پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن: 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

پناهندگی به چه معناست؟
آیا امروزه مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی ممکن است؟
کدام دلایل و عوامل موجب پذیرش یا ردّ درخواست پناهندگی هلند می شود؟
خدمات حقوقی هلدینگ رادیو وکالت در خصوص پناهندگی هلند چیست؟

پناهندگی یک از حساس ترین راه های مهاجرت به کشور جدید محسوب می شود. پناهندگی پروسه ای نسبتاً زمان‌بر و دشوار تلقی می شود که طی کردن آن به شیوه های غیر قانونی معمولاً باعث بروز خطرات بسیار جسمی و روحی نظیر بازداشت از سوی مأموران کشور مقصد می شود. حتی دام های دزدان دریایی نیز در کمین آن دسته از مهاجرین غیر قانونی است که از طریق دریا نسبت به نقل مکان اقدام می نمایند. با همه ی این اوصاف، هر ساله تعداد قابل توجهی از مهاجرین از طریق پناهندگی اقدام می کنند و موفق به اخذ اقامت کشور مقصد به عنوان پناهنده می شوند. در این خصوص باید گفت که همواره گام نهادن در مسیر های قانونی، میزان و سطح خطرات مختلف را به حداقل خود می رساند. بدین ترتیب و در این راستا، هلدینگ حقوقی رادیو وکالت متشکل از کادری مجرب و حقوقدان، آماده ی ارائه ی خدمات مختلف حقوقی به متقاضیان در خصوص مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی است.
هلند از جمله ی کشور های مهاجر پذیر در دنیا محسوب می شود؛ به طوری که در سال ۲۰۱۶ میلادی، حدود ۴۷۰۰۰ نفر موفق به مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی شده اند. این کشور کم وسعت در شمال غربی قاره ی اروپا واقع شده است و حدود 16 میلیون نفر جمعیت دارد. این کشور یکی از معتبرترین و قابل اعتماد ترین کشور های دنیا از منظر امنیت، حقوق بشر و قانون مداری است؛ به طوری که بسیاری از مراجع و محاکم بین المللی در یکی از شهر های این کشور به نام شهر لاهه قرار دارد. اطلاع از وضعیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این کشور برای متقاضیان مهاجرت لازم است. زبان رسمی این کشور، هلندی است؛ با این حال حدود 90 درصد از مردم هلند، با زبان انگلیسی نیز آشنا هستند. نرخ رشد اقتصادی در هلند، حدود 3 درصد اعلام شده است.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

پیش از پرداختن به مبحث مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی، می بایست در خصوص پناهندگی و انواع آن توضیحاتی ذکر کرد. پناهندگی به معنای کسب مجوز از کشور مقصد برای ورود به آن است که دلایل مختلف سیاسی، امنیتی و فرهنگی دارد. در واقع پناهنده کسی است که برای رهایی از خطرات موطن خود، دست به انتخاب کشوری دیگر برای سکونت و کسب و کار خود می زند. بدین ترتیب، پناهندگی به مقسم علت آن، دارای انواع زیر است:
الف ) پناهندگی مذهبی
ب ) پناهندگی امنیتی
پ ) پناهندگی سیاسی
مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی مذهبی بدین معناست که افرادی که در کشور خود، مشمول خطرات جانی یا مالی در رابطه با مسائل مذهبی هستند، می توانند در صورت اثبات این امر، به هلند پناهنده شوند. این نوع پناهندگی در خصوص ایرانیان نیز کاربرد دارد؛ بدین ترتیب که افراد پیرو سایر ادیان و مذاهب نظیر مسیحی، بهایی و صوفی در صورتی که اقامت ایشان در ایران، خطری به همراه داشته باشد، می توانند در صورت لزوم و احراز شرایط، به کشور هلند مهاجرت نمایند. مقامات مسؤول در کشور هلند اعلام کرده اند که پذیرای پناهجویان هم جنس گرا هم هستند. این افراد در کشور ایران، به دلیل اعتقادات مبین دین اسلام و نیز اخلاق عمومی حاکم در ایران، ممکن است تحت فشار های مختلف روحی و یا حتی بدنی قرار گیرند و لذا به استناد چنین خطری، احتمال صدور جواز پناهندگی هلند برای ایشان وجود دارد. با این حال باید دانست که هم جنس گرایی به مفهوم لواط و مساحقه در قانون مجازات اسلامی ایران، جرم انگاری شده است و اصولاً نمی توان به بهانه ی تحت تعقیقب قضایی بودن، از کشور خود به کشوری دیگر پناه برد. بدین ترتیب وضعیت این پناهجویان هلند با پیچیدگی رو به رو می شود و لازم است تا مشاورین و متخصصین مربوط مشورت شود. در واقع اکثر مسائل راجع به مهاجرت از طریق پناهندگی، با برخی خلأ ها یا ابهامات حقوقی رو به رو است و لذا رویه های اداری، در مقام پر کردن خلأ ها و رفع ابهامات به وجود می آیند. این رویه ها معمولاً نا نوشته باقی می مانند و در نتیجه برای اطلاع از آن ها، می بایست با افراد دخیل در این ماجرا و یا متخصصین امر مهاجرت مشورت کرد.
درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی امنیتی، از سوی ایرانیان قابل پذیرش نیست و یا از قابلیت بسیار کمی برخوردار است؛ چراکه در کشور ایران خطرات امنیتی وجود ندارد و یا میزان آن بسیار کم است.
پناهندگی سیاسی نیز یکی دیگر از انواع مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی است. در این روش پناهجویان به خاطر فشار های سیاسی دولت حاکم، برای حفظ جان یا مال یا آبروی خود، دست به دامان کشوری دیگر می شوند تا شرایط مطلوب تری را برای حیات اندیشه های سیاسی خود بیابند.
فارغ از تقسیم بندی فوق، می توان به مواردی زیر نیز به عنوان دلایل و عوامل نیاز به پناهندگی شاره کرد:  
- ) اعمال شکنجه و خشونت علیه شخص بدون دلیل قانونی معقول؛
- ) خطرات جنسی بالقوه یا بالفعل نسبت به زنان؛
- ) کودک آزاری و ...

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تقسیم بندی ها، به مشاورین ما در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت مراجعه نمایید تا با سنجش ویژگی های خود و نیز شرایط مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی، دست به انتخاب بهترین مسیر قانونی بزنید.
به طور کلی باید گفت که پناهجویان دارای حقوقی هستند که به موجب اسناد بین المللی به رسمیت شناخته شده است و برخی کشور ها نیز مفاد آن را وارد قوانین داخلی خود کرده اند. هلند نیز خدمات راجع به تغذیه و اسکان پناهجویان را ارائه می دهد.
متقاضیان پناهندگی هلند ابتدا می بایست درخواست خود را به اداره ی مربوط به مهاجرت در هلند با نام اختصاری IND ارائه نمایند. پس از ارائه ی مدارک، روند مصاحبه آغاز می شود و تا زمان اعلام نتایج قطعی، معمولاً حدود 6 ماه الی 1 سال وقت سپری می شود.
پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، اداره ی مربوط ممکن است درخواست پناهندگی هلند را تأیید، رد و یا تصمیم گیری راجع به آن را به زمانی دیگر موکول کند:
الف ) چنانچه درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی، توأم با تأییدیه ی مقامات هلندی باشد، شخص پناهجو می تواند تا 5 سال در کشور هلند اقامت داشته باشد. پس از سپری شدن این مدت، امکان اخذ اقامت دائم هلند وجود دارد؛ لیکن این امر منوط به داشتن شرایطی نظیر تسلط بر زبان و عدم سوء سابقه خواهد بود.
ب ) در صورت ردّ درخواست، شخص متقاضی فرصت برای اعتراض به این رأی را خواهد داشت تا با ارئه ی مستندات بیشتر، اداره ی مربوط را مجاب کند. به این اعتراض در محاکم هلند رسیدگی خواهد شد. در هر حال در صورت عدم تأیید تقاضا، شخص ملزم به ترک خاک هلند بوده و ادامه ی اقامت او، غیر قانونی تلقی خواهد شد. گفتنی است عدم موافقت با درخواست پناهندگی هلند، ناشی از عدم استحقاق فرد به این حق خواهد بود. برای مثال چنانچه فردی که تقاضای پناهندگی مذهبی را داده است، واقعاً در کشور خود با فشار خاصی از سوی سایر مذاهب و یا مذهب رسمی حاکم رو به رو نباشد، درخواست وی بلاوجه خواهد بود. چراکه شرط وجود خطر بالقوه یا بالفعل منتفی است. همانطور که گفته شد، پذیرش تقاضای پناهندگی امنیتی از سوی افراد مقیم ایران نیز معمولاً با جواب منفی رو به رو می شود. علاوه بر این، چنانچه راه جایگزینی برای فرار از خطر مزبور در همان کشور محل اقامت فرد موجود باشد، درخواست پناهندگی هلند معمولاً با جواب منفی رو به رو خواهد شد. مثلاً چنانچه یک فرد ایرانی از خطرات امنیتی در شهر های مرزی نگران باشد، به راحتی امکان نقل مکان به یک شهر مرکزی برای او ممکن خواهد بود و این امر به مراتب آسان تر از مهاجرت به یک کشور خارجی است.
پ ) در حالت سوم نیز ممکن است اداره ی مهاجرت هلند، درخواست مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی را موکول به انجام تحقیقات بیشتر راجع به فرد متقاضی کند. در این صورت ممکن است مجدداً مصاحبه انجام شود.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

در خاتمه باید افزود که امر مهاجرت از طریق پناهندگی، با دشواری های خاصی رو به رو است و علی رغم اینکه پناهندگی به عنوان یک حق مورد شناسایی قرار گرفته است، کماکان کشور های پذیرنده نسبت به این امر با حساسیت قضاوت و تصمیم گیری می کنند. بدین ترتیب تکمیل بودن مدارک ارسالی و نیز شرکت موفقیت آمیز در مصاحبه، می تواند شانس قبولی شخص را برای مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی افزایش دهد. این امر منوط به ان است که از کم و کیف سؤالات مطرح در مصاحبه ها و نیز چیستی ملاک های افراد مصاحبه کننده آگاه شد. به همین دلیل حقوقدانان و وکلای رسمی دادگستری حاضر در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت، با تسلط بر روند مهاجرت از طریق پناهندگی، امکان بهره مندی متقاضیان از خدمات حقوقی مربوط را فراهم ساخته اند. در صورت نیاز، به دفتر این گروه در تهران مراجعه کنید و یا با شماره های مندرج در پایگاه اینترنتی این هلدینگ تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات کاربران

 • احمد میگه:
  باسلام من تازه تغییرمذهب دادم وکتابی هم نوشتم وجونم هم درخطراست ومی خام برم پاکستان تابتونم ازیک کشوردیگه درخواست اقامت بدم لطفا منوکاملا راهنمایی کنید اینجانب دارای مدرک کاردانی برق هستم
  پاسخ مدیر :سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.
 • رحیم موسوی میگه:
  با سلام و احترام- من دانشجوی ترم آخر دکتری ریاضی کاربردی هستم و 7 سال هم کارمند رسمی دولت هستم و سابقه کاری من مرتبط با رشته تحصیلیم هستش. ثانیا در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری دارای تخصص هستم و دوره های متعددی رو تو آموزشگاه ها قبول شدم و در این زمینه هم دارای رزومه هستم. همچنین یه شرکت نیمه فعال کامیوتری ثبت شده دارم. همسر بنده هم 12 سال سابقه در صنعت سرامیک داره و مدرک کارشناسی مهندسی سرامیک داره. می خواستم ببینم ما شرایط مهاجرت به هلند و یا کشورهای همتراز با اون رو داریم یا نه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز شما شرایط اخذ ویزا جست و جو کار و کر آلمان را دارید برای بررسی بیشتر رزومه و اطلاعات جزیی تر با کارشناسانما تمس حاصل فرمایید.
 • afshin میگه:
  با عرض سلام و احترام/ بنده ۲۷ سال دارم مدرک کارشناسی مهندسی صنایع غذایی دارم و حدودا ۳ سال سابقه کار مرتبط دارم برای اقامت اوکراین و اسپانیا میخواهم اقدام کنم لطفا شرایط رو برام توضیح میدین؟؟
  پاسخ مدیر :با سلام خدمت شما دوست محترم. هر یک از کشورها شرایط بخصوص و ویژه ای را برای اخذ اقامت در نظر گرفته اند. اقامت اسپانیا از طریق کار، تمکن مالی، سرمایه گذاری، تحصیل و .. را می توان اخذ نمود. در خصوص کشور اوکراین نیز از طریق حضانت فرزند و افراد سالخورده، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و .. می توان به نتیجه رسید. می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه اخذ اقامت اسپانیا و اوکراین با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید. با تشکر
 • نوش افرین میگه:
  سلام و خسته نباشید , بنده مدرک کاردانی کامپیوتر دارم و ۲۸ ساله هستم. همسرم ۳۳ ساله و کاردانی حسابداری,. اما با مدرک برق صنعتی دارای ۱۳ سال سابقه ی کار هستش و ماسور نیز هستند ,.به زبان انگلیسی نسبتا مسلط هستم , و مقدار ی هم زبان فرانسه می دونم , میخواستم بدونم میشه برای اقامت ارزان قیمت و یا پناهندگی راهنمایی بکنید ,
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز در زمینه پناهندگی موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی ارائه نمی دهد اما شما می توانید اقامت اوکراین وو یااز طریق تحصیلی می توانید اقدام کنید.
 • افشین میگه:
  با درود بر شما در سال های پیشین به دلیل مشکل گزینش دانشگاه بنا به دلایل عقیدتی متاسفانه از ادامه تحصیل محروم شدم و نتوانستم وارد دانشگاه شوم. سال ها با این وضعیت در ایران زندگی کردم. الان تصمیم دارم از ایران مهاجرت کنم. آیا این کیس که مورد ناعدالتی قرار گرفته ام می تواند موردی برای درخواست پناهندگی باشد؟
  پاسخ مدیر :با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.
 • اشکان حیدریان میگه:
  سلام خسته نباشید 22سالمه مدرک ارایشگری دارم پایان خدمتم دارم اوضاع مالی خوبی ندارم میخام واسه کارب کشورهای خارجی برم ی زندگی خوب تشکیل بدم در عرصه فوتبالم عالی بازی میکنم ممنون میشم راهنماییم کنین
  پاسخ مدیر :سلام خدمت شما اشکان عزیز. در حال حاضر اقدام برای اخذ ویزای کار و اقامت کشورهای دیگر را برای متقاضیانی توصیه می کنیم که حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و سابقه کاری مرتبط با آن را دارا می باشند. اما با توجه به شرایط شما که به دنبال اخذ اقامت می باشید ما کشور هایی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. می توانید با ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
 • سعيد میگه:
  سلام ، من ٢٦ سالمه و ديپلم تجربي ، ٦ سال سابقه فروشندگي دارم و علاقه به كاراته و فوتبال ، از چه طريق ميتوانم مهاجرت مطمئني به سوئد يا كشورهاي ديگه داشته باشم ، نظر شما چه كشوري است ؟ ممنون
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز تحصیلی برای کشورهای اوکراین و روسیه فرصت دارید همچنین اقامت دائم کشور اوکراین و اسپانیا برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • میثم میگه:
  سلام من 18سالمه ومدرک ارایشگری هم دارم بخاطرمشکلات ماهی نتوانستم ادامه تحصیل بدم میخام محاجرت کنم بنظر شما کدام کشورروبرای من مناسب هست وراحت پذیرفته میشوم
  پاسخ مدیر :سلام میثم عزیز، اطلاعاتی که از شرایط خودتون مطرح کردید به واقع اطلاعات کاملی نیست که بتوان در خصوص کشور اقدامی پیشنهادی به شما ارائه داد. لطفا با همکاران ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید تا پیشنهادات لازم به شما عزیزان ارائه شود.
 • زهرا میگه:
  با سلام. من 43 سالمه. فوق لیسانس رشته جامعه شناسی هستم. 10 سال سابقه بیمه در کارهای مرتبط با رشته تحصیلی دارم. سابقه تدریس هم دارم. مجرد هستم.در زمینه کارهای تحقیقات علوم انسانی و تحقیقات بازار سابقه دارم و در زمینه تدریس نرم افزار spss هم سابقه دارم. کدوم کشور را برای مهاجرت پیشنهاد می کنید؟ هزینه اش چقدرهست؟ چقدر طول می کشه که جور بشه؟
  پاسخ مدیر :با سلام کشور اوکراین، اسپانیا شرایط مناسبی برای شما دارد.
 • رضا میگه:
  با عرض سلام خدمت شما میخواستم ببینم واسه پناهندگی از طریق کیس همجنسگرایی چه اقداماتی باید انجام بدم؟من از لحاظ روحی واقعاً در عذابم حتی از مطرح کردن این مسئله هراس دارم چرا که تو ایران همجنسگرایی هضمش واسه خیلی ها مشکل هستش ????????????????بسیار سپاسگذارم اگر در این مورد بنده حقیر رو کمک و راهنمایی کنید .
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.
 • حسین ن میگه:
  سلام حسینم و۴۶ سال دارم کشاورزو وپسر۸ ساله دارم خانمم فوق لیسانس حساب داری وشاغل هستن قصد پناهندگی هلنددارم میخوام با ویزای توریستی برم وبعد پناهنده بشم گفتن داخل فرودگاه باید خودمون رو به پلبس معرفی کنیم چون با ویزا رفتیم احتمال دیپرت شدن قدر است وضمنا اول به یونان میریم وبعد به هلند لطفا کارشماس محترم تظهارنظر ف ماییددرضمن موسسه شما کارویزا رواپجام میدهند با تشکر
  پاسخ مدیر :با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.
 • فائزه میگه:
  با سلام .26 ساله کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی از دانشگاه سراسری .سطح زبان متوسط دارم نامزدم آرایشگر حرفه ای دارای مدرک بین المللی و لیسانس و 27ساله برای زندگی و کار کجارو پیشنهاد میکنید.مدرک زبان نداریم با تشکر
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز شما شرایط مناسبی برای ویزا جست وئ جو کار آ|لمان دارید همین طور برای اسپانیا و اوکراین از روش های دیگه میتونیم براتون اقدام کنیم.
 • مصطفی میگه:
  با سلام و خسته نباشید متاهل هستم با یک فرزند با مدرک ديپلم و کارمند سن 33 و میخواستم حداقل هزینه اقامت در هلند چه قانونی چه پناهندگی رو بدونم خواهش میکنم راهنماییم کنید
  پاسخ مدیر :با سلام خدمت شما مصطفی عزیز. متاسفانه در حال حاضر کشور هلند شرایط سختی را برای متقاضیانی که تمایل دارند به این کشور به صورت قانونی مهاجرت کنند در نظر گرفته است. موسسه حقوقی رادیو وکالت به هیچ عنوان اقامت کشورهای دیگر از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی کند. در این خصوص شرایط راحت تر و کم هزینه تری نیز برای اخذ اقامت دائم اروپا وجود دارد که می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
 • زینب میگه:
  سلام خسته نباشید من هرچی با شماره تماسا تماس گرفتم کسی جواب نداد دوتاسوال داشتم 1.من با توجه به اینکه جزء اقلیت هستم و از عربهای خوزستانم ایا میتونم درخواست پناهندگی به کشور سوءد بدم و اینکه این کار برای شوهرم که عرب نیست مشکل ایجاد نمیکنه 2.اگه قانونی بخوایم اقدام کنیم شوهرم کاردانی حسابداریشو دانشگاه دولتی گرفته کارشناسی شو غیر انتفاعی هفت سالم سابقه حسابداری داره منم لیسانس حقوق دارم البته پیام نور هزینش برا کشور هلند یا کشور دیگه که گران نباشه چطور است
  پاسخ مدیر :با سلام در خصوص پناهندگی اطلاعاتی نداریم، برای اوکراین اسپانیا با روشهای قانونی میتونید اقدام کنید.
 • حامد میگه:
  سلام من لیسانس معماری دارم حدودا 8 سال سابقه کار دارم اما دوسال بیمه شدم. میخواستم برای کار یا پناهندگی به هلند برم آیا امید واقعی وجود داره
  پاسخ مدیر :با سلام برای کار باید رزومه شده به طور کامل بررسی بشه عبارت از اینکه چند سالتون، از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شدین و... برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • سینا صداقتی میگه:
  سلام دوست عزیز من تغییر جنسیت دادم و هنوز عمل هام کامل نشد و ازدواج کردم میخوام برم هلند واسه پناهندگی چون ایران مشکل داررویی دارم جدا از مشکلات درمانی و روحی میشه بهم کمک کنید من 31 سالمه و عکاس خبری هستم خیلی به کمکتون نیاز دازم
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز در خصوص اخذ اقامت قانونی با بررسی شرایط شما میتونیم راهنماییتون کنیم شرایط مالی و رزومه کاری خودتون رو با کارشناسان ما مطرح کنید. با تشکر
 • شيما میگه:
  سلام من ٢٩ سالمه و كارشناسي رشته مديريت فرهنگي- هنري و كارشناسي ارشد برنامه ريزي فرهنگي دارم . حدوداً ٤ سال سابقه بيمه دارم ولي در كار غير مرتبط . متاهل هستم و همسرم ٢٩ سالشه و ديپلم هست .و در يك صرافي مشغول به كار هست . مي خواستم بدونم براي مهاجرت كدام كشور رو پيشنهاد ميديد و اينكه چطور ميتونيم اقدام كنيم با كمترين هزينه ؟؟
  پاسخ مدیر :با سلام برای شما اخذ اقامت کشور اسپانیا و اوکراین رو میتونیم پیشنهاد بدیم برای کسب اطلاعات بیشتر و بررس یشرایط مالی خود با ما تماس بگیرید.
 • الهه میگه:
  سلام خانمی۴۴ ساله و مجرد هستم لیسانس فناوری اطلاعات دارم ولی الان دارم فوق گیاهان دارویی میخونم .خیلی دلم میخواد که به هلند یا هر کشوری که در زمینه کشاورزی و باغبانی پیشرفت زیادی داشته مهاجرت کنم البته از نظر مالی اصلا وضعیت خوبی ندارم .حداقل مخارجی که برای مهاجرت لازمه چند هست؟و آیا میتونم سریع کار پیدا کنم برای گذران زندگیم؟ممنون
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز تماس بگیرید وضعیت زبان و سابقه شغلی شما بررسی بشه امکان اخذ ویزا جست و جو کار آلمان وجود داره.
 • مهدي میگه:
  من مهدي ٢٦ سالمه متاهلم ليسانس برق دارم نزديك ٥ سال سابقه كار دارم در شركت برق ميخوام براي كار و درامد بالا مهاجرت كنم كدوم كشور سريع ترين و پر در امد ترينه
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز رزومه تحصیلی و کاریتون باید دقیق بررسی بشه آلمان برای کار گزینه مناسبی میتونه برای شما باش.
 • زهرا میگه:
  با سلام من و خواهرم دیپلم ریاضی داریم با معدل های 18و 19 .مدرک زبان نداریم آیا راهی برای پذیرش تحصیلی ما در کشوری مثل هلند وجود داره البته تحصیل رایگان
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز برای شما کشور روسیه و اوکراین رو میتونیم پیشنهاد کنیم هزینه های زندگی و تحصیل بسیار در این کشور پایین می باشد.
 • احسان میگه:
  سلام.۲۵سالمه ولیسانس حسابداری با چه روشی میتونم برای اقامت کشور کانادا اقدام کنم؟چه مقدار هزینه مورد نیازه؟ممنون
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز رزومه شما باید کامل بررسی بشه غیر از کانادا پیشنهادات دیگه رو هم براتون داریم با کارشناسان ما برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • محمد میگه:
  سلام من 17 سال دارم میخواستم به یه هلند پناهنده شوم هر راهیم باشه مشکل نداره فقط قطعی باشه چیکار کنم فقط میخوام برم یختی کار اصلا برام مهم نیست
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز موسسه رادیو وکالت در خصوص پناهندگی هیچ خدماتی ارائه نمیده کارشناسان ما روش های قانونی را برای شما عزیزان ارائه خواهند داد با شماره های 02188705123 تماس حاصل فرمایید.
 • محمد میگه:
  سلام من 17 سال دارم میخواستم به یه هلند پناهنده شوم هر راهیم باشه مشکل نداره فقط قطعی باشه چیکار کنم فقط میخوام برم یختی کار اصلا برام مهم نیست
  پاسخ مدیر :با سلام با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از طریق قانونی برای شما اقامت بگیریم تلفن دفتر ایران 02188705123
 • داش غلام میگه:
  با سلا. من 34ساله درخواست اقامت هلند داردارم متا هل دوفرزند میخاستم حداقل هزینه چفدره وبا چه شرایطی امن ترین راه را میتونم برم یه پسر هشت ساله که زبان انگلیسی نسبتا خوبی داره ممنون
  پاسخ مدیر :سلام دوست عزیز اطلاعاتی که از خودتون دادید خیلی محدود برای بررسی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تلفن دفتر ایران 02188705123
 • حسین .ده میگه:
  با سلام من ۳۱ سالمه و مهندس کشتی با ۷ سال سابقه.متاهل و دارای یک فرزند ۳ ساله برای مهاجرت هلند میخواستم اطلاعات داشته باشم چه قانونی چه غیر قانونی
  پاسخ مدیر :با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند مهاجرت به کشورهای مناسب بسیاری می تواند به شما توصیه شود من جمله آذرباییجان و اوکراین و اسپانیا و... . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و شروع به کسب وکار و خرید ملک و حتی تحصیل فرزندتان می تواند راهکار مناسب با میزان بودجه شما ارائه بدهد لیکن در خصوص اقامت کشور هلند می توان پس از اخذ اقامت کشور اسپانیا با استفاده از قوانین شینگن محل اقامت را تغییر داده یا با اخذ اقامت اوکراین از امکان آتی پیوستن کشور اروپایی اوکراین به شینگن بهره ببرید . لذا پیشنهاد می شود ضمن ارائه رزومه و اعلام دارائی غیر منقول خود و توان هزینه کرد خود برای انجام اقدامات قانونی ( به هیچ وجه پناهندگی توسط این مجموعه توصیه نمی شود ) به کارشناسان و متخصصین فعال در مجموعه رادیو وکالت اجازه بررسی داده و سپس مشاوره حضوری مجانی دریافت کنید . 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • رضا میگه:
  با سلام من ۴۰ سال دارم و علاقه مند هستم با خانواده به هلند مهاجرت کنم دو فرزند دارم یکی ۱۰ ساله و دیگری ۶ سالشه .... سرمایه ندارم ... از هر طریقی که امکانش باشه میخوام اینکار و بکنم ... پناهندگی یا غیر پناهندگی مهم نیست فقط میخوام به خاطر آینده بچه هام از این ایران برم .... چه بکنم
  پاسخ مدیر :با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت در خصوص پناهندگی اقدام نمیکنه برای اقامت قانونی با مشاورین ما تماس بگیرید تا پیشنهادهای مناسب با توجه به شرایط شما ارائه بدیم تلفن دفتر ایران 02188705123
 • مهسا میگه:
  سلام_من میخواستم برای ادامه زندگی به هلند مهاجرت کنم_ولی فک کنم سخته_میشه راهنماییم کنین و بگین کدوم کشور اروپایی برای زندگی آسونه و مخارجش کمتره؟
  پاسخ مدیر :با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند مهاجرت به کشورهای مناسب بسیاری می تواند به شما توصیه شود من جمله اوکراین و اسپانیا و... . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و شروع به کسب وکار و خرید ملک و حتی تحصیل فرزندتان می تواند راهکار مناسب با میزان بودجه شما ارائه بدهد. جهت تسهیل امورتصویر رزومه و گردش مالی خود را در اختیار متخصصین مجموعه قرار دهید تا مشاوره حضوری مقتضی دریافت کنید . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • بهداد قدیریان میگه:
  سلام و خسته نباشید من 16 ساله هستم و رشته تربیت بدنی می خوانم و فوتبالیست هستم بهترین راه برای مهاجرت کدومه؟ اگر تحصیلی ، چگونه باید پذیرش کالج های هلند را بگیرم؟
  پاسخ مدیر :با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ؛ هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ پذیرش دانشکده های معتبر در اقصا نقاط دنیا اقدام می کند لیکن شرایط شروع به تحصیل به نسبت دانشکده انتخابی شما متفاوت خواهد بود . لذا مستدعی است با ارسال اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات مشاوره مجانی توسط متخصیصن این حوزه دریافت نمایید ومشاورین می توانند به شما مشاوره مکفی رایگان در این زمینه ارائه بدهند . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • سامرند زاهدی میگه:
  با سلام و خسته نباشید من 41 سال و مجرد هستم از اقلیت های کرد هستم و از ناحیه اندام فوقانی و تحتانی طرف راست بدنم معلولم لیسانس مدیریت دارم و سابقه کار در زمینه کافی نت (10 سال) تنها زندگی می کنم می خواستم بدونم با این شرایط امکان پناهندگی در هلند دارم و شرایط و هزینش چیه؟
  پاسخ مدیر :با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی به هیچ وجه پناهندگی را توصیه نمی نمایند اما راه های ارزان و کم هزینه و قانونی بسیاری برای مهاجرت پیشنهاد می شود. به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • پژمان میگه:
  سلام من 45 ساله.متاهل و دارای یک فرزند پسر 16ساله هستم قصد پناهندگی کشور هلند را دارم ایا در این راستا کمکی از شما ساخته است و اگر جواب مثبت است در خواهشمندم در صورت امکان در خصوص هزینه ان و اطلاعات لازم در خصوص راههای پیشنهادی مرا مطلع سازید با تشکر از شما
  پاسخ مدیر :حتما از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد. تشکر از شما
 • کوروش میگه:
  با سلام و خسته نباشید ـ ببخشید من میخواستم از طریق کیس همجنسگرایی اعلام پناهندگی کنم آیا باید ثابت کنم که در ایران خطری مرا تهدید میکرده و در کل به نظر شما برای مطرح کردن این نوع کیس چه دلایل و شواهدی باید ارائه داد تا مورد تأیید سازمان قرار بگیره . متشکرم
  پاسخ مدیر :با سلام. بزودی پاسخ پرسش مطرح شده جنابعالی در این مکان قرار داده می شود
 • asad میگه:
  با سلام اسد عطایی هستم قصد پناهندگی به کشور هلند دارم دنبال یک کیس برآي پناهندگی هستم در این زمینه میخواستم راهنماييم کنید ممنون میشم
  پاسخ مدیر :با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی به هیچ وجه پناهندگی را توصیه نم نمایند اما راه های ارزان و کم هزینه و قانونی بسیاری برای مهاجرت پیشنهاد می شود. به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • رحيم ابراهيمى میگه:
  سلام بنده ميخواستم همراه باخانواده كه شامل همسر و٣فرزند هستم به كشور هلند پناهنده بشم وبه شغل دامدارى مشغول بشم لطفا راهنمايى بفرمايد
  پاسخ مدیر :با سلام جناب ابراهیمی ما در زمینه پناهندگی فعالیتی نداریم اما چنانچه خواهان کسب اطلاعات مناسب جهت مهاجرت به کشورهای ارزان هستید با دفتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار گردید .
فرم ارسال سوال و نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

مطالب مرتبط

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

توضیحاتی کامل در رابطه با مهاجرت به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

توضیحاتی جامع در رابطه با تحصیل در کشور کانادا

اقامت کانادا

اقامت کانادا

توصیحاتی در رابطه با اقامت کانادا