اخذ ویزا کار اسپانیا

امروزه اشخاص بسیاری تمایل به اخذ ویزا کار اسپانیا دارند آگاهی از مدارک اخذ ویزا کار اسپانیا برای شخص متقاضی مهاجرت به اسپانیا مهم ترین مسئله به شمار می آید. در قوانین اسپانیا مانند سایر کشورها مدارک و شرایط اخذ ویزا کار اسپانیا در اداره مهاجرت تعیین شده است،که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.نکته بسیار مهم این است که اقدام برای دریافت اخذ ویزا کار اسپانیا یک امر حقوقی می باشد و متقاضی اخذ ویزا کار اسپانیا باید به وکیل مهاجرت مراجعه نماید و رزومه خود را بررسی نموده و در صورت داشتن مدارک مورد نیاز اقدامات لازم را برای مهاجرت کاری به اسپانیا انجام دهد. قبل از بررسی مدارک ویزا کار ادر اسپانیا باید اجازه کار در اسپانیا را بررسی نماییم. همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمااید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد. اگر متقاضی شهروند اتحادیه اروپا نباشد به دست آوردن اجازه کار برای او در کشور اسپانیا دشوار است. همچنین اجازه کار در ایام تعطیلات وجود ندارد به جز افرادی که در تورهای گردشگری و مسافرتی اشتغال دارند ولی با این اوصاف بسیاری از اتباع خارجی برای شغل به اسپانیا مهاجرت می کنند. اتباع خارجی که تمایل به کار در کشور اسپانیا دارند قبل از ترک کشورشان نیاز به اخذ اجازه کار از اداره مهاجرت اسپانیا را دارند و باید از سفارت ویزا کار دریافت نمایند.انواع مختلفی اجازه کار برای اشخاص شافل و افرادی که تمایل به خود اشتغالی دارند وجود دارد که امکان دارد از 8 ماه تا 5 سال معتبر باشد.نکته ای که بسیار مهم است در هر یک از موارد وجود کارفرمای مجاز اسپانیایی مهم ترین مسئله برای اخذ ویزا کار اسپانیا می باشد.

اخذ ویزا کار اسپانیا

 

انواع اجازه کار

در صورتی که شخص متقاضی نیروی کار متخصص و یا معمولی خارجی باشد باید یک نوع از انواع اجازه کار را درخواست دهد.

اجازه کار: برای کار در زمان محدود و یا فصلی امکان دارد قراردادخاص یا برای یک منطقه خاص جغرافیایی منعقد شود.حد اکثر مدت زمان برای این نوع اجازه کار 9 ماه است نوع این ویزا a است.

بعد از تمام شدن مدت اجازه کار خود حق انجام فعالیت مختلف در ویزا نوع b و تمدید را دارد.

اجازه کار:به افراد دارنده ویزا اولیه نوع b اجازه کار یک دوره زمانی حداکثر 2 ساله داده می شود، و اگر مدت ویزا تمام شود امکان  تمدید و حق انجام فعالیت مجدد وجود دارد که ویزا نوع c اعطا می شود.

مدارک ویزا کار اسپانیا

اصل پاسپورت معتبر

گواهی عدم سوئپیشینه توسط مقامات کشور فرد متقاضی کار

گواهی پزشکی

سه قطعه عکس

شماره ثبت تامین اجتماعی اخذ شده از کارفرما

پیشنهاد کار،شرایط فرد متقاضی و شرایط کاری ذکر شدود

مختصری توضیح از کار و فعالیت شرکت