ویزا مولتی پل کانادا

کانادا شمالی ترین کشور قاره آمریکا می باشد که از نظر وسعت دومین کشور پهناور جهان است. از سمت شمال با اقیانوس منجمد شمالی ، از سمت شرق به اقیانوس اطلس، از سمت غرب با اقیانوس آرام و از سمت جنوب با کشور آمریکا همسایه است. مساحت کشور کانادا 9984640 کیلومتر مربع ذکرشده است. از نظر وسعت اگر بررسی کنیم این کشور 6 برابر ایران و 40 برابر کشور انگلیس می باشد. کشور کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. استان های این کشور دارای استقلال زیادی از دولت مرکزی هستند، اما قلمرو ها از آزادی کمتری برخوردارند، مهمترین استان کشور کانادا از نظر اقتصادی و سیاسی استانی به نام انتاریو است که شهرهای اتاوا و تورنتو در این استان قرار دارند. جمعیت این کشور حدودا بیش از سی و سه ملیون و ششصد هزار تفر می باشد. بنابر گزارشات حدود 80 درصد مردم کشور کانادا در شهرهایی زندگی می کنند که کمتر از 250 کیلومتر تا مرزهای کشور آمریکا فاصله دارند.

ویزا مولتی پل کانادا

انواع ویزا کانادا

 

با توجه به قصدی که برای سفر، تجارت،تحصیل یا مهاجرت به به کشور کانادا دارد با توجه به مدارک و شرایط مورد نیاز نوع ویزا مورد نظرتان اقدام نمایید ،مشهورترین ویزا برای کشور کانادا، دریافت ویزا مولتی پل کانادا یا با نام دیگر سوپر ویزا است.. این نوع از ویزا نسبت به سایر ویزاها خیلی راحت تر صادر می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزا مولتی پل کانادا می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع ویزا توریستی کانادا

 

1)ویزایی که می توان یک بار ورود کرد به کشور کانادا (یک طرفه)و به اصطلاح سینگل نامیده می شود.

2)ویزایی که این امکان را فراهم می کند تا متقاضی چندین بار به کشور کانادا ورود و خروج داشته باشد.

ویزا طولانی مدت چندگانه کانادا چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

ویزا مولتی پل کانادا ویزایی است که دارای دو خصوصیات مهم است:

به افراد دارنده این ویزا اجازه داده  می شود که بدون محدودیت به کانادا ورود و خروج داشته باشند. این امکان از تمامی مرزها و در زمان های مختلف می باشد.

ویزای مولتی پل کانادا تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا پاسپورت فرد دارای اعتبار می باشد.  بنابر، این دلیل که پاسپورت های افراد ایرانی به مذت 5 سال اعتبار دارد، ویزای مولتی پل کانادا نیز برای ایرانیان 5 ساله صادر می شود ، این در حالی است که اصل مدت ویزا مولتی پل کانادا 10 ساله می باشد.

از تاریخ 16 فوریه در سال 2014 از جانب وزیر مهاجرت به کانادا ویزای مولتی پل کانادا برای توریست ها در نظر گرفته شد. این اقدام برای راحت تر شدن جذب توریست و گسترش دادن به صنعت گردشگری در کشور کانادا صورت گرفته است. در سال 2016 حدود 20 ملیون توریست به کشور کانادا سفر کردند که حدود 11برابر در آن سال افزایش توریست صورت گرفت و کشور کانادا در آن سال حدودا 2 ملیون ویزا صادر کرد.

در سال 2017 در روزنامه نیویورک تایمز کشور کانادا با عنوان توریستی ترین کشور جهان معرفی شد.

 

مزایای ویزا 5 ساله کاندا چیست؟

 

برترین مزیت این نوع ویزا وارد شدن از هر کشوری به کانادا می باش.

صرفه جویی کردن در زمان و هزینه ها برای افرادی که دارای ویزای مالتی هستند.

 

فرق ویزا مولتی پل کانادا با ویزا سینگل کانادا

 

اصلی ترین فرقی که بین این دو ویزا وجود دارداین است که با ویزا سینگل فرد فقط یک بار می تواند وارد کشور کانادا شود و از ویزا خود استفاده کند و خروج داشته باشد و اگر فرد قصد ورود مجدد به کانادا را داشته باشد دوباره باید برای ویزا اقدام نماید و ویزا سینگل معمولا برای مقاصد خاص تقاضا می شود ، همانند اینکه فرد برای شرکت کردن در یک کنفرانس بخواهد به کشور کانادا سفر کند و یا برای رویداد خاص و ویژه به کشور کانادا سفر نماید.

 

چه افرادی می توانند ویزا مولتی پل دریافت کنند؟

 

پیش از هر چیز باید این نکته را بدانید که دولت کانادا برای تمامی افرادی که تقاضا ویزا کانادا دارند چه مولتی و چه سینگل شرایط صدور ویزا مولتی پل را بررسی می کنند و حتی اگر فرد متقاضی درخواست ویزا سینگل را بکند پس از این که ویزا صادر شد به فرد اعلام می گردد که شرایط اخذ ویزا مولتی پل را نیز دارد. و اما این نمته که چه افرادی واجد شرایط برای دریافت این ویزا هستند؟

به طور تقریبی می توان گفت تمامی افرادی که برای ویزا مولتی پل کانادا به صورت قانونی اقدام نمایند امکان اخذ ویزا را دارند. تنها منوط به مجاب کردن آفیسر ویزا برای این مورد که متقاضی حتما باز خواهد گشت و قصد ماندن در این کشور را ندارد.

ویزا مولتی پل کانادا برای افرادی است که قصد گرفتن اقامت کانادا را دارند با این ویزا امکان ورود به کشور کانادا و یافتن روشی برای اخذ اقامت این کشور ایجاد می شود، راه هایی مانند یافتن کار فرما برای اخذ ویزا کار، ویزا ازدواج و... .

برای کسب اطلاعت بیشتر در خصوص اخذ ویزا مولتی پل کانادا با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.