اخذ اقامت گرجستان

اخذ اقامت گرجستان

 

کشور گرجستان، از جمله کشورهایی است که در طی چندین سال گذشته بسیار مورد استقبال برای اخذ اقامت و خرید ملک قرار گرفته است، هزینه های پایین و نزدیکی این کشور از جمله دلایل تقاضا برای اخذ اقامت گرجستان می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت گرجستان، روش های اخذ اقامت گرجستان سوالاتی که در خصوص اخذ اقامت گرجستان وجود دارد را برای شما بیان خواهیم کرد، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش های اخذ اقامت گرجستان می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

اخذ اقامت گرجستان

اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

 

متقاضی از طریق ثبت شرکت در کشور گرجستان این امکان برای وی مهیا است که درخواست اقامت بدهد، این روش از جمله روش های مناسب اخذ اقامت در کشور گرجستان می باشد، که فرد متقاضی با عنوان کار آفرین معرفی شده و آغاز به فعالیت می کند، البته این نکته بسیار مهم را باید مد نظر داشته باشید که نیاز به نگهداری حساب ها ومالیات شرکت دارد که کارشناسان ما در این امور شما راهنمایی و مشاوره خواهند کرد.

 

ثبت شرکت در گرجستان

 

ثبت شرکت در کشور گرجستان و فعال کردن شرکت و اخذ کارت اقامت این کشور در مدت 30 روز است. که این کارت اقامت یا به اصطلاح آی دی کارت کشور گرجستان در آغاز یک ساله بوده و بعد از آن سه ساله ، سپس 5 ساله صادر می گردد.

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

 

بر اساس قوانین کشور گرجستان هر فرد خارجی این امکان برای وی فراهم است که با خرید ملک به ارزش حد اقل مبلغ 35000دلار ، بدون ثبت شرکت در این کشور و یا پرداخت کردن مالیات ، کارت اقامت کور گرجستان به مدت زمان یک سال را دریافت کنند و تا هنگامی که ملک در ملکیت آن فرد خارجی باشد اقامت یک ساله تمدید خواهد شد.

 

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

در قوانین کشور گرجستان سرمایه گذار شخصی نامیده می شود که حد اقل مبلغ 120 هزار دلار باید مستقیما در کشور گرجستان سرمایه گذاری کند. اما افرادی که مبلغ کمتر از 220 هزار دلار سرمایه داشته باشند و قصد اخذ اقامت کشور گرجستان را داشته باشند از طریق ثبت شرکت می توانند اقدام کنند ، که کارآفرین نامیده می شوند.

این نکته را باید مد نظر داشته باشید که حد اقل مبلغ یعنی 120 هزار دلار باید به صورت مستقیم درتجارتی که فرد مد نظر گرفته است سرمایه گذاری کند، و خرید ملک جزو سرمایه گذاری به صورت مستقیم محسوب نمی گردد و اخذ اقامت کشور گرجستان از طریق خرید ملک روش اخذ اقامت دیگری می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت گرجستان برای شما عزیزان بیان کردیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت گرجستان می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد