مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

در حال حاضر متقاضیان اخذ اقامت کشورهای خارجی بسیار افزایش یافته است که کشور اسپانیا از جمله پر طرفدارترین کشورها برای مهاجرت است.در این مقاله مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک را بای شما توضیح خواهیم داد همچنین برای مهاجرت به کشور اسپانیا راه های مختلفی از جمله اخذ پذیرش تحصیلی از طریق تمکن مالی و.. وجود دارد که شما می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید مشاوران ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

ویزا سرمایه گذاری طلایی

تفاوت بسیار ظریفی بین مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک و مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد.در آغاز کار باید ذکر کنیم که اگر متقاضی مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک مبلغی بیش از 500 هزار یورو در اسپانیا سرمایه گذاری کند می تواند از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را اخذ نماید که این نوع از ویزا،به ویزا سرمایه گذاری طلایی اسپانیا معروف است. در این نوع از ویزا متقاضی مبلغ 500 هزار یورو به خاک کشور اسپانیا منتقل می کند که در آینده منجر به اخذ پاسپورت و اقامت دائم این کشور می شود. همچنین اعضای خانواده شخص متقاضی از امکانات تحصیل ،کار و... بهره مند خواهند شد. اگر متقاضی مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک بالای 500 هزار یورو اقدام نماید می تواند به تمام کشورهای اروپا سفر کند،کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند.

 

نکات مهم در خصوص خرید ملک

این نکته قابل تامل است که مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک روشی است که مورد درخواست بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت به اسپانیا است اما اشخاص و موسسات کلاهبرداری وجود دارد که خود را وکیل دادگستری معرفی کرده و با جلب اعتماد افراد پول های هنگفتی دریافت می کنند و در نهایت کار اقامت را به نتیجه نمی رسانند.موسسه حقوقی رادیو وکالت با سابقه ای 12 ساله دارای مجرب ترین تیم حقوقی برای اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا ازطرق قانونی می باشد که آماده ارائه مشاوره و اخذ اقامت برای شما عزیزان است.

 

روند پذیرش اقامت دائم و پاسپورت

متقاضی اگر ملکی در اسپانیا به قیمت 500 هزار یورو خریداری کند،می تواند در آغاز یک اقامت یک ساله اخذ کند و سپس با رعایت قوانین این اقامت را تا سه سال تمدید کرده و نهایتا به اخذ اقامت دائم و پاسپورت منجر شود.

در روش اخذ مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک بنگاه های معاملاتی املاک در کشور اسپانیا تبلیغات بسیاری انجام می دهند که از این طریق افراد می توانند اقامت دائم کشور اسپانیا را اخذ نمایند. باید توجه داشته باشید که اخذ اقامت از طریق خرید ملک و یا سرمایه گذاری پروسه ای حدود 5 ساله دارد که یک ساله سپس دو ساله تمدید شده و سرانجام به اخذ پاسپورت منجر می شود بنابراین در این روش باید از طریق موسسات حقوقی مهاجرتی معتبر که توسط وکلا با تجربه اداره می شوند اقدام نمایید تا به اخذ اقامت و پاسپورت کشور اسپانیا دست یابید.