شرایط ویزا اسپانیا

متقاضیانی که هدف اقامت کوتاه مدت برای تفریح و گشت و گذار را دارند می توانند ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنن.ویزا توریستی در عرض 60 تا 90 روز صادر می شود و شخص در مدت اقامتش اجازه کار و یا تحصیل را ندارد. برای داشتن ویزا اسپانیا می توایند از طریق ویزا شینگن سفر کنید که مجوز سفر به تمام اتحادیه اروپا را نیز صادر کند که مجوز سفر به تمام اتحادیه اروپا را نیز صادر می کند ،همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ویزا اسپانیا از سایر روش ها میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

شرایط ویزا اسپانیا

شرایط اخذ ویزا اسپانیا

متقاضیانی که قصد اقامت کوتاه برای گردش و تفریح در اسپانیا را دارند،امکان دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا وجود دارد.از جمله شرایط ویزا اسپانیا این است که این ویزا در مدت 60 تا 90 روز صادر می شود و چنانچه گفته شد شخص در این مدت اجازه کار کردن یا اقامت در خاک اسپانیا بیش از مهلت تعیین شده ندارد.برای دریافت فرم ویزا باید به سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید و برای انجام مصاحبه وقت حضوری بگیرید.

از جمله شرایط ویزا اسپانیا در گام نخست جهت درخواست ویزا تکمیل فرم های سفارت است،که در روز مصاحبه همراه سایر مدارک باید به سفارت تحویل داده شود.این نکته قابل ذکر است که فرم ویزا باید در دو نسخه باشد و برای هر یک از افراد خانواده تکمیل شود.

 

بیمه مسافرتی اسپانیا

از جمله شرایط ویزا اسپانیا داشتن بیمه است،همه متقاضیان ویزا باید بیمه مسافرتی فردی یا جمعی داشته باشند.این بیمه باید همه ی هزینه ها برای برگشت به کشور شخص متقاضی تحت عنوان مراقبت های پزشکی،تمام هزینه های احتمالی جهت درمان یا هزینه های بیمارستان را شامل شود و تا پایان مدت ویزا اعتبار داشته باشد.حد اقل میزان بیمه برای هر متقاضی 30 هزار یورو است. این شرکت بیمه باید در کشور اسپانیا نمایندگی معتبر و قابل اعتماد داشته باشد.به علاوه شخصی که دعوت نامه می فرستد  می تواند در خود اسپانیا کارهای بیمه سفر متقاضی را انجام دهد. این نکته را مد نظر داشته باشید که مدارک خود را تا پایان سفر خود به همراه داشته باشید،چون امکان دارد پلیس مرزی زمان ورود به اسپانیا مدارکتان را درخواست کند و در صورت نداشتن مدارک ممکن است مانع ورود شما به خاک اسپانیا شود.

مدارک ذکر شده از جمله شرایط ویزا اسپانیا از طریق توریستی برای مدت زمان محدود ذکر شد همچنین شما برای اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا از طریق روش های تحصیلی، سرمایه گذاری،تمکن مالی و ... میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان و ارائه مناسب ترین راه اخذ اقامت با توجه به شرایط شما می باشند.