پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

ارمنستان

اقامت ارمنستان

اقامت ارمنستان

از جمله کشورهایی که متقاضی مهاجرت به آن بسیار زیاد می‌باشد، کشور ارمنستان می‌باشد. پایتخت این کشور شهر ایروان است و از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری اذربایجان، از غرب با ترکیه و در نهایت از جنوب شرقی با ایران همسایه است. زبان رسمی مردم ارمنستان، ارمنی می‌باشد.

ادامه مطلب
تحصیل در ارمنستان

تحصیل در ارمنستان

ارمنستان کشوری در همسایگی شمال غربی ایران به پایتختی ایروان است. این کشور از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری اذربایجان و از غرب با ترکیه همسایه است. زبان رسمی مردم این کشور ارمنی است. این کشور سرزمینی کوهستانی با آب و هوای معتدل دارد که البته زمستان‌ها دارای آب و ه

ادامه مطلب
مهاجرت به ارمنستان

مهاجرت به ارمنستان

امروزه افراد بسیاری قصد مهاجرت به کشورهای همسایه و اطراف ایران را دارند. از جمله کشورهایی که متقاضی مهاجرت به آن بسیار زیاد می‌باشد، کشور ارمنستان می‌باشد. از جمله دلایل اصلی مهاجرت به ارمنستان را می‌توان وجود ثبات سیاسی و اقتصادی و همچنین امن بودن این کشور د

ادامه مطلب
کاریابی در ارمنستان


مهاجرت کاری یکی از بهترین شیوه های مهاجرت محسوب می شود. از طریق اخذ ویزای کار، شخص می تواند ضمن اقامت و زندگی در ارمنستان، به اشتغال در آن کشور نیز بپردازد. این مطلوبیت آنگاه افزایش می یابد که بدانیم، کشور ارمنستان یکی از رو به رشد ترین اقتصادهای منطقه را داراست. این کشور از سابقه ی اقتصادی مطلوبی بر?

ادامه مطلب
کار در ارمنستان برای ایرانیان

وضعیت اقتصاد در ارمنستان چگونه است؟ آمار مربوط به شاخص های اقتصادی در ارمنستان چیست؟ آیا کار در ارمنستان برای ایرانیان مطلوب است؟ آیا کار در ارمنستان برای ایرانیان مستلزم داشتن ویزای کار است؟


جمهوری ارمنستان کشوری است در جنوب کشور گرجستان و شمال ا

ادامه مطلب