اخذ ویزای اسپانیا

بر اساس آماره منتشره از سوی شرکت های توریستی و مسافرتی، اسپانیا یکی از پر بازدید ترین و پر جاذبه ترین کشور های جهان به حساب می آید. از مزیت هایی که این کشور را در زمره پر بازدید ترین کشور های دنیا تبدیل کرده است، می توان به آب و هوای مطلوب، جاذبه های طبیعی و گردشگری، تحصیل با هزینه کم و اخذ مدرک معتبر و رتبه ممتاز علمی، امکانات رفاهی، خدماتی و سطح مطلوب اقتصادی و... اشاره کرد و به همین دلیل افراد زیادی خواهان و متقاضی اخذ ویزای اسپانیا هستند که مجموعه رادیو وکالت با توجه به سابقه درخشان و تیم قوی و مجرب متشکل از وکلای حرفه ای، آماده ارائه مشاوره به علاقمندان است.

اخذ ویزای اسپانیا

 

اقامت و زندگی در اسپانیا

با توجه به اینکه اسپانیا از کشور های عضو اتحادیه اروپاست و شهروندان این کشور بدون هیچ مشکل و به سهولت و بدون ویزا قادرند تا به سایر کشور های اروپایی سفر کنند و این یک مزیت فوق العاده و بسیار خوب محسوب می شود. اسپانیا جزو زیباترین و امن ترین کشورهای جهان با وضع اقتصادی مناسب است که مردم این کشور از نظر رفاه و معیشت در سطح مطلوبی زندگی می نمایند و همین امر متقاضیان پر شماری را برای اخذ ویزای اسپانیا ترغیب می نماید.

ویزای توریستی اسپانیا

افرادی که قصد دارند کوتاه مدت و به منظور تفریح و بازدید به اسپانیا سفر نمایند، می توانند از این نوع ویزا استفاده نمایند و مبادرت به اخذ ویزای اسپانیا نمایند. ویزای توریستی کشور اسپانیا به مدت دو هفته تا سه ماه صادر می شود و پس از اتمام مهلت فرد قادر نیست مدت زمان بیشتری در این کشور اقامت داشته باشد و موظف به خروج از آنجاست.

برای اخذ ویزای اسپانیا و تقاضای صدور روادید، پس از حضور متقاضی در سفارت از ایشان مصاحبه به عمل می آید و برای تمامی این مراحل و دریافت فرم های مربوطه و تعیین وقت مصاحبه،  فرد باید حضوراً در سفارت اسپانیا در تهران حاضر شود.

بیمه مسافرتی اسپانیا

افرادی که قصد سفر به اسپانیا را دارند، باید بیمه مسافرتی جمعی یا فردی تهیه نمایند و این نوع بیمه مربوط به امور پزشکی و درمانی است و تا اتمام مدت اقامت افراد در کشور اسپانیا دارای اعتبار است.

 

 

ویزای کار اسپانیا

از دیگر موارد اخذ ویزای اسپانیا، اقدام برای دریافت ویزای کار است. یکی از راه کارهای قانونی موجود برای اخذ ویزای کار در اسپانیا این است که شخص یک دعوت نامه کاری از فردی که واجد شرایط دارای شرکت معتبر در کشور اسپانیا است، دریافت نماید. البته باید عنوان کرد برای اخذ ویزای اسپانیا به این دلیل که یک امر حقوقی است، باید مراحل اداری و قانونی آن طی شود.

به طور کلی اخد ویزای اسپانیا به طور کلی در انواع A و B و C و D امکان پذیر است و به ترتیب با عنوان ویزای ترانزیت اسپانیا، ویزای عبوری اسپانیا، ویزای توریستی اسپانیا و ویزای ملی  و بلند مدت اسپانیا صادر می شود.

به منظور کسب آگاهی و اطلاع از شرایط دقیق اخذ ویزای اسپانیا با تیم وکلای ما در مجموعه رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.