اخذ شهروندی گرجستان

شرایط اخذ شهروندی گرجستان

 

کشور گرجستان از جمله کشورهایی است که در طی چندین سال گذشته بسیار مورد استقبال ایرانیان برای مهاجرت قرار گرفته است، بسیاری از افرادی که قصد به کشوری دیگر را دارندهدف اصلی آنان اخذ شهروندی و پاسپورت کشور مورد نظر می باشد که در ابتدا باید اقامت موقت گرفته، اقامت موقت را به دائم تبدیل کرده و سپس اقامت دائم به اخذ پاسپورت منجر شود. این نکته بسیار مهمی است که باید برای اخذ اقامت هر کشوری که قصد مهاجرت دارید در نظر بگیرید. از جمله می توان به کشور آذربایجان اشاره کرد که حتی با خرید ملک و ثبت شرکت اقامت  موت اعطا می کند و به هیچ عنوان اقامت دائم اعطا نمی کند که در نهایت منجر به اخذ پاسپورت شود.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ شهروندی گرجستان برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد، همچنین برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص اخذ شهروندی گرجستان می توانید با کارشناسان نا در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره  02188705123 تماس حاصل فرمایید و همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

آیا در خصوص اخذ شهروندی گرجستان اطلاعاتی داردی؟آیا می دانید بعد از چند سال اقامت منجر به اخذ شهروندی گرجستان می شود؟با اخذ شهروندی گرجستان از چه مزایایی بهره مند خواهید شد؟ این ها سوالاتی است که در این مقاله برای شما عزیزان پاسخ خواهیم داد.

اخذ شهروندی گرجستان

شرایط متقاضی برای دریافت پاسپورت گرجستان:

 

  • حد اقل شش سال به صورت پیوسته کارت اقامت گرجستان را تمدید کرده باشد.
  • به زبان گرجی مسلط باشد و با تاریخ . جفرافیای کشور گرجستان آشنایی کامل داشته باشد.
  • در طول زمان اقامتش در کشور گرجستان جرم جنایتی مرتکب نشده باشد و دریافت برگه عدم سوئپیشینه در کشور
  • دو شهروند گرجی با عنوان ضامن باید رفتار و اخلاق شخص متقاضی برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان را تایید کنند. این نکته مهم را نیز باید بدانید که شغل افراد ضامن برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان اهمیت بسیاری دارد.

 

دارا بودن شرایط اخذ پاسپورت گرجستان

 

1)ازدواج با شهروند گرجی: در این روش اکثرا به خانم هایی که تبعه خارجی محسوب شده و با یک مرد که گرجی ازدواج کنند بعد از کمتر از مدت زمان یک سال از ازدواج آنها و بررسی های لازم توسط اداره مهاجرت کشور گرجستان ،امتیاز شهروندی به فرد اعطا می گردد. اما متاسفانه به دلیل تبانی هایی که در ازدواج در طی چندین سال گذشته در این کشور صورت گرفته است برای اخذ شهروندی گرجستان، معمولا به افرادی که با یک خانم گرجی ازدواج می کنند طی گذشت مدت زمان طولانی و پس از تحقیقات لازم ممکن است پاسپورت گرجی اعطا شود، و این پروسه تا 4 سال نیز ممکن است زمان ببرد.

2) ورزشکاران بین المللی: افرادی که ورزشکار هستند و در سطح المپیک یا مسابقات جهانی مدال کسب کرده اند و یکی از مقام های اول تا سوم را گرفته اند. بعد از دادن امتحان در فدراسیون مربوط به ورزش ، با بررسی شرایط این امکان را دارند تا پاسپورت گرجستان را اخذ نمایند.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ شهروندی گرجستان برای شما عزیزان بیان کردیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد