پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

آلمان

اقامت دائم آلمان

اقامت دائم آلمان

 

کشور آلمان از جمله کشور هایی است که تحت شرایطی به مهاجران و افرادی که به  هر عنوان ویزای آلمان را گرفتند اقامت دائم ارائه می کند.

در این مقاله موسسه حقوقی رادیو وکالت در نظر دارد شرایط اخذ ویزا و اقامت دائم آلمان و راه های رسیدن به آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا را?

ادامه مطلب
روش های گرفتن اقامت آلمان

روش های گرفتن اقامت آلمان

 

امروزه آمار ها حاکی از آن است که امر مهاجرت در بسیاری از کشور ها افزایش پیدا کرده و پیرو این موضوع متقاضیان به دنبال یافتن روش های مهاجرت و اقامت کشور های دیگر هستند.

لازم به ذکر است که همه کشورها مجموعه ای از روش ها را برای اخذ اقامت مهاجران در نظر گرفتند که هر کدام

ادامه مطلب
مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار

 

امروزه افراد به دنبال فعالیت و کار در جایی هستند که بیشترین امتیازات را داشته باشد.از این رو مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جستجوی کار امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده.

دولت آلمان  برای افزایش نیروی متخصص بستری را برای پذیرش این افراد فراهم کرده ت

ادامه مطلب
شرایط مهاجرت به آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان

 

هر کشوری برای پذیرش مهاجر از سوی سایر کشورهامجموعه ای از شرایط و قوانین را تعریف می کند که این شرایط برای همه لازم الرعایه هست.این شرایط نه تنها امر مهاجرت را تسهیل می کند بلکه مهاجر نیز با کسب این شرایط راحت تر می تواند در کشور پذیرنده اقامت داشته باشد. دولت آلمان نیز از ا?

ادامه مطلب
هزینه های زندگی در آلمان

هزینه های زندگی در آلمان

 

کشور آلمان یکی از برترین کشورهای دنیاست که همه ساله عده زیادی از طرق گوناگون از قبیل ازدواج، تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند.اطلاع از هزینه های زندگی این کشور نقش به سزایی در مهاجرت دارد.

در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت در نظر

ادامه مطلب
اقامت آلمان از طریق کار

گرفتن اقامت کشور آلمان از طریق کار

 

یکی از پرطرفدار ترین روش ها برای اخذ اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق کار و مهارت افراد مهاجر می باشد.

کشور آلمان در صدد فراهم کردن بستری برای جذب افراد متخصص از کشورهای غیر از آلمان برآمده، و پیرو این موضوع به دنبال ارائه قانونی جامع مبنی بر تسریع رو?

ادامه مطلب
راه های مهاجرت به آلمان

راه های مهاجرت به آلمان

 

هر دولتی  راه های مختلفی برای پذیرش مهاجران به کشور متبوع خود در نظر دارد که هرکدام از این راه ها دارای شرایط و ضوابطی است که از سوی این دولت تعیین می شود.دولت آلمان نیز از جمله کشور هایی است که برای پذیرش مهاجران راه هایی را پیش روی افراد قرارداده است که در این مقاله به

ادامه مطلب
شرایط مهاجرت به آلمان 2018

شرایط گرفتن مهاجرت به کشور آلمان 2018

 

همه کشور های جهان برای پذیرش مهاجران یک سری شرایط و ضوابط درنظر میگیرند که از سوی مهاجر باید رعایت گردد.کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست.براساس مطالعات انجام شده در ابتدای سال 2018 میلادی،کشور آلمان از لحاظ مهاجر پذیری همچنان در رتبه دوم قراردارد و دول?

ادامه مطلب
اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان

 

اخذ اقامت هر کشوری ،دارای ضوابط و شرایطی است که از سوی دولت آن کشور تعیین می گردد و برای همه افراد لازم الاتباع است.کشور آلمان نیز برای اقامت افراد یک سری شرایط در نظر گرفته که در این مقاله به آن می پردازیم.

موسه حقوقی رادیو وکالت سعی دارد با در اختیار قرار دادن این اطلاعا?

ادامه مطلب
مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

مهاجرت به کشور آلمان از طریق تخصص شغلی

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص یا BlueCard از جمله روش های مهاجرتی به این کشور است که امروزه متقاضیان بسیاری نیز پیدا کرده.

موسسه حقوقی رادیو وکالت افتخار دارد اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد . همچنین شما می توانید برای کسب اطلاع?

ادامه مطلب