پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین مهاجرت تحصیلی به اوکراین چگونه انجام می شود؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت تحصیلی به اوکراین پرداخته ایم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی به اوکراین کسب نمایید، علاوه بر مطالعه این مقاله می توانید با موسسه رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره ک?

ادامه مطلب
شرایط گرفتن اقامت اوکراین

شرایط گرفتن اقامت اوکراین شرایط گرفتن اقامت اوکراین چیست؟

در این مقاله به بررسی شرایط اقامت اوکراین پرداخته ایم. راه های مهاجرت به اوکراین را بررسی نموده و  توضیحاتی درباره شرایط خواهیم داد. در صورتی که میخواهید اطلاعات کاملی از شرایط گرفتن اقامت اوکراین داشته باشید با ما تماس بگیرید. کارشناسان م?

ادامه مطلب
شرایط اقامت دائم اوکراین

شرایط برای کسب اقامت دائم در اوکراین چیست؟

در این مقاله شرایط اقامت دائم اوکراین را بررسی نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کسب اقامت اوکراین بصورت دائم و شرایط آن می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید.

 

 

اوکراین کشوری در شرق اروپا و عضو ناظر اتحادی?

ادامه مطلب
مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری برای مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری چکار باید کرد؟  آیا بهترین راه برای مهاجرت به اوکراین ازدواج صوری است؟ آیا مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج قانونی است؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور اوکراین با استفاده از ازدواج صوری خواهیم پر

ادامه مطلب
دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

کشور اوکراین از جمله کشورهایی است ، که به دلیل هزینه های پایین زندگی و تحصیل بسیار متقاضی دارد، دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل از دانشگاه های کشور اوکراین پذیرش می گیرند. از جمله رشته هایی که خصوصا از ایران بسیار تقاضا دارد رشته پزشکی می باشد. دانشگاه پز?

ادامه مطلب
اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

برای مهاجرت به کشورهای دیگر برای افراد راه های مختلفی وجود دارد از قبیل ازدواج،ثبت شرکت،سرمایه گذاری،تمکن مالی، پذیرش تحصیلی و... . پذیرش تحصیلی از جمله ارزانترین و آسان ترین راه برای مهاجرت است، اغلب جوانانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند از طریق پذیرش تحصیلی به کشورهای

ادامه مطلب
تحصیل در اوکراین 2018

تحصیل در اوکراین 2018

اوکراین از جمله کشورهایی است که از چندین سال گذشته بسیار مورد توجه دانشجویان برای تحصیل قرار گرفته است، هزینه های پایین تحصیل و زندگی از جمله نکاتی است که بسیار مورد توجه دانشجویان است، سطح بالای دانشگاه های کشور اوکراین و مورد پذیرش بودن و حتی شرایط برای انتقالی گرفتن به دانشگاه ?

ادامه مطلب
مدارک لازم جهت ویزا تحصیلی اوکراین

مدارک لازم جهت ویزا تحصیلی اوکراین

اوکراین از جمله کشورهای اروپای شرقی میباشد. این کشور 63628 کیلومتر مربع وسعت دارد و بزرگترین کشور در اروپای محسوب می شود. کشور اوکراین از سمت شرق و شمال شرقی با روسیه ، از سمت شمال غربی با بلاروس، از سمت غرب بالهستان، اسلواکی و مجارستان و ازجانب جنوب غربی با رومانی و مول

ادامه مطلب
شرایط مقیم شدن در اوکراین

شرایط مقیم شدن در اوکراین شرایط گرفتن اقامت کشور اوکراین چیست؟ چه راهکاری برای مقیم شدن در اوکراین وجود دارد؟

در این مقاله به بررسی شرایط مقیم شدن در اوکراین خواهیم پرداخت. تمامی شرایط را به تفکیک بیان خواهیم نمود و سعی خواهیم نمود پاسخ سوالات شما را بدهیم. در صورتی که سوالات بیشتری دارید و یا می خواه

ادامه مطلب
تحصیل دکترا اوکراین

تحصیل دکترا اوکراین

در اوکراین شرایط پذیرش برای تمامی مقاطع برای دانش جویان بین المللی وجود دارد، تحصیل دکترا اوکراین از جمله مقاطعی است که متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل دارد، هزینه های پایین تحصیل و زندگی در کشور اوکراین از جمله مزایایی است که افراد را مشتاق به تحصیل در کشور اوکراین می کند، سطح عل

ادامه مطلب