام ورود خود به فرودگاه بین المللی و همراهی آن ها تا دانشگاه و خوابگاه.
- کمک به ورود به محل اقامت خوابگاه.
- کمک به ثبت نام، و دریافت اسناد و مدارک دانشگاه.
- کمک به افتتاح حساب بانکی و ارسال پیام های فکس و الکترونیکی.
- انتقال دانشجویان از یک دانشگاه به دیگر دانشگاه ها و صدور اسناد و مدارک مرتبط.
- ارتباط با پدر و مادر و ارائه اطلاعات دانشگاهی به آن ها
- تسهیل ترتیبات اسکان در خوابگاه دانشگاه.
- گشایش حساب بانکی در بانک بین المللی اوکراین.
- پشتیبانی برای گرفتن ویزا در طول تمام مدت تحصیل.
- آماده کردن اتاق های جداگانه برای دانشجویان دختر.
- اخذ نامه پذیرش رسمی از دانشگاه مورد نظر.
- سپرده ی شهریه هزینه در وزارت آموزش عالی در اوکراین برای دانشگاه مربوط.
 - اخذ نامه پشتیبانی برای گرفتن ویزا از وزارت آموزش عالی در اوکراین.
- حمل و نقل فرودگاهی از فرودگاه مربوط در شهرهای مختلف اوکراین.
- کمک به ترخیص  از اداره مهاجرت در اوکراین.

 

 

نظرات کاربران

 • nafise میگه:
  سلام من ۲۳سالمه زبان انگلیسی یکم بلدم و مدرک لیسانس مهندسی صنایع دارم میخواستم بپرسم هزینه برای ادامه تحصیل چقدره و آیا حمایت میکنند برای ادامه تحصیل ؟مخارج جزئی رو هم بگین لطفا
  پاسخ توسط کارشناس (1) : با درود. در حال حاضر گروه رادیو وکالت در خصوص پذیرش تحصیلی کشور آذربایجان خدماتی ارائه نمی دهد. جهت کسب اطلاعات در خصوص پذیرش تحصیلی کشورهای اوکراین و روسیه با ما در تماس باشید.
 • پژمان میگه:
  با سلام میخواستم بدونم با ویزای تحصیلی مقررات فرودگاههای کیف چطوری هستش؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز منظورتانن را از سوال متوحه نشدیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و کاملتر بیا کنید با تشکر
 • علي میگه:
  سلام من ميخواستم بدونم اگر نمرات هم پايين باشد باز هم ميتوان براي تحصيل به اوكراين رفت؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شماره واتس آپ ارائه شود.
 • علي سالار میگه:
  سلام من با٢٥ سال سن دانشجوي مديريت در ايران هستم زبان انگليسي حرفه اي تسلط دارم مايلم دررشته دندان پزشكي به زبان انگليسي تحصيل كنم سئوالم اينه كه دانشگاه معتبر كدام ودر چه شهري است وشهريه چقدراست؟ ثانيا هزينه زندگي درآپارتمان مستقل به همراه غذا چه مقداراست؟ ثالثا بعد از اقامت دانشجويي امكان اخذ اقامت هست تشكر
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دانشگاه های اوکراین معتبر است اما در سال جاری مورد تایید ایرا نمیباشد در رشته های پرشکی، هزینه زنگی نیز حدودا 300تا 500 دلار درماه میباشد.
 • مارال میگه:
  سلام وقت بخير.ميخواستم بدونم پسري ك دانشجو هستش و ممنوع الخروج چطور ميتونه براي تحصيل در اوكراين خارج بشه؟؟ايا امكان تطبيق دروس هست؟؟ممنون
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز ممنون الخروجی باه چه دلیل می‌باشد؟ تا زمانی که مشکل خروج ایشان حل نشود امکان اخذ ویزا را نخواهند داشت.
 • امیرحسین میگه:
  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه ی تحصیل کارشناسی فیزیوتراپی در اوکراین چقدر میشود؟هزینه زندگی در هر ماه چقدر میشود؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم
  پاسخ توسط کارشناس (2) : دوست عزیز هزینه بین 3 تا 4 هزار دلار میشود و هزینه زندگی نیز بستگی به شرایط و طرز زندگی فرد دانشجو دارد اما از 350 تا 450 دلار هزینه معقول و بسیار مناسبی است.
 • زینب میگه:
  سلام خسته نباشید.ببخشید هزینه کامل در رشته دندانپزشکی .در کشور اکراین با هزینه خوابگاه برام میشه بگید .
  پاسخ توسط کارشناس(3) : سلام- هزینه تحصیل در رشته پزشکی 5000 دلار در سال می باشد و نحوه آموزش سالی واحدی هست هزینه بهترین خوابگاه در سال 1000دلار در سال هست.
 • Farhan میگه:
  با مدرک فوق‌دیپلم میشه ویزای دانشجویی گرفت؟!
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز برای چه کشوری برای کشورهایی مثل اوکراین و روسیه با دیپلم خود زیر 30 سال این امکان را دارید.
 • Amir میگه:
  شرایط اخذ دوره دکتر یا فرصت شغلی در رشته صنایع غذایی ( فنی)
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز برای پذیرش دکترا باید سن شما ریزنمرات و .. بررسی شود برای بررسی بیشتر رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • مریم میگه:
  سلام خسته نباشید ببخشید با داشتن مدرک زبان انگلیسی و مدرک آلمانی همراه 19 سال سن، امکان بورس تحصیلی پزشکی یا داروسازی برای اوکراین وجود داره؟ همراه با کار دانشجویی. چقد هزینه لازمه چون پشتوانه مالی اونقدری ندارم
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز کشور اوکراین بورسیه نمیکند اما هزینه های تحصیل در این کشور پایین است و به طور مثال 5000 دلار شهریه سالیانه تحصیل در رشته |زشکی در یکی از دانشگاهه های اوکراین می باشد.
 • رحمان میگه:
  بنده 32 ساله و فوق دیپلم خبرنگاری و 10سال شاغل در سازمان بنادر هستم و همسرم 31 ساله لیسانس برنامه ریزی شهر با 5 سال مدیر پیشخوان می باشد بنده درخواست مهاجرت کار و همسرم اقامت تحصیل میخواهیم هر دو زبان خارجی ضیعف هستیم کشورهای مدنظر اوکراین دانمارک اتریش و بلزیک هستند آیا امکانش است؟؟
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام خدمت شما دوست عزیز. اگر از بین کشورهای درخواستی شما بخواهیم راحت ترین و مطمئن ترین کشور را عنوان کنیم، کشور اوکراین می باشد که شما در کمترین زمان ممکن به اقامت دائم خواهید رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
 • نیلو شمس میگه:
  اوکراین برای تحصیل عالیه.از خیلی از دوستام که رفتن شنیدم.در اولین فرصت اقدام خواهم کرد
  پاسخ توسط کارشناسان : ما در خدمتتون هستیم
 • مهشید خ میگه:
  اعزام دانشجو به اوکراین اگر کاملا قانونی باشه خیلی خوبه.هم کشور امنی هست و هم از لحاظ کیفیت زندگی وضعیت خوبی داره
فرم ارسال سوال و نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

مطالب مرتبط

اعزام دانشجو به اوکراین

اعزام دانشجو به اوکراین

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به اوکراین

تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین

توضیحاتی در رابطه با تحصیل در اوکراین

دانشکده های اوکراین

دانشکده های اوکراین

توضیحاتی در رابطه با دانشکده های اوکراین