روش های اخذ اقامت اسپانیا

 

برای اخذ اقامت اسپانیا راه های زیادی وجود دارد که به بررسی آن ها میپردازیم.اقامت اسپانیا از روش های مختلفی همچون اقامت از طریق سرمایه گذاری،از طریق خرید ملک،از طریق تمکن مالی و ... گرفته میشود که پس از بررسی به راحتی میتوان متوجه شد که بهترین راه با توجه به شرایط هر متقاضی کدام است.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت اسپانیا میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

 اخذ اقامت اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

 

متقاضیانی که توان پرداخت هزینه های اقامت از طریق سرمایه گذاری را دارند میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا تضمینی اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنند.این نوع اقامت نیازمند حداقل 500 هزار یورو سرمایه است.به دلیل هزینه بالا سرمایه گذاری اکثر افراد از این روش برای گرفتن اقامت استفاده نمیکنند.

 

اخد اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک:

 

رایج ترین روشی که در سال های اخیر توسط اکثر موسسات حقوقی و مهاجرتی در ایران تبلیغ میشود،اقامت از طریق خرید ملک است.برای اینکار نیاز است که ملکی با ارزش حداقل 120 هزار یورو در اسپانیا خریداری کنید تا بتوانید اقامت بگیرید.اکثر ایرانیانی که موفق به اخذ اقامت اسپانیا شده اند از طریق خرید خانه اقدام کرده اند.اما باید گفت که این روش بهترین شیوه گرفتن اقامت اسپانیا نمیباشد که ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

 

اخد اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی:

 

کم هزینه ترین و مطمعن ترین روش برای اخد اقامت اسپانیا تمکن مالی است.در این روش فقط با داشتن 15000 یورو میتوانید اقامت دائم اسپانیا را به صورت کاملا تضمینی دریافت کنید.در واقع در روش تمکن مالی فقط کافیست که به اداره مهاجرت اسپانیا اثبات کنید که در کشور خود از نظر مالی مشکلی نداشته اید.در این روش که تنها روش پیشنهادی رادیو وکالت برای شماست،میتوانید به همراه همسر خود نیز به راحتی اقامت اسپانیا بگیرید و برای اینکار تنها کافیست 3000 یورو بیشتر پرداخت کنید.

 

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل:

 

یکی دیگر از روش های گرفتن اقامت اسپانیا،اقامت از طریق تحصیل است.در این روش ابتدا باید در رشته تحصیلی دانشجویان در دانشگاه های اسپانیا پذیرش تحصیلی گرفت.پذیرش تحصیلی ممکن است در هر رشته ای گرفته شود و با توجه به رزومه تحصیلی دانشجویان در دانشگاه قبلی میتوان برای دانشگاه های اسپانیا اقدام کرد.پس ازاتمام دوره تحصیلی برای گرفتن اقامت باید اقدام شود و یا میتوان از طریق پیدا کردن کار مرتبط با رشته تحصیلی در اسپانیا اقامت کاری این کشور را گرفت.

 

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه موفق در زمینه گرفتن اقامت اسپانیا میتواند راهنمای شما در این زمینه باشد.پس با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.